Mamici de Noiembrie - Decembrie 2007 (21)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alfa_anca spune:

AnaCami felicitari si tie pt fetita. Sa creasca mare si sa fie sanatoasa si sa va aduca numai bucurii. Revin cu rugamintea de a-mi da datele tale sa te trec in listutza ca am observat ca nu esti cand am vrut sa iti trec fetita.
MamitzuD2 Felicitari inca odata pt bebe Tudor, arata bine in listutza. Nu imi vine sa cred ca la 7 seara erau doar 3 fete la usa la Tutunaru , dar pate e un semn bun ca se mai respecta programarile.

Anitha La multi ani!!!! sa fii sanatoasa si sa iti daruiasca viata tot ce iti doresti.

Kalosalina din pacate eu nu prea am avut simptome inainte de testul pozitiv in afara de somnolenta. Dar dureri de spate in timpul sarcinii am avut, ceva mai mari decat inainte, ca eu oricum aveam dureri.


Anca 14+ Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Alfa_anca felicitari pentru micuta Elena

Daca iti doreai fetita imi inchipui cat de incantata esti!

14+

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kalosalina spune:

Pussi am ovulat prin z12-13. Pe tine te-a durut si mijlocul?
Multumesc fetelor de raspunsuri!

Bebica te asteptam! august 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kalosalina spune:

Alfa Anca FELICITARI PT. FETITZA!!!
Pe tine te doare doar spatele, prin zona plamanilor, sau si mijlocul?

Bebica te asteptam! august 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

alfa anca felicitariiiiiii!! Matei s-a transformat in Elena!!! Sa fie sanatoasa si mamica la fel!!
kalosalinaeu zic ca-i prea devreme pt. simptome, mai asteapta pana in Z 20. Pe mine nu m-a durut mijlocul, doar burta!!



PUSSI 9+

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alfa_anca spune:

KalosalinaMultumesc! Pe mine ma doar spatele in zona mijlocului. Ma durea inainte si la ciclu, dar nu numai (am spina bifida si doare). Dar acuma ma omoara mai ceva ca inainte, adica durerile s-au intensificat.
Multa bafta, sper sa fie cu ochisori.

Darleena da, sunt f bucuroasa ca e fetita. Cel mai bucuroasa sunt( si tati la fel) ca e sanatoasa, intreaga si normala pentru varsta ei, cel putin deocamdata. Asta era lucrul pe care n-il doream cel mai mult. Acuma ca e si fetita, sunt in culmea fericirii.

Anca 14+ Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kalosalina spune:

Va multumesc mult fetelor!!! E adevarat ca este inca devreme dar sunt sigura ca ati trecut si voi prin perioade din astea, cand nu mai ai rabdare si iti cauti simptome...
Alfa Anca m-ai mai incurajat putin, acum sa vedem...oricum o sa va dau si voua de veste!

Bebica te asteptam! august 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Anca felicitari pentru fetita!!!!!!Sa-ti creasca mare,sanatoasa si frumoasa!!!!!!!

Povesteste cum arata chestia aia dintre picioare.sa vad daca e ca si a mea.Adica a bebelinei mele.

poze
vine bebe

Ramonel14+ Alexia Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

'NEATA ..ca la noi e dimineata la 12 (asa devreme ) ne trezim...fetelor m-au dat lacrimile cand am vazut ce de emotii..ce de fetite si baietei...
ANACAMI, ALFA_ANCA...FELICITARI !!! SA NE DEA DUMNEZEU SANATATE LA TOATE FETITELE SI BAIETEII!!! ...Doamne ce trece timpul....nu-mi vine sa cred....eu ma gandesc oarecum cu groaza nu atat la nastere ci la bebe....cand o sa venim cu el acasa ...nici nu am timp sa ma gandesc la toate ....acum e luni, acum e duminica, acum am facut o luna, acum avem 4 .....maine , poimaine ne facem galerie la nastere si ne dam sfaturi cum sa alaptam mai bine...ma ia un pic frica...ma asteptam eu sa treaca repede timpul DAR CHIAR ASA???
BB YASMI iubita stai linistita eu nu am avut niciodata vreun simptom de sarcina in toate cele 16 saptamani decat intarzierea menstruatiei..bine si acum mai nou dureri de oase

ROXANA 16+ 80% "KIWI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

AM SI EU O RUGAMINTE..PLS PLS PLS...
de fapt doua.....sa-mi treceti si mie numele la bebe ca a disparut "GEORGE"
si doi...nu vreti sa trecem rugaciunea pe prima pagina???..eu zic ca "inger, ingerasul meu este potrivita!!"
pup fetele

ROXANA 16+ 80% "KIWI"

Mergi la inceput