***LA REDOUTE(22)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Ba cred ca da. Aseara descarcau din masina colete. Si tocmai venisera 2 LR. Unul era al meu, pe numele tatalui meu si celalalt cred ca al tau... Numai ca nici tata nu a primit inca aviz - l-am intrebat acu juma de ora- . Tipa a vreut sa mi-l dea, nu aveam datele lui din buletin si nu am vrut sa ma complic. Mai ales ca eu mai astept inca 4 (5 in total) date in aceeasi zi...

Eu zic sa nu mai astepti aviz- sau faci cum vrei- si sa mergi la posta dupa el. Era un colet d ecarton destul de mare...

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Io am mai dat acum 2 comenzi pe yves rocher.de ...au niste oferte suuuper!

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns croco21 spune:

Claudia, coletul meu n-ar trebui sa fie prea mare, am un costum de baia, o fusta, o pereche de pantaloni si cadoul -o geanta verde.
Te rog, spune-mi si mie ce-i cu comenzile la yves rocher? Faci comanda pe site si-ti livreaza in Romania sau cum? Pe astia ii scapasem ....

Croco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

croco, acum pe bune, pachetul tau era! Care e prenumele ta? Poti sa mi-l trimiti pe Pm daca vrei...Poate imi reimprospatez memoria...Si ala pe numele lu tata tot pe 13 l-am comandat si venise..cum ti-am spus deja..

Nu, livreaza in Germania, la prietena mea

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

fetelor codul pentru sac de dormit si babetica l-am folosit eu deja am luat pentru erica si au venit la comanda de ieri aia cu adidasii naspade asta am si uitat sa va zic

nu e asa faina ca in poza si materialul e de kkt va fac poza diseara si va arat


INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

of...multumim, nushulica, iar m-am dezumflat!!!! naspa, poze misto si in realitate..calitate proasta!!!

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns croco21 spune:

Claudia, bine ca m-ai linistit cu astia de la yves rochas, am capatat o boala cu cumparaturile pe net... BTW, Greta ma cheama. Cred ca o sa trec vineri pe la posta dar sper sa primesc si avizul pana atunci, sa nu fac drumul degeaba. Sper totusi sa nu fie coletul meu asa mare ca n-as vrea sa iau masina, traficul e ingrozitor in ultimul timp.


Croco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

mai, croco, nu era colet de carat cu masina. Era unul care tot aducea de afara colete..si cand am vazut unul cu buline..zic a mai venit inca unul...se uita tanti si zice...nu...nu e pe grigore (numele tatalui meu) si imi citeste numele... Acum, probabil cand i-o veni avizul lu tata iti vine si tie...ca-s sosite o data... Eu am fost aseara pe la 18 si un pic...

PS. Eu stau pe langa Billa suntem vecine...


Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Incurajata de faptul ca toate comenzile (estimez in jur de 10) mi-au venit pana acum am mai comandat azi o rochie polo esprit, un costum de baie (relativ scumput, asa ca sper sa-mi fie bun) si niste bucati de mocheta autocolanta pt scari.

De fapt comanda am facut-o pt bucatile astea, ca sa vad cum arata si daca se potrivesc pe scarile mele pavate cu gresie si periculos de ascutite. Sper sa se potriveasca pt a putea face o comnanda de cate bucati am nevoie. As atasa si un link, dar nu-mi aduc aminte cum sa fac astfel incat sa pun doar buton cu nume in loc de tot linkul. Poata ma invata careva.

lina, cu Alina si Ana... si tati, evident

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Apropo de Esprit, mi-a adus sotzul de la Budapesta o perche de balerini aurii cu fundita in fatza...si ma cam rod......sunt 37 si au fost 50 de euro...Ce fac cu ei?

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput