***LA REDOUTE(22)***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns croco21 spune:

Aproape vecine... Eu stau la Orizont. Da' eu as vrea sa fie un colet intr-o punga ca de la posta ma duc direct la servici, si nu ma pot urca in 41 cu cutia de carton si asa e omor pe tramvaiul asta.

quote:
Originally posted by claujro


PS. Eu stau pe langa Billa suntem vecine...


Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)




Croco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

quote:
Originally posted by claujro

Apropo de Esprit, mi-a adus sotzul de la Budapesta o perche de balerini aurii cu fundita in fatza...si ma cam rod......sunt 37 si au fost 50 de euro...Ce fac cu ei?

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)




Pai pune si tu o poza aici si vedem mai departe, nu?

lina, cu Alina si Ana... si tati, evident

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

Buna fetelor!

Azi in sfarsit m-am hotarat sa comand si eu cate ceva de pe LR, articole pentru copii deocamdata. Asta pentru ca mi s-a parut super oferta cu -15Eu + taxe de expediere 0...
Ma gandesc sa bag si codul pentru sacul de dormit pentru copii, l-a comandat cumva cineva? Ce marime e? Materialul e bumbac 100%?

Alta intrebare ar fi: daca lansez comanda acum si pun banii in cont mai spre seara e ok ? Cat de repede o proceseaza ei ?

Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Maria nu e ok, trebuie sa ai bani in cont cand lansezi comanda. Daca o lansezi dupa amiaza, maine ar putea fi in curs de pregatire.

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

Merci, Feli! Dau o fuga pana la banca
Vad ca deja ma apuca si pe mine febrilitatea cumparaturilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns croco21 spune:

Luata cu altele, au uitat sa va spun ca am mai lansat ieri o comanda. Mi-am luat o pilota, trei tricouri si o fusta. N-am mai luat cadou, am ajuns la concluzia ca nu merita, mai bine sa-mi scada taxa aia de 5 euro. Mie imi plac foarte mult fustele de la ei, cel putin la masurile mari au modele misto pe care nu le gasesti in Romania. De pilota nu aveam neaparat nevoie dar am cumparat de la IKEA o lenjerie de pat si nu am nici pilota nici perne pe dimensiunea lenjeriei. Linkurile vi le dau cand primesc coletul, nu le mai caut acum.

Croco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Fetele care au lansat ieri comenzi, ajutooor ! nu ati avut nici o problema ? ati verificat si v-a fost inregistrata , apare en preparation ?
Merci

Andreea si Vlad
Iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Tata a primit avizul (croco- va tb sa il ai si tu in cutia postala )...merge sa ia acum pachetul!!!

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi25 spune:

ELLA felicitari pentru micutul redoutis David. Crestere usoara si spor la cumparaturi

www.youngnutrition.net/member/tickers/31540/ticker4.png[/img][/url]" target="_blank">Evolutie Daria
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns croco21 spune:

Merci claudia
Vlada, am verificat eu acum si la mine totul e in regula, comanda apare la EN COURS DE PREPARATION.

Croco

Mergi la inceput