Stelute de ianuarie februarie 2007 (17)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ALINATXA spune:

Buna dimineata fetele,
Ce mai invartiti azi?Eli lasa ca vin in parc si in cursul saptamanii numai sa zici ora...Azi s-ar parea ca o pun de un moghioros daca nu ploua....Ieri am fost plecate o jumatate de zii ...am mers si la terasa intre fete.....noi 2,nasica mare,nasica mica si o alta prietena.
Uitati aici ce serioasa e fata mea!http://new.photos.yahoo.com/naomi_creamy/photo/294928804343368151/1


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kateryna spune:

Fetelor, ia uitati cine si-a facut aparitia pe aici. Va apuca melancolia?



Kateryna si Anelin-George (7 ian 2007)

www.dropshots.com/extazis" target="_blank">Poze Anelin-George

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALINATXA spune:

MIRANDOLINA si eu tot ce cezarica sunt.M-Am defrishat singurica ca de obicei cu aparatul de ras....am avut grija la operatie....eu nu folosesc ceara.la 1 luna de la operatie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALINATXA spune:

Mai fetelor cand incepe bebelina mea sa rada in hohote asha cum am mai auzi?Ea rade dar nu in hohote........si de gangurit scoate asha niste sunete care nu stiu daca sunt tocmai gangureli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Birubiru, ce fel de program te inbtereseaza? De somn? De papa? Ca iti spun cum am facut...

mihacarm ,daca vrei sa le vezi, o sa le pun pe net ..si iti dau linkul.

Alinatxa, super poza.De la Chicco ai luat ochelarii??Ca eu de acolo am luat..si e haioasa de mori.Pozitia pe care o are in carucior e recomdata de abia dupa ce sta in fund,asa ii fortezi coloana.Da ,bineinteles tu faci cum crezi...



*** AniS ***
Iarina-Elisa *** inimioara mea mica*** (11 ianuarie 2007)***
Ingrid-Alexia *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005) ***INGRID
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

mamicilor fantastice, ma primiti si pe mine in grupul vostru? mentionez ca va citesc cu religiozitate din ziua intai, deci de mai bine de un an de zile, ca tot va plangeati recent ca nu va citeste nimeni! ei, bine, eu v-am citit mereu, creca mi-a scapat un capitol cand am nascut, dar mai mult nu! :-) imi place tare de voi si n-am intrat in discutii pana acum pentru ca m-am gandit ca daca nu am fost cu voi de la inceput...dar acum mi-am facut curaj. v-am vazut toate pozicile, inclusiv filmuletele - cel facut de Pasti de Gabi si cel recent de Lili- si vreau sa va spun ca aveti cei mai frumosi si mai scumpei bebei posibili, sa va traiasca si sa va aduca numai bucurii.

fetita mea implineste 3 luni pe 23 aprilie, o cheama Sonia Marie si e minunea noastra mult-dorita.

************
mami de Sonia Marie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

sal

la multe lunisoare sarbatoritilor de azi.

terbitza sanatate multa puiului tau.

dana chiar m-am distrat la nunta. pacat ca m-a luat somnul cam devreme, ce sa fac daca sunt in urma rau........

sraluca incepi munca? deci te relaxezi nu? super morcov caut si eu din aia romanesti, asa mi-a zis si dr dar acum se gasesc mai greu. si dacaa intreb taranul...sigur zice ca sunt romanesti, ori de care ar fi.

eli mai ai nevoie de sapun si ulei pt biserica, in afara de ce ai enumerat tu.

adinush esti nebuna fata...

messa felicitari pt gimnastica pe care o face arianna. daca ea e ok nu vad care e problema.

kate ma bucur ca a fost ane cumintel si te-ai relaxat si tu putin.tare dragutza broscutza! aaaa, si sa va traiasca nasica.

mihacarm eheeee, torul ala e facut cand inca eram burtoasa. acum poate de tort am timp dar de facut decorul....nu prea cred cu toate ca am un copil din ce in ce mai cuminte, i-am inteles nevoile, i-am invatat programul si e super super.

messa dar esti priceputa nu gruma fata. bravo!!!

mirandolina eu folosesc numai ceara pt elipat, asa ca la 0 luna de la nastere am fost la cosmetica si nu am avut nici o pr la operatie.

cata si emmi baloseste rau, face balonase nu alta.

sraluca al meu sot mereu are dor de duca la mare, daca-i mai arat si poze recente.......... super rasarit.

alinatexa e superba robertica. tu deja o pui mai ridicata in carut sau doar asa, pt poza?

conchita bine ai venit! sa-ti traiasca printzesita...asteptam pozici.

Marina mami de Emma Ioana(16.01.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

quote:
Originally posted by Messa

Fetelor, este genial Mei-Tai-ul!

http://www.animalutze.com/images/messa/bebe/mei-tai-018.jpg
http://www.animalutze.com/images/messa/bebe/mei-tai-019.jpg

Am si spalat vasele cu ea atarnata de mine!!! Geniaaaaal!!!!

Cine vrea, imi aduceti 2 mp material bumbacos pentru baza patrata si chingi + cca 20cm x 80cm pentru "decorul" intaritura din fatza si va fac

--------------------
Aici e un ticker cu Bebe Arianna ca sa stiti exact cat de maaaaare suntem!




fata Messa

ce zici daca ti-ai spune ca io credeam ca Mai Tai sau Mei Tai ul tau e o beuturica..!???..vrabia malai viseaza...

In alta ordine de idei, eu te-as inchde intr-o camera cu cateva obiecte.. ca la cat de ingenioasa este, cine stie ce brevet de inventator ti-ai trage!!!


Sapt viit ma infiintez cu ce spusesi acolo ...poate il iau cu mine si la aerobic... Le zic la aia sa-mi faca reducere la abonement ca io nu le mai folosesc greutatile!!!!!!

Eli te cam suprinse ciupul meu de fund de mami de Andlei ha...!??? muncea dragelor Eli la banda de mama focului va spun io ca martor ocular ce ma aflu!!!!!!!1

Intrebare la care as dori un raspuns prin bunavointa oricarei bisericutze fara discriminareeeeeeeeee

Bb Teo face kkitza de 4-5 ori pe zi...adica practic de cate ori il schimbam gaseam kkitza in pamp. Ieri nu a mai facut si azi la pranz am gasit un ditamai kkitzoiul de consistentza normala doar ca avea prin el ceva ca un fel de bucatele mici de lapte branzit (cam de marimea unghiutzei de la degetul mic al gupilului ..poate si mai mici, de culoare mai albicioasa)

Ce-o fi?!!! Pedi mi-a bagat un text..cum ca stomacelul lui se pregateste de diversificare si ca e normal sa faca si mai rar de acum samd...

voi ce ziceti??

pup fete cucuiete


Alinuk si bb Teo 10 /01/2007
poveste de bb
nasterea - una dintre minunile lumii
franturi de viata
................................................
Nimic nu-i intamplator!
........................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Alinuk...incerc sa iti spun ce stiu eu..fara a fi mama omida.
Eu zic fugi de pediatra ta...daca ti-a dat un asemenea raspuns.

Acum tu ce ai mancat cu o zi in urma?



*** AniS ***
Iarina-Elisa *** inimioara mea mica*** (11 ianuarie 2007)***
Ingrid-Alexia *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005) ***INGRID
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Mihacarm uite aici invitatia facuta d e mine

http://new.photos.yahoo.com/anis_girl26/album/576460762398970619



*** AniS ***
Iarina-Elisa *** inimioara mea mica*** (11 ianuarie 2007)***
Ingrid-Alexia *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005) ***INGRID
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput