MOARTEA COPILULUI

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns IndyGo spune:

Alina trimite-mi PM te rog ca sa vorbim.........ne va ajuta cu siguranta........e mult prea mult sa fii singur.......sa fii mama care isi pierde pruncul.......sa il astepti si sa nu vina, sa suni si sa nu vorbeasca, sa te culci si sa nu il imbratisezi inainte de culcare, sa nu ii spui povestea cu porcusorii.....sa nu te mai uiti la dulap si sa te gandesti ce hainute sa ii pregatesc pe azi, sa nu te mai gandesti la ce jocuri sa ne mai jucam sau unde sa iesim pe week - end, sa nu mai mergi la cumparaturi unde el tinea minte tot ce aveam nevoie pentru casa: " Mami sa nu uiti de macaroane ca ai zis ca nu mai avem"........."Mami te iubesc tare, tare".......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinacs spune:

IndyGo ti-am trimis un pm. L-ai primit? Vreau sa verific daca funtioneaza.

Aida te rog sa fi foarte tare. Trebuie sa fie bine. La noi a durat 9 luni, si de aceea te cred ca, dupa 2 ani, traiesti sentimente controversate. Ce trebuie sa te intareasca si cred ca asta te intareste, este faptul ca ai pentru ce sa lupti. Profita de fiecare moment.
Eu in acea perioada nu am stiut cand imi este somn, cand imi este foame, el era ratinea mea, era hrana mea. Acum nu ma mai intereseaza nimic. Toate merg acum pentru ca trebuie sa mearga, nu pentru ca as dori eu in mod special.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IndyGo spune:

Alina nu am primit PM ....te rog trimite-l inca o data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IndyGo spune:

Scuza-ma Alina am primit pe yahoo, nu verificasem inainte de a-ti trimite mesajul precedent........raspund tot acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinacs spune:

IndyGo, am mai trimis un PM. Daca nici acum nu-l primesti cred ca nu prea stiu eu sa-l folosesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IndyGo spune:

No problem Alina....am primit pe yahoo si am raspuns deja.

Mergi la inceput