DIN MILA SAU DIN DRAGOSTE...!!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Aurelia spune:

sasuke treb'sa recunosc ca esti al naibi de interesant,daca esti si frumos si bogat si cuminte ,atunci sigur esti insurat!!!!!!!,in situatia asta nemaiprezentind nici un pericol,chiar ca-mi face placere sa discutam!!!

AuraGalerne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

CARE baieti???? as vrea eu dar unde sa ii gasesc ,,,

O zi placuta Otilia.....

quote:
Originally posted by Otilia

quote:
Sasuke iti multumesc...
Toate cele bune si im place foarte mult sa dicut cu tine....

Elena, ce-ti ziceam sa lasi baietii in pace :p

@+...
Otilia & La Adelita





Elena cu burtica si sotul AL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

SASUKE este baiat,,,,,auuuu,,acum am citit la profil,,,,

hehehe,,,O zi placuta SASUKE ....

Elena cu burtica si sotul AL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Buna Elena.Eu sunt acum in Japonia.Poze nu am si nici nu stiu cum sa le pun trebuie sa-mi rog sotzul sa-mi faca un install si sa-mi ,,imprumute`` digicam ptr ca o foloseste la munca mai mult decat acasa.Putem vorbi pe yahoo messenger,acolo id-ul meu e ,,moodyamira``,am camera si ne putem vedea.Pupici multi ptr voi totzi din acest site si ptr Elena

Cu drag Nicole&Amira






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sasuke spune:

Pt. Elenalove27:...daca erai atenta la felul in care ma exprimam (si gandeam ..), adica, citez :"pot privi lucrurile obiectiv si nu subiectiv", "Nu vreau neaparat sa fac pe "avocatul diavolului" , deci toate partile de vorbire erau la ... masculin. Oricum, asa de rau v-au dezamagit barbatii incat, cum apare vreunul in cercul vostru "exclusivist", va si speriati ;-}} ?!

Pt. Aurelia (si mai ales pt. Otilia) : Da, sunt casatorit si am si un bebe de aproape doi anisori neastimparat de numa'(rauvoitorii spun ca seamana cu taicasu' ! Asa ca. Dar si daca se va intimpla si asta, pe lista de prioritati imi figureaza mai intai o cumnatzica, secretara, o fosta colega, etc, etc....Glumizam, desigur...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sasuke spune:

...reiau mesajul de mai sus pt. ca se pare ca m-a "cenzurat" serverul ?! Deci...

Pt. Aurelia (si mai ales pt. Otilia) : Da, sunt casatorit si am si un bebe de aproape doi anisori neastimparat de numa'(rauvoitorii spun ca seamana cu taicasu' ! Asa ca nu trebuie sa te temi, Otilia, ca Elenalove27 va (re-)ajunge si in Romania...Cel putin pina nu se legalizeaza si in Romania bigamia !!!Dar si daca se va intimpla si asta, pe lista de prioritati imi figureaza mai intai o cumnatzica, secretara, o fosta colega, etc, etc....Glumizam, desigur...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

sasuke eu am crezut caci pe site stau mai mult femeile decit barbati...hehehe,,acum caci am citit cu mare atentie am realizat caci esti barbat.....
orcium iti multumesc caci poti intelege ceea ce am vrut sa spun in povestea vieti mele...
O zi placuta si multa sanatate ....

Elena cu burtica si sotul AL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cspeana spune:

Ce as vrea eu sa zic la toate acestea: un lucru ce am invatat in viata : Nu am dreptul sa judec nici sa dau sfaturi la nimeni mai ales cand este vorba de casnicie pentru ca eu nu am fost acolo sa ved ce se intampla nu stiu cat au suferit, si eu imi fac viata asa cum cred eu ,pentru ca nimeni nu te poate obliga sa stai cu cineva in casa care te amneinta si toate acestea, deci hotarirea care a luat-o Elena stie de ce.Si pot sa spun ca a fost curajoasa pentru ca viata este asa cum ti-o faci si este prea scurta sa stai sa astepti poate se va intampla ceva, You have to do something about it!Nu am nimic cu nimeni sa nu ma intelegeti gresit dar stiti proverbul :"Vorba dulce mult aduce" asa ca Elana, You go girl make your life better!and good luck

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

cspeana iti multumesc caci ai inteles povestea vieti mele in adevaratul sens al cuvintului...
O zi placuta....




Elena cu burtica si sotul AL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebi spune:


Elena,

cand am vazut titlul subiectului, gandul m-a dus la tine ca fiind prinsa intr-un mariaj nereusit si ma gandeam ca n-as stii ce sfat sa-ti dau.
Ieri am reusit sa citesc subiectul si am ramas inmarmurita. Iti admir curajul, n-am cuvinte.... Ai strabatut atata distanta pentru a fi fericita!
Am vizitat pagina ta, am vazut pozele cu tine .

Iti doresc multa sanatate tie si bebeului tau si multa fericire alaturi de sotzul tau.

catalina si o mamica fericita

Love is all around

Mergi la inceput