Mamici de iulie-august 2007 (48)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Jadi eu sunt ca barbatu-tu imi plac alea mici sa ma strecor in trafic si sa pot sa o parchez. Dar banuiesc ca astea mari iti dau un sentiment de putere.

Cristina cand te apuci de toate serialele astea sa ne faci si noua un rezumat. Apropos poti sa-l rogi pe sot sa vada daca a aparut seria 3 la Grey's Anatomy te rog?

Eu vad acum seria 2 dar mai sunt vreo 5 episoade si ce ma fac?

Luna 25 sapt+
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623" target="_blank">Adelise Raluca
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=1036" target="_blank">Cosmin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Da da, dar sotul meu nu e ca tine, are 1.84 In plus e foarte violent la volan, facem adevarate curse infernale si ne luptam de parca zici ca suntem in lupta pentru supravietuire.

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Luna, iti zic diseara de seria a 3-a, ca acum nu e sotul acasa, si eu nu ma pricep sa caut!
Jadi, nu stiu sa-ti zic de DVD-uri, sorry!!!!

Cristina, 26+ si bebe scump

POZE
POZE BURTICA SI BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aylin_tarcan spune:

unde se da grey's anatomy asta? si prison break? sau de pe net era vorba sa le luam?

Aylin, 24+

pozici

atat de mari suntem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

grey's il poti vedea pe tvr1, martea de la 19.45.
Restul de pe net!

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mioara2004 spune:

Acum m-am intors de la o plimbarica dar vad ca aveti chef de scris!
Jadi sora mea nu se da pe net, nu am reusit sa o conving sa se inscrie in odisee...Suntem diferite.
Taedi nu trebuie sa te influienteze problemele de la servici! Tu hotarasti cand intri in prenatal, este ca un concediu medical si nu au ce sa-ti faca.
Si eu, super constiincioasa am spus ca voi lichida totul inainte sa plec si au inceput sa ma tot incarce cu tot felul de sarcini (trebuia sa fac un proiect cu scadenta 30 iulie!) si mai aveau tupeul si sa glumeasca "Acum trebuie sa lucrezi cat doi, ca doar sunteti 2". Pana m-am trezit, si i-am raspuns sefului "o marire de salar pentru ala micu care lucreaza ?" Si am plecat de la 1 mai. inca nu m-a sunat nimeni ca sunt probleme. Daca nu ai alte interese in firma (actionara, familie) te sfatuiesc sa nu ceri parerea sefului. Sa pleci pur si simplu in prenatal.
In legatura cu banii, la noi, cei mai multi ii face barbatul meu si eu sunt cu stricatul Habar nu are sa gestioneze niste bani, nici nu stie cati avem, facturi, dupa codul pin ma suna, etc. Imi convine situatia


Poze concediu 29 saptamani
Mioara 31+ Doru Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Jadi oricum in Bucuresti nu se poate conduce altfel. Acolo ori lupti ori te lasi.

Despre DVD si eu planuiesc sa-mi iau unu pana nasc care sa poate vedea tot. Ca sa am la ce ma uita noaptea cand nu doarme cupilu'. Pe tine cat te lasa sefu' tau sa stai acasa?

Luna 25 sapt+
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623" target="_blank">Adelise Raluca
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=1036" target="_blank">Cosmin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aylin_tarcan spune:

quote:
Originally posted by jadi

grey's il poti vedea pe tvr1, martea de la 19.45.
Restul de pe net!

Deni & Vlad & Tudor



saru'mana. le-am dat deja download de pe net, ca seara, dupa ce vine barbatu' acasa, nu mai sunt de capul meu si in plus, ziua ma plictisesc, cand sunt singurea....

Aylin, 24+

pozici

atat de mari suntem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mioara2004 spune:

Si noi ne descarcam de pe net filme (adica eu), dar in perioada asta nu ma prea pot uita la filme ca-l influienteaza pe ala micu si am observat ca nu mai dorm noaptea. La ultimul film 300- eroii de la Termopile n-a dormit toata noaptea, s-a impins.
Ma uit la canalele de stiri, astea nu-l influienteaza...

Poze concediu 29 saptamani
Mioara 31+ Doru Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

gagici, io va las, ma-ntalnesc cu sotu sa facea piata. wknd frumos va doresc, caci nu cred ca mai apuc sa intru zilele astea - e scaunu ocupat!
pupaciuni...

www.youtube.com/watch?v=wsTVfwWlfy4" target="_blank">29+ www.youtube.com/watch?v=9vNE-mRdkBk" target="_blank">

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

De la nunta...

Mergi la inceput