"Clona"

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Nu-i reclama nimeni pe astia de la Acasa?

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Cine sa-i reclame , unde sa-i reclame ? Noi le trimitem mailuri sa-l dea mai devreme si ei de-ai dracu il da mai tarziu si ne baga emisiunea aia pe gat.

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

quote:
Originally posted by PatriciaArdeleanu

pina saptamina asta erau si vinerea 2 episoade de la 22.30. ce neseriosi, ne baga pe git porcaria aia de emisiune, cu toti manelistii, nikitele, dansatoare din buric si alte creaturi

Patricia si Rebecca (05.02.05)





Sunt chiar enervanti! Pana la urma o sa-l dea doar 2 zile/saptamana.
Aseara asteptam sa inceapa al doilea episod si cand vad ca incepe alt film!!!



Mirela
Come on baby!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Va mai uitati la "Clona"?Aseara nu am vazut pana la final,este din ce in ce mai tarziu!
Sambata de la 21:45 il pierd pentru ca nu sunt in casa la ora aia iar reluarile sunt de la 5 dimineata! Tare aiurea!



Mirela
Come on baby!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Da, eu ma uit! Dar de felul meu sunt mai mult pasare de noapte...asa ca nu e chiar asa de nasol.
Maysa mi se pare din ce in ce mai...rautacioasa. Saraca Mel, are o mama care nu o poate intelege si care nu face nici cel mai mic efort sa accepte fericirea propriei fiice. Cu toate ca sufletul ei de femeie e devastat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Nici eu nu am vazut sambata si incep sa pierd cat mai multe episoade pt ca nu sunt in casa la ora aia . Sper macar sa vad finalul telenovelei

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliana_2007 spune:

Si eu l-am vazut cand a fost prima data difuzat si mi-a placut foarte mult.Era la ora 22 si nu adormeam ca sa il vad.Chiar este foarte bine realizat.






"Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Ieri am prins cateva secvente. De la 21:00 mi se inchideau ochii, iar la " Clona" am adormit.
Nu cred ca mai rezist sa fac asta seara de seara.
Sunt foarte revoltata. Este pur si simplu bataie de joc ce se intampla.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

EU daca am de invatat, inevitabil "trag un ochi" si pe la Clona, deh..
Aseara imi venea sa o bat pe Maissa, cat de nesanatoasa e!!!! mai ma enerveaza unori Xande cand nu vrea sa vorbeasca cu Mel la tel, de fiecare data cand este el suparat..dar i-a facut-o Basilio
Samira a scapat "ieftin" cu minciuna care a spus-o ca s-a taiat la deget a fost chiar inspirata...dar tot de Kadisja imi place mult este foaaarte haioasa, vesela tot timpul, asa mi=ar placea un copil
Jade e zapa rau, la ea se manifesta curajul invaluit in inconstienta

cam atat...vedem diseara....

Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

www.itmadesimple.ro

PUIUTUL MEU, PAUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by crinuta

Ieri am prins cateva secvente. De la 21:00 mi se inchideau ochii, iar la " Clona" am adormit.
Nu cred ca mai rezist sa fac asta seara de seara.
Sunt foarte revoltata. Este pur si simplu bataie de joc ce se intampla.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm



Nu avem ce face crinuta - asta este. ZIua astia dau toate porcariile ca de.. lumea este la servici , iar seara dau ce-i frumos ca se uita lumea la tv , dar la ora aia ... la ce sa te mai uitzi ca deja suntem moarte de somn.

belutza

Mergi la inceput