Mamici de Noiembrie - Decembrie 2007 (21)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Roxanici de ce sa-ti faci de pe caum probleme???Fi serioasa!Bucura-te de sarcina si nu te gandi ce va fi dupa!Si sa stii ca cred ca si momentele alea vor avea farmecul lor.
Si eu sunt de acord cu rugaciunea.Eu o spun in fiecare seara pentru bebika mea.

poze
vine bebe

Ramonel14+ Alexia Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Anca,felicitari !!! si eu am fost aseara in culmea fericirii, ma intreba ceva dr. si il puneam sa-mi repete . Dupa ce mi-a pus sonda pe burta, primul lucru la care s-a uitat a fost sexul ! Ne-a aratat si mi s-a parut destul de clar pana si mie ca este fetita! Cred ca a facut extra-zoom , dar nu stiu cum sa descriu- mi s-a parut ca arata doar acea zona si seamana mult cu cea mai "in varsta"

Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alfa_anca spune:

quote:
Originally posted by RAMONELLA

Anca felicitari pentru fetita!!!!!!Sa-ti creasca mare,sanatoasa si frumoasa!!!!!!!

Povesteste cum arata chestia aia dintre picioare.sa vad daca e ca si a mea.Adica a bebelinei mele.

poze
vine bebe

Ramonel14+ Alexia Beatrice




S-a vazut o linie neagra incadrata de 2 chestii ca niste buze (a se intelege labiile mari). Si s-a vazut ff clar in imagine. Ca eu cand am vazut-o pana sa zica Iosup ceva, am gandit : Bai, dar chestia aia nu seamana a putza, ce naiba. Inainte ma intrebase ce vrem si am zis : Pai nu e baietel?? si pe urma a aparut imaginea si el ma intreaba Cum o s-o cheme? dar vb f incet si eu nu am inteles f clar si am zis Matei cu juma de gura si apoi Iosup : Cum O S-O cheme? si am zis Elena si tati a aprobat pe moment, pt ca atunci cand am iesit pe usa mi-a zis : Nevasta, numele asta nu l-am negociat!!!!!

Acuma asteptam in continuare negocierea cu tati.

Anca 14+ Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Explicati cu arata ca sa fac comparatie cu a mea.La a mea se vedeau 2 labii cu o dunga neagra intre ele.Am si poza,dar nu se vede daca o pun.

poze
vine bebe

Ramonel14+ Alexia Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

vedeti, mai de ce nu ma grabesc eu sa falu ce e...azi e baiat..peste o sapta parca nu-i..
si eu mai am o mare problema...nu imi place niciun nume..in mod deosebit, asa ca pt bebelasul meu..bine ca am botezat masina BBL..:):)
ma duc sa fac ceva de mancare.v-am pupat.
ei, se adevereste prezicerea mea, ca cele carora nu le-a fost (prea) rau au fetite? hai ca sunt curioasa....

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Darleena , pai daca tu ai baietzel eu tre sa vin cu fetitza, nu?? ca doar asa ne-am vorbit!!!!

Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

14+ mami de baietzel sau fetitza???


creste bebe...


poza eco bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

quote:
Originally posted by alfa_anca

S-a vazut o linie neagra incadrata de 2 chestii ca niste buze (a se intelege labiile mari). Si s-a vazut ff clar in imagine. Ca eu cand am vazut-o pana sa zica Iosup ceva, am gandit : Bai, dar chestia aia nu seamana a putza, ce naiba.


exact asa mi s-a parut si mie!

Victo, nici la baiat (Sebastian), nici acum cand este fata (il cred pe doctor...) nu am avut nico stare de rau (poate extrem de vag, dar nimic semnificativ...). Cred ca depinde si de organismul fiecareia...
Sa stii ca eu auzisem invers, fara greturi = baiat, cu greturi=fata

Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Anca asa arata si a mea!!!!!!!!


poze
vine bebe

Ramonel14+ Alexia Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

eu cred ca o s-o numesc Stefania +inca un nume scurt (gen Ema)

Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

BB,Darleena, ce faceti? va incuscriti ???

Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si bb2

Mergi la inceput