*Mamici de Noiembrie - Decembrie 2007 (20)*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Nici eu nu fac DT sau TT.Mai face cineva pe 26 iunie eco la Iosup?

anca 13+

Maria
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Sheri ezact ce ziceam si eu.
Dar TT-ul tot il fac ca acum am o pata pe creier cu toate chestiile astea si nu ma linistesc pana nu le pun la punct.

Azi noapte ce credeti ca am visat eu? Ca aveam programari la 3 ecografisti si ca trebuia sa ma duc la toti...si alergam de la unul la altul.
Cam asta am visat toata noaptea

13+

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Darleena aveai treaba nu gluma,cred ca dimineata erai franta...
Mai fetelor ce viata ,pana sa raman insarcinata visam numai teste cu 2 liniute,acum visam ecografe

anca 13+

Maria
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_r spune:

anca, nici eu nu fac , nici DT nici TT.am intrebat-o pe doctora si mi-a spus ca dupa 35 ani.(mai am 4 ani,poate la urmatorul BB)

14+ si matei

bebe2

oana si matei(12 NOV.2003)+BB2
http://pg.photos.yahoo.com/ph/oana_r_76/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

Ciaoooooo !!!!!!

La multi ani, bebika !!!!! Sanatate si numai bine !!!!

Azi sunt cam molesita ... nu am chef de nimic ...

gina - merci pt. ca m-ai trecut pe lista! Aseara cand as fi vrut sa mai conversam mi-a cazut netul ...

Petronela

puiutul mult dorit !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Fetelor eu plec acasa ca ma doare capul de mor.Ma duc sa imi fac gris cu lapte

anca 13+

Maria
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dama spune:

Waw, burticute, nu va mai gaseam...eu is mai greoaie si nu prea tin pasul cu harnicutele de voi. Scrieti zi lumina.

Mie seara imi e asa rau, un greu la stomac si uneori ma mai si doare burta...ziua parca e mai bine. E drept ca ma si misc mult ca flacaul meu nu-mi lasa nici un pic de ragaz. Pe 21 o sa fac si eu TT (care e obligatoriu) si eco, desi mi se pare cam devreme la 13 sapt. Dar sa vedem cum o fi...sexul nu cred sa mi-l spuna inainte de 20 saptamani (tocmai pt ca pana atunci nu prea se vede bine). Aici se fac foarte putine eco, mai ales daca nu sunt probleme cu sarcina si cu bebe. Asa ca voi avea parte doar de 3 pe toata sarcina, daca e bine.

Vad ca multe nu prea stiti cu sa va programati pt TT si eco morfofetala...dar nu va spun ginecologii vostri ce, cum si cand trebuie facut? Mie asa mi s-ar parea normal, doar ei stiu mai bine, nu?

An_k, bine ai venit...sa-mi spui si mie ce-ti spune tie ginecologul dupa prima vizita (vad ca esti in Be)



10+ si David (18.11.04)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Dama,nici la noi nu sunt necesare atatea ecografii- pe majoritatea le facem optional (nu la spital,la cabinet particular). Acum daca vrei sa mergi si la un ecografist bun, trebuie sa te programezi cu mult timp inainte (chiar si luni).Daca asteptam sa ne recomande doctorul de la o saptamana la alta (sau de pe o zi pe alta), nu mai gasim loc unde vrem noi-cand vrem noi
Cel putin,eu de asta ma programez cu mult inainte la eco, fara sa astept sa-mi spuna doctorul...

Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

quote:
Originally posted by ancadragoman

Darleena aveai treaba nu gluma,cred ca dimineata erai franta...
Mai fetelor ce viata ,pana sa raman insarcinata visam numai teste cu 2 liniute,acum visam ecografe

anca 13+

Maria
poze





Eh, altele viseaza si la lucruri interzise , de,cine poate oase roade cine nu, mai manaca ciste piscoturi! Ca noi avem interdictie.

Shery 14+ Alesia

my precious
eco-uri
burticuticuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

quote:
Originally posted by Sheritra

Eh, altele viseaza si la lucruri interzise , de,cine poate oase roade cine nu, mai manaca ciste piscoturi! Ca noi avem interdictie.




Io, de ex. ... am niste vise sexoase rau ... bine ca protagonist e sotul ca daca era altul incepeam sa ma preocup. Si noi am avut o perioada de interdictie ... acum am primit unda verde ... adica dupa terminarea primului trim. Preventiv ...

Petronela

puiutul mult dorit !!!!

Mergi la inceput