Mamici de Noiembrie - Decembrie 2007 (21)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:

Buna ...mamicilor.....va multumesc foarte foarte mult pt. primire....si pt. raspunsurile care mi le-ati dat!!!
Mda aveti dreptate e un pic cam devreme sa discutam de felul in care vom naste....
OK.....atunci eu oricum am multe intrebari.....in cele 3 luni de zile nu m-am ingrasat deloc.....mananc fortzat chiar....sper sa nu fie ceva in neregula....voi ati patit asa ceva....(am 53 kg)...
Nu imi vine sa cred ca deja ati aflat sexul bebe-ului eu credeam ca abia de la 20 sapt poti sa il afli....
Imi doresc f f mult sa am un baietzel....dar sanatos sa fie cum vrea D-zeu...!

alfa_anca....ma bucur ca vrei sa ma adaugi pe lista voastra dar nu innteleg ce alte date sa iti dau despre mine....??!!!

Va pup!

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

RAMONEL ma mai apuca si pe mine
mei nene pei ce-i aici agentie matrimoniala??..pei si fi'miu cui ramane???...Baietel frumusel, cuminte, pap mult si tot, fac nani mult, nu o sa port suzeta, caut don'soara, fetita cuminte ....


ps:..cine pune rugaciunea pe prima pagina si numele la baiatul meu?..ca l-ati sters egoistelor, soacre rele..pei ce baiatul meu nu trebuie sa aiba si el fetita?..ne cheama GEORGE

ROXANA 16+ 80% "KIWI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:

Voi beti cafea?....oare avem voie? sau macar capucino la pliculetz?!


12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

BB te astept cu
Chiar fac si galerie, ia uite:

Trebuie sa fie fetita dupa atata galerie
Merge si baiat (mai ales ca ziceai ca sotul tau vrea mai mult baiat) ca-in facem frati de cruce

RGE pana la proba contrarie eu nu te pot ajuta cu "nora" ca la mine e tot .



14+

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:

pussi ce frumos ca ai gemeni....as fi vrut si eu asa.....sa scap de o grija....2 odata ;-P .....dar cumva mai ai pe cineva in familie care a avut gemeni?ca stiam ca e ereditar.....

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisstiana spune:

Fetelor, va rog mult sa ma ajutati. Ma simt incredibil de rau si momentan sunt singura acasa. luni am fost internata de urgenta la spital din cauza varsaturilor. nici apa nu puteam sa beau. nici sa beau nici sa mananc nimica. m-au tinut in spital 2 zile cu pefuzii zi si noapte si aseara m-au lasat acasa pentru ca m-am simtit mai bine. aseara chiar am reusit sa mananc, insa azi de cand m-am trezit am vomit de 4 ori deja si simt ca imi explodeaza capul de durere. mi-au dat un sirop pentru greturi, l-am baut la prima ora, dar dupa 10 minute l-am si vomat. sunt singura si mi-e frica de mor. va rog ajutati-ma!!!

Crisstiana 8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisstiana spune:

vreau sa va spun ca azi nu am mancat nimica. prima oara am varsat siropul pentru greturi, iar apoi de 3 ori am varsat un lichid galben, care cred ca vine de la bila. va rog dati-mi un sfat . orice sfat. va rog. nu mai stiu ce sa fac.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

CRISSTIANA iubita imi pare rau eu una nu am avut nici macar o data greata..le-am auzit pe fete ca s-au vaietat insa din proprie experienta nu stiu ce as putea sa-ti spun...am auzit ca apa nu este buna adica nu-ti face bine, mananca niste uscaturi, biscuiti, am auzit ca ceaiul de menta cu gheata e f bun numai sa nu bei mult ca te constipi..suna-ti doctorul stiam ca sunt niste pastile..fetele stiu mai bine asteapta sa-ti raspunda..stai afara la aer , pe balcon..te pup si succes

ROXANA 16+ 80% "KIWI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

crisstianasi eu am trecut prin ce treci tu stiu cum e si cu spital, perfuzii si . Mie dupa perfuzii mi s-au rarit cam 1-2/ zi... de mncat mananc incepand cu ora 1-2 la pranz cand se linistesc greturile! Si mananc numai ce-mi place..stau cate 5 min. sa ma gandesc ce as manca. Orice mananc chiar daca e paine prajita sau biscuiti. Ce-mi face bine e limonada...1 lamaie stoarsa cu apa..1 pahar, e acra si ma face sa ragai

Daca nu te linistesti..sa-ti suni medicul!



PUSSI 9+

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alfa_anca spune:

Roxana bebe George a reaparut. In legatura cu rugaciunea, eu as fi foarte de acord, dar au fost voci care nu au fost de acord, fie ca pot avea unele fete alte religii, fie ca fiecare vrea sa se roage in felul lui in linistea lui.
Acuma cum hotaraste majoritatea.

Anca 14+ Elena

Mergi la inceput