Urmatorul pas in vederea obtinerii unei sarcini

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

Anis,

nu te intrista te rog! Imi venea sa plang cand am citit mesajul tau. Te rog, nu te lasa. Incearca sa iesi undeva azi, sa te plimbi, poate mergeti pe undeva la sfarsit de saptamana, sa te deconectezi. Ti-ar prinde bine!

Nu esti inutila! Asa ar trebui sa gandesc si eu si poate toate fetele care au probleme.... DAR NU VREM SA GANDIM ASA!!!

te pup si ai grija de tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monix0708 spune:

Anis,
nu te lasa! lupta! se pare ca D-zeu vrea ca noi sa trecem prin incercarea asta.
acum esti suparata. plangi, daca crezi ca te descarci. dar nu te lasa infranta. trebuie.
odihneste-te, ca sa fii maine gata de .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

sunt la servici...mi-am inchis biroul...si acum cand scriu plang....si plang...


Nu-mi mai pasa de nimic......poate sa ma dea afara astia de la servici..ca degeaba ....sunt inutila

AniS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Offff......Doamne cat de bine te inteleg. Si eu am trecut prin criza asta. Mai ales cand dupa stimulare mi se umflase burtica si toata lumea ma intreba daca sut gravida si ma felicitau. Mie imi venea sa-i strang de gat.Dar gata cu bocitul o luam de la capat ca ce mama dracului suntem niste luptatoare....NU?
Anis termina cu plansul ca nu estio inutila deloc.
Cred ca astazi este ziua depresiilor.
Capul sus fetelor si nu mai fiti smiorcaite


Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Acum faci ca mine. Mai Anis, nu te las sa cazi. Ti-am mai spus ca nimic din ce spun medicii nu e batut in cuie.
pupici
Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monix0708 spune:

nu esti inutila. si chestia asta scoateti-o din cap. toate trecem prin faza de-asta, dintr-un motiv sau altul. dar nu esti inutila. ai avut un picut ghinion. du-te si trage la loz, sa se duca ghinionul de la tine.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Monica e extraordinara cum ne sustine, si se mai si stramba la noi ;)
Anis, eu tot nu inteleg cum de graficul tau indica ovulatie si luna asta si cea trecuta. Nu mai inteleg nimic
Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

Monica,

ce bine ca nu suntem toate pe aceeasi lungime de unda. Ce ne-am face? Cine ne-ar mai incuraja?

Te dulce si multumim pentru incurajari...... Reusim noi pana la urma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Inca plang.....scriu..nici nu vad ce scriu.....nu po6t sa ma opresc.....merci de incurajari..dar cum sa fac sa ma incurajez si eu.....ca ...e cam negru pe la mine..si tot aud in cap "DE CE"

AniS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Bineinteles ca o sa reusim fetelor.
Chiar de-ar fi sa se intample o si tot ni se va implini visul.
Va pe toate.
Mai sunteti "smiorcaite"?

Monica

Mergi la inceput