Cirese de Mai-Iunie 2006... La Multi Ani (53)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

La multi ani! Serghei

La multi ani! David

La multi ani! Robert


Oana Rusu - mamica de Paul-Victor,
din 21 iunie 2006
Cresc maaareeee: 7 luni 8 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi25 spune:

DOLCE multumim

Am o intrebare pentru mamicile de fetite....de unde cumparati ciorapei cu chilot?....noi pana acum am primit dar deja ii sunt mici marea majoritate, iar de cumparat am gasit doar din aceea foarte grosi care la spalat s-au scamosat si arata groaznic iar cei subtiri sunt sintetici. Daca aveti o sursa buna va rog sa-mi spuneti, as avea nevoie macar de vreo 2 perechi pentru o nunta si pentru o aniversare....roz sau albi!!!!

www.youngnutrition.net/member/tickers/31540/ticker4.png[/img][/url]" target="_blank">Evolutie Daria
Poze
Ne votati?: CONCURS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abibrinza spune:

La multi ani Seby, Teo, Serghei, David si Robert!
Sa fiti sanatosi, norocosi, isteti si cuminti!



Arabela si bebe Victor-Catalin (22 aprilie 2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abibrinza spune:

Camelia, eu am cumparat pentru Victor din Constanta ciorapei de care spui.Daca ajung pana sambata iti pot cumpara, mai ales ca sambata dupa amiaza cred ca venim la Dorna.Da-mi pe PM telefonul tau , caci daca iti gasesc sa te intreb daca iti cumpar.





Arabela si bebe Victor-Catalin (22 aprilie 2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi25 spune:

ARABELA am trimis PM.Pupicei lui Victoras.

Cred ca nu v-am spus ca la noi a nins aseara si azi-noapte?!!

www.youngnutrition.net/member/tickers/31540/ticker4.png[/img][/url]" target="_blank">Evolutie Daria
Poze
Ne votati?: CONCURS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abibrinza spune:

Fetelor, ieri am retrait momentul in care l-am nascut pe Victor. Verisoara mea a nascut duminica un baietel si ieri am fost sa-l vad.E atat de mic si cuminte.Deja eram hotarata ca mai vreau unul, acum mi-l doresc si mai repede.Eu uiatsem cat de mic a fost Victor, cat de fragil si somnoros.

Sa va mai povestesc de Victor.E mare acum, merge in picioare cu destula siguranta, dar prin ma ia de mana si mergem si vizitam toate colturile, alergam dupa mingiute, culege toate mizeriile de pe jos si ii place la nebunie sa te joci cu el.Se alinta, vine la mine si isi pune capul in poala mea, rade la smecheriile pe care i le face taica-su si ar sta toata ziua afara.

Pupici,

Arabela si bebe Victor-Catalin (22 aprilie 2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamea spune:

LA MULTI ANI PENTRU ALEXANDRU SERGHEI, DAVID si ROBERT






Arta este lunga, viata este scurta
Catalina - Mamica de printesa
poze mai vechi si mai noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamea spune:

ieri am fost si noi ca aproape toata lumea la un gratar, si ce credeti ca a facut domnisoara mea.....

A luat una din sticlele de bere si, si i-a plaaaacut tare, tare c-a mai vrut, dar mama cea rea i-a pus suc in sticla, de sa nu se imbete copilul, noi aruncam sticla ca nu suntem proaste si ne dam pe tipat, nu va spun ce teatru a fost. Deci, concluzie am o betivanca mica.

Fug ca plange, am sa mai scriu.

Arta este lunga, viata este scurta
Catalina - Mamica de printesa
poze mai vechi si mai noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamea spune:

Copilul plangea ptr ca nu putea sa spele WC-ul cu peria, eu ii spusesem sotului sa aiba un pic grija ca ma duc sa pun. De obicei inchid usa de la baie, dar acum crezand ca are grija domnul de ea nu am mai inchis-o. Tatal a fost adormit, dupa ce a mancat un peste cu mujdei si mamaliguta. Mama ce mai adoarme sotul meu de repede, cum pune capul pe perna cum adoarme. Oare de ce nu-i seamana Ana lui la somn, cand e vorba de somn mai intai trebuie sa tinem un concert, dupa care adormim si noi, dar nu mai mult de o ora, asta in timpul zilei, si noaptea ne trezim cam din doua in doua ore si vrem leganata si cantata.

Arta este lunga, viata este scurta
Catalina - Mamica de printesa
poze mai vechi si mai noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamea spune:

incercam sa votam toate ciresele, nu am reusit decat pe Alex, de mai multe ori, la Daria si Timeea nu reusim. Voi ati reusit?

Arta este lunga, viata este scurta
Catalina - Mamica de printesa
poze mai vechi si mai noi

Mergi la inceput