Mamici de iulie-august 2007 (48)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Olgutza, deci tu dai examenul cu patru zile inaintea mea! Pai atunci mult succes!!! Eu nu stiu daca ajung sa-l dau, din pacate! Si asa vroiam si eu masina!!!! Ca mi-a promis sotul ca imi cumpara, dar doar dupa ce ma vad cu carnetul in mana! Eu n-am pretentii de masina, doar sa fie cit mai mica! M-as multumi si cu un Matiz la mana a doua!
Jadi, merci si tie de ideaa cu serialele, dar sa-mi zici te rog denumirea in engleza, daca o stii! Ca sa stie sotul ce sa caute pe net! Ala cu prizonierii il am si am auzit ca e fain, dar nu m-am apucat inca de el!

Cristina, 26+ si bebe scump

POZE
POZE BURTICA SI BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

quote:
Originally posted by jadi
[... Si cica mai este unul cu o inchisoare, o intreb pe bona ca ea e in tema cu astea si cu campionatul mondial de snooker.
Deni & Vlad & Tudor



Prison Break. Cica e super tare dar eu nu il urmaresc.

Luna 25 sapt+
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623" target="_blank">Adelise Raluca
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=1036" target="_blank">Cosmin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Nu OZ , ca ala era violent si mi-am exprimat si eu incapacitatea de aurmari insarcinata acest serial si mi-a zis ca este unul nou, aparut acum. Va anunt ce si cum!

In plus eu urmaresc multe seriale si pe AXN. Plus reality show-ul survivor, acum e seria cu panama, sambata 2 episoade si in fiecare zi pe la 19, in reluare seria trecuta. Si urmaream si amazing race dar nu am mai dat nici o serie noua.

Mai schimbam un capitol azi?

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

quote:
Originally posted by olguttza

serialu cu puscaria e OZ. super tare! d-abia asteptam wkndu, cand il dadeau astia de la pro cinema, acu 3 ani.

www.youtube.com/watch?v=wsTVfwWlfy4" target="_blank">29+ www.youtube.com/watch?v=9vNE-mRdkBk" target="_blank">

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

De la nunta...



Nope.Iti zic eu ca e Prison Break cica e singurul serial facut in timp real, adica daca episdul dureaza 50 min vezi exact ce face ala 50 min dintr-o zi, nu stiu daca m-am facut inteleasa.

Luna 25 sapt+
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623" target="_blank">Adelise Raluca
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=1036" target="_blank">Cosmin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Jadi eu am norocul ca lui al meu ii plac cumparaturile si d'aia il iau cu mine. Se mai ingalbeneste si el dar ii trece. Ma enerveaza ca-mi zice mie ca-l rasfat pe fiu-miu ca-i cumpar toate alea si cand sunt doar ei doi acasa sambata mereu se duc in oras si mai apare fiu-miu cu o jucarie. Dar cica el are voie ca el e "politistu'" bun, eu n-am voie.

Luna 25 sapt+
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623" target="_blank">Adelise Raluca
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=1036" target="_blank">Cosmin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Da da Luna, prison break!

Noi avem un Peugeot 307 Break sa incapem cu totii cand ne deplasam, cumparat anul trecut si o janghine de citroen saxo din 2000 pe care sotul nici nu vrea sa auda sa il schimbe cica se baga cu ea prin trafic si e fasneatza! Eu conduc mai mult pejo-ul, ma simt bine in masini mai mari, grandomanie se numeste boala aia nu?

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Da, Luna, ala e serialul fain, Prison break! O sa ma apuc si de el!

Cristina, 26+ si bebe scump

POZE
POZE BURTICA SI BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

ete ca-mi dadurati o idee buna. o sa caut si io prison break. mie oz mi-a placut la nebunie....da nu eram bortzoasa p-atunci.
si CSI e serial misto...da si-ala are oarecari violente.

www.youtube.com/watch?v=wsTVfwWlfy4" target="_blank">29+ www.youtube.com/watch?v=9vNE-mRdkBk" target="_blank">

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

De la nunta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Pai si lui ii plac cumparaturile dar parca se potoleste de la an la an, cred ca incepe sa imbatraneasca! In plus daca e sa ia ceva pentru el, imbatranesc eu, pana se hotaraste eu stau intinsa pe cate un scaun pe langa cabina de proba si el probeaza tot standul! Bine ca nu se fardeaza ca as imbatrani la beauty shop! Eu sunt stilul, placut vazut luat maxim 5 minute pana platesc . Si la fel ma cearta ca bag in fundul copilului atatia bani! Acum cand vede ca am inceput si pentru asta mic, mi-a zis ca o sa albeasca intr-o zi, ceea ce e corect, toti albim la un moment dat !

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Voi pe ce urmariti serialele astea date jos de pe net? Ca sa stiu ce sa cer si eu sa cumpere sotul, tip de dvd care sa le vada pe toate. Ca am o lista de "to do" pana cand nasc si poate ar fi bine sa adaug si asa ceva!

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput