***LA REDOUTE(22)***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Merci mult ! deci la mine e buba....dar care o fi aia....

Andreea si Vlad
Iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Oameni buni,cine ma lamureste si pe mine care e treaba cu cardurile astea,ca ma apuca isteria?Am un card pe numele meu si unul pe numele sotului meu.Ambele sunt pe acelasi cont,la BancPost.

Cand fac comenzi pe LR pot sa platesc cu cardul meu pe contul LR facut pe numele meu si respectiv cu cardul sotului pr contul facut pe LR pe numele sotului.Toate bune si frumoase,daaar...am facut un cont si pe numele tatalui meu si nu pot sa platesc cu nici unul dintre cele 2 carduri (al meu si al sotului).Imi da mesajul ala idiot "payement par carte bancaire impossible".

De ce nu pot sa platesc cu cardul meu daca e contul pe internet facut pe alt nume?Care e legatura?Unde e buba?La LR sau la banca?Are rost sa sun la banca sa intreb?

Pe contul tatalui meu am primit si eu codul ala minune cu -15 euro si FDP=o,dar nu pot sa fac comanda pt ca nu-mi accepta cardul.

Ce naiba sa fac?Chiar trebuie sa fie fiecare cont cu cardul lui?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Eu nu am card (ma rog, am dar sunt goale) si am folosit pana acum numai cardul altei persoane (respectiv al finei mele)...si a fost ok. L-am folosit si pe contul/numele meu si pe contul/numele tatalui meu. Mentionez ca cele 3 nume nu au nimic in comun...dar a acceptat cardul...

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Mai, la voi vine (suna) postasul de 2 ori pe zi? La mine, daca nu a venit nimic la ora 10, aleluia!

Jasmine habar n-am, poate te ajuta altcineva.

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Eu am platit cu cardul meu si al sotului, adica 2 carduri diferite atat pe contul meu, pe al sotului dar si pe numele si adresa Andreeip asa ca nu stiu de ce la tine nu merge....

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vl-ad spune:

ella-felicitari , sa iti traiasca puiutul , sa creasca mare frumos , destept , sanatos si sa va aduca numai bucurii!


vlada si eu am facut comanda aseara si astazi imi apare EN COURS DE PREPARATION.





------------------------
ADINA SI VLAD (17-11-2004)

VLAD
POZE CU PUIUTUL MEU
www.dropshots.com/vl-ad" target="_blank">filmulete Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

Ella, felicitari pt flacau...sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurii
Felicia, la mine vine postasul de 2 ori pe zi...cand am primit ultimul aviz pt colet l-am primit dupa ora 2, iar dimineata primisem ceva corespondenta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

trebuie sa fac o comanda pentru cineva ca vrea pilota pentru copilas si culmea nu merge codul ala si acu a vazut copilul poza si o vrea


INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addya spune:

ELLA, un mare BINE AI VENIT !!!!micului David !!!

eu am absentat ieri, am fost la peste cu sotzu, fara pitic, n-am prins mare lucru dar am sa pun o poza in contul nostru in tricou redutist

nushulica, naspa faza, bafta multa sa rezolvi! oricum macar ii plac sotzului adidasii aia, asa, ca o palida consolare....
jasmine, nush ce sa zic, eu am facut plata pe contul sotului meu cu card BCR, sotzul normal ca are acelasi nume de familie, dar cu alta adresa pt ca al meu n-are mutatia facuta...
Maria-Alexa, nu stiu ce sa-ti zic referitor la card, mie mi s-a intamplat sa nu fiu atenta si sa nu am bani pe card, am facut comanda, am validat si pe sit mi-a aparut un mesaj ca a fost luata in considerare, dupa 2 zile cand am bagat banii (m-a prins pe week-end) mi i-au retras frumusel de pe card, comanda a aparut en cours de preparation si am primit si mail de confirmare...
Vlada, cel mai probabil la tine nu mai au un produs pe stoc, scriele un mail si incearca sa afli care este, pentru ca atunci poti anula comanda sau o dai din nou fara ala...

astept cu mare interes adidasii aia de 15 euroi si tricourile sotului, nu stiu de ce dar parca pentru prima data mi-e frica pt comenzile astea, oricum mai devreme de 30 nu cred ca le vad....

poop u all!

edit: am pus poza



Adina si Razvan

Razvan-Nazdravan
www.dropshots.com/day.php?userid=235207&cdate=20070122&ctime=123718" target="_blank"> Razvan tine o conferinta - filmulet
Silfidele purpurii Addya, Niko, Cristina si Adablackcat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Am sunat la banca.M-au tot pasat de la unul la altul,am vorbit in total cu 4 persoane,am expus problema de 4 ori.Evident ca nu m-au lamurit cu nimic.Au zis ca n-au mai auzit pana acum de asa ceva,ca sigur banca nu-mi pune nici o restrictie,ca daca vreau pot sa refuz o plata !!!,etc,etc

Nu stiu ce sa mai fac,ca daca scriu pe site la LR sigur nu primesc un raspuns clar,ca doar nu e treaba lor ce face un client cu cardul lui.

Mergi la inceput