Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (38)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crykett spune:

Buna ziua

sarbatoritilor.
Nu imi plac deloc disputele nu comentez nimic numai ca e pacat ca din cauza lor unele fete "ia o pauza" mai ales din cele mai vechi.PACAT.Asa de mult imi place acest forum si va urmaresc pe toate din umbra inca de pe vremea ODISEEI in special pe Alexandra ca aveam amindoua DNP pe 19 nov..Numai ca am nascut atunci cind ne-a venit sorocu.Iar acum cind avem niste pui frumosi linga noi in loc sa fim toate mai calde si mai intelepte lasam furia si oboseala sau rautatea sa ne domine.Poate trebuia sa imi tin gura ca nu activez foarte des dar cind am vazut ca se retrage Alexandra nu m-am putut abtine .Scuze daca am suparat pe cineva .

cristina de Antonio 20-11-2006 Andrei 31-08-2004 POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

www.youtube.com/watch?v=VQ1zj0PDSn8&mode=related&search=" target="_blank">o melodie frumoasa

pe mine ma unge pe suflet !

desiree si bebe Octavian

pozici puiul meu;

varsta Octavian;
slideshow fulguletz;
Ploaie de stele







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla2005 spune:

quote:
Originally posted by desiree

www.youtube.com/watch?v=VQ1zj0PDSn8&mode=related&search=" target="_blank">o melodie frumoasa

pe mine ma unge pe suflet !

desiree si bebe Octavian

pozici puiul meu;

varsta Octavian;
slideshow fulguletz;
Ploaie de stele











E super! eu una nu o suportam pe Thalia..insa cu melodia asta s-a scos ...ehe acum aproape 3 ani cand l-am cunoscut pe sotul meu am descoperit melodia asta...!

carla2005 de Alexandra Maria 16.11.2006
Alexuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danita spune:

salutare
iar am venit sa ma bag in seama !

pupici la fetele de aici !!
azi am mancat putin iaurt si a facut kk moale ....acu pandesc :)

chris ... che fai ? pisi s-a obisnuit cu clima? va mutati in zona ?

pupicuti
D

BeBelusca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aelita spune:

am citit tot,dar merge foarte greu formulul la mine si ma umplu de nervi pana scriu ...

asa ca am renuntat zilele astea.

nici pozele nu le mai pot vedea de la o vreme :(((
La multi ani tuturor sarbatoritilor acestor zile !! nici la lista nu am mai intrat.
acum sunt cu scarmocita in brate.de 2 zile nu mai mananca dedcat foaarte putin,plange de la 6 dimineta daca o pun la san,abia o pacalesc cu cateva zeci de biberon...rade ,da din craci...si moare dupa suzeta!! tocmai incepuse si ea sa mance super,dupa saptamana cu 300g!
vad si niste racaieli pe aici si nu imi plac ...si fac si ca Alexandra

dbunnyeu am vazut filmuletul de mult,decand l-ai pus,mi s-a parut ca erapiersica,dar zici ca e pruna.tare haios !!!
dandusaCE BINE CA AI SCAPAT DE PAMPERSI !!!!! deci nu are Crinutu nimic! mie mi-au facut imediat ecografie,cand li s-a parut ciudat,si am scapat de la bun inceput de ideea asta cu pampersii.nu stiu de ce la voi nu se face decat la 5 luni..


tem zilei: VA VETI BATE COPIII??-eu sper ca nu.eu nu am fost batuta ,dar asa o palma -le tin minte si acum,una la 7 ani ca am intarziat o ora dupa programul de scoala,pe vremea aia ne duceam singuri la scoala baaaai,si veneam singuri,treceam strada,si acum ne e frica sa o trecem si noi!alta ca la 10 ani am venit la 12 noaptea dintre blocuri de la de-a v-ati ascunsa,doamne ce debandada era,care mai de care..ca doar nu am fost singura pe maidan!
ce mai...cam rebela de fel,dar tot nu am incaltat-o decat in cateva ocazii,si aia asa stearsa in fuga.alta mi-a sters-o tata pe freza nu mai stiu de ce,stiu ca nu am vorbit toata ziua cu el si el se ruga de mine,bai ce nesimtita si sclifosita mai eram tot eu! de atunci nu a mai facut greseala ,hehe decat sa i se supere odorul.inca una de la mama ca nu am zis sarumana la o cucoana,ptiuuuuu si mai rebela m-am facut de-atunci,ca nu suportam sa ma oblige.eeei,asa cateva au fost,i le strig si acunm.cred ca da ma altoiau mai bine fugeam de-acasa
doamneeeee,cu cine o semana fii-mea??? nici barbtu-meu nu a luat bataie ,ai lui cica a fost cuminteeeee dar eu nu creeeeed
bebinuta
am citit de alergia ta pe maini.vezi ca eu fac asa de la detergentii de vase.o perioada nu mai atinge nici un detergent(nici de rufe),pune manusi ,ia o crema de la farmacie sau de la medic,si ..o sa te mai manance vreo saptamana...
dar cum atingi de detergent se inmultesc .
alergia asta apare asa dintr-o data,chiar daca(sau tocmai pt ca) toata viata ai spalat cu detergenti si fara manusi.
eu am abuzat si acum nu se mai poate.mai spal dincand in cand fara manusi dar rar-acum cu biberonele ca nu le bag si pe-astea trei lulele la masina de vase-,si nu am mai facut ,pt ca am observat ca faceam foarte tare la anumiti detergenti .deci am schimbat si detergentii.iAm luat la rand,ce mai.

SUCURILE taare incomod e sa mai speli dracia aia de storcator.eu l-am luat de mult pt mine,pt ca altfel eu nu guist fructe(dor cat am fost gravida am mancat de toate) dr asa suc beau.dar cineeeeeee???? am inca unul separat pt portocale,parca ala e mai usor,dar mi-e lene si cu ala.asa ca fructe IOC.de-abia astept sa fiu obligata sa ii dau copilului suc,si atunci e musai ,daca pun aparatul in fOnctiune sa pun mai mult si pt mine si sa imi iau si eu doza zilnica.
asa ca nu va mai chinuiti sa faceti o lingurita,bagati cativa morcovi,si ce mai bagati voi,ii dati copilului cat ii dati si restul lingeti !

marani,baga link sa vad tunsoarea.adevrul e ca asta e cel mai bun remediu de a regenera parul ,mai les dupa nastere.mi e inceput sa imi cada abia dupa 3 luni de la nastere,si am luat un sampon si niste fiole de pus in par de la farmcie,sa vedem ..
daconst vin vin
roxanica,baga,mami,cico,si ce daca! hai ca mi-ai facut pofta si N-AAAAAAM !!

cristina74 esti in Romaniaaaaa!offf..dar cu peripetii !!haha de ce plange cu mama ta???
laura,baaaaai e joooi azi!!! ma uitam ca ai zis tu ca maine e zi de cantar si habar nu aveam !!!!!! doamkne,ma duc cu capuuul!!se termina saptamana si nu stiu!

roxanal,bine ai venit !Iona s-a nascut de ziua sotuluimeu,ziua in care spera el sa se nasca fata lui,dar a venit mai tarziu,in ianuarie.
nu mai are stare copila ,merg sa vad daca o pacalesc sa pape ,nu am timp sa te pun pe lista acum,daca nu o fac fetele ,sper sa revin eu.





S.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

incep si eu, dar nu stiu cand voi termina pt ca de 2 zile Oana a inceput sa mearga de-a busilea, dar in maniera urmatoare: se intoarce pe burta, incepe sa se impinga tare in picioare pana ridica fundul si se impinge in fata... dar din pacate de maini uita si raman prinse sub ea si in avantul miscarii da cu capul de salteluta, efectiv se opreste in cap ... si sa te tii atunci urlete , mai ales dupa 5 episoade din astea cand reuseste sa lase in urma salteluta si se loveste de covor ... of, credeam ca va fi mai usor cand creste dar m-am lamurit ca e tot mai greu
tocmai s-a intamplat ... revin

Dia de Oana (29.11.2006)



poze OANA
luna a-5-a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

quote:
Originally posted by ruxandra_sb

Mey, dc-ul functioneaz ca.. si pt ca mai ca nu mi se deschid paginile, n-apuc decat sa raspund Mironei.

quote:
originally posted by Mirona
mie imi functioneaza scroll-ul de la mouse. Voua nu?


Asa-i ca bine le mai zici. Mai ales, de cand mi-am curatat mouse-ul => scroll-ul functioneaza brici. Cred c-asta ar tb sa facem cu toatele. Sa ne curatam.

, , ...tralalalala

Jos comunistii! Jos tradatorii! BASESCU presedinte.

Are mama doi flacai.. Matei (5) si Grigore

Ajuta-i pe bb nedoriti sa traiasca. Cu o simpla semnatura le poti salva viata!





BambolettadeAntonia-Gabriela(1 nov 2006)
luna 6
www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">varsta Antonia
www.smi.ro/fulguleti/" target="_blank">Fulguleti nov-dec 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Cred ca ii iese si al doilea dintisor altfel nu se explica toata agitatia astam-a zapacit de cap de 2 ore ma chinui sa o adormacum doarme cu radio langa ea

Mirona-am votat-o si eu pe Karina

Alexandra25-

Nu stiam despre ce "Sandy Belle"vorbiti dupa ce am vizionat clipul mi-am dat seama imi placea la nebunie sa ma uitdaca s-ar da din nou m-as uita si acum

Desiree-super melodia imi place f mult Thalia

Dia1609- si Antonia la fel face dar nu cu asa putere ea nici capul nu-l ridica doar fundul si da din picicoare

BambolettadeAntonia-Gabriela(1 nov 2006)
luna 6
www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">varsta Antonia
www.smi.ro/fulguleti/" target="_blank">Fulguleti nov-dec 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

...helou??!!! (..ou.....ou...ou....ou....)
e cineva?? (..va....va....va....va......)
in afara de ecou?? (again:..ou...ou...ou.......) :)))

Deea, mami de Eric (15.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns porumbita80 spune:

Mirona votat Karina

MAMICA FERICITA DE MARIO GABRIEL
(31.10.2006)


poze bebita Mario Gabriel

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">
cei mai frumosi fulguleti

Mergi la inceput