Petitie online! Salvati bebelusii! (2)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana_e spune:

eu o sa adun din Bucuresti.
daca cumva ajung si prin Galati, orasul natal, o sa incerc si acolo pe la rude - pe o lista separata, cumva.
chiar, care e termenul? eu in iunie voi fi plecata 3 saptamini in total, mai sint si colegii deja prin concedii. insa ma gindesc ca oricum aceasta actiune va dura.



cusca ciinelui ?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia105 spune:

Alina.... sincer nu avem o data stabilita ,listele vor ramane la voi pana cand credeti ca sunt gata ..le cerem noi daca avem nevoie sa le aratam cuiva .

Laura ..SI eu am vrut sa trec dar unele fete nu au orasul trecut si mi-a fost jena sa intreb ca poate nu vor sa il faca public dar uite o sa il trec la cine scrie
Off topic : nu stiu cine a avut mai mult de suferit el sauinima mea ..cat despre "catelusul tau " ce pot sa zic ...nu degeaba zic eu ca is specialii2005 ca la cat de is ..parca ar fi frati ( cel putin vitual eu zic ca is )


Doua lucruri as vrea sa va rog fumos pe voi fetele cu listutza ...

1. Sa anunati periodic /zilnic ..numarul de semnaturi stranse ( aici sau pe privat la babyklapperomania@yahoo.com )

2. Daca ati putea face niste poze ca sa le putem atasa pe site ...pentru publicitatea proiectului .




----------------------------------------------------
Alessia,Dezbracatu' si Spiderman

Si ei au dreptul la viata...semneaza si tu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annnna35 spune:

La mine nu merge...Intru pe site, dar nu pot semna. Stiti voi de ce?

Am dreptul sa comit greseli si sa nu fiu intotdeauna perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Am contactat niste fundatii mari sa sprijine proiectul. Va tin la curent cu noutatile - intre timp - spor la strans semnaturi.

Minte luminata azi.

Mariaa

rabdarea este cheia fericirii !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Alessia, imi trimiti si mie mailul cu tabelul de strans semnaturi... te rog frumos! am sters din greseala o parte din mailuri!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia105 spune:

http://www.libertatea.ro/index.php?section=articole&screen=arhiva&sid=179240

la nici o saptamana dupa cazul de la Vaslui alt caz este adus in lumina media ...offff ...no coment

Ana s-a putea sa ai un fire wall puternic in pc ...ar trebui inchis si redeschis dupa ce semnezi petitia

----------------------------------------------------
Alessia,Dezbracatu' si Spiderman

Si ei au dreptul la viata...semneaza si tu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

am semnat si eu..mi'a venit confirmarea pe mail..sper ca am facut bine..ca nu prea ma descurc in engleza..multa baftaa!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Liana este foarte bine!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

MAriaa
Elise ai perfecta dreptate. ar trebui explicat tinerelor care este diferenta dintre omor si abandon, poate chiar in licee sa se tina o tema deschisa cu acest subiect.



Mari

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns symaco spune:

am semnat si eu!

Mergi la inceput