"Clona"

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Aseara chiar m-am enervat si eu cu ora de difuzare...care in fiecare saptamana parca e mai tarzie .
De obicei, daca se termina la 12 noaptea, nu-i chiar nashpa, dar cand se termina la 12 jumate, parca trec de pragul ala psihologic, pe care mi l-am impus pentru veghe
Io-s pasare de noapte, dar se pare ca am imbatranit

Revenind la subiectul "telenovelei", si mie mi-e draga Khadijja de nu mai pot. Asa un copil vesel si cu o naivitate specifica varstei, mai rar intalnesti. Ea e tot timpul fericita si optimista.

Si Xande e enervant ca nu raspunde la telefoane, dar insistenta lu' Mel de a-l tot aduce in casa lor unde de fiecare data e umilit de Maysa, e si mai enervanta!

Cam atat, ca n-am talent de povestitor

Liliana& Andra-Maria

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Cui nu i-ar placea un copil ca ea . A primit premiul pt cel mai bun rol interpretat de un copil ..

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capra cu trei iezi spune:

si amin si samira sunt draguti!
de xande mie nu-mi place ( i se potrivea mai bine rolul de prostanac din ciocolata cu piper), trebuiau sa aleaga un tip mai dragut.

capra cu trei iezi cucuieti, si ce cucuieti!

IUBESTE SI FA CE VREI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Ce s-a intamplat aseara?
Fiind bolnava m-am bagat in pat devreme si nu am vazut nimic.

Eu nu ma " omor" dupa Kadija, dearece e mereu obsedata de aur.

Si Jade ma enerveaza cand are nevoie de Zoraide, si o expune riscului.
Mi se pare dovada de egoism, si cand o vad cum o pupaceste atunci cand ii cere ceva..., iac, i don't like it.

Cum a decurs vizita lui " Jamille"?

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

Buna fetelor

Pai vizita "Jamillei" a decurs foarte bine in interesul celor doi amorezati....au petrecut noaptea impreuna..ce-si puteau dori mai mult?
Jade este o inconstienta, e adevarat, dar cand am vazut ce fericiti erau impreuna, mi-au dat lacrimile...
Samira e mortala ca isi ascunde menstruatia, si mi-e tare mila de Latiffa ca e prinsa la mijloc, este o mamica tare buna, imi place de ea, nu se enerveaza niciodata pe copii si ii asculta pe toti, incearca sa gasesca solutii sa nu se supere nimeni.


Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

www.itmadesimple.ro

PUIUTUL MEU, PAUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Aaa, deci Rania si Amina nu s-au prins ca Jamille era de fapt.... barbat?

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Nu inca, dar noaptea lor nu s-a terminat. Cred ca se "intinde" si in episodul de azi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

quote:
Originally posted by liliac1

Nu inca, dar noaptea lor nu s-a terminat. Cred ca se "intinde" si in episodul de azi.








Aha, deci inca stam cu emotii....

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Nici eu n-am vazut aseara , am adormit. Sper in seara asta sa stau treaza ca tare curioasa sunt sa vad ce se-ntampla cu jade si lucas..

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

din cite imi aduc aminte nu se prinde nimeni de Jamille, dar poate ma inseala memoria, ca am descoperit ca am uitat multe lucruri din serial.

lamuriti-ma si pe mine, Leo clona cui este? ca eu eram convinsa ca a lui Lucas, dar acum am citit in prezentarea de pe Acasa a serialului si am citit ceva care mi s-a parut pe linga: "Albieri a colectat celule de la cadavrul lui Diogo pe care le-a fertilizat cu ovule si a descoperit cu stupoare ca au fost folosite la inseminarea Deusei (cind el a facut asta premeditat)...

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput