Mamici de ianuarie-februarie 2008 (1)

Mamici de ianuarie-februarie 2008 (1) | Autor: Laura Ioana

Link direct la acest mesaj

Nu pot sa va spun cu cate emotii deschid subiectul asta!
Azi sunt in Z26 si am un test pozitiv (in afara de cel de ieri care era tot pozitiv, dar mai anemic si cel de alaltaieri care avea pe el umbra umbrei liniutei a doua, dar care m-a pus pe ganduri ca as fi), asa ca imi fac un maaare curaj si deschid Odiseea 2008!
Sper sa se adune aici multe viitoare mamici fericite, care sa aiba sarcini usoare si lipsite de griji, iar in final sa-si tina bebicii sanatosi in brate
Doamne ajuta


Alina023 DN 15.07.1978 UM 13.03.2007 DPN 20.12.2007

Andradda DN 1.02.1982 UM 22.03.2007 DPN 26.12.2007

AngeliquedeS DN 12.06.1978 UM 23.03.2007 DPN 28.12.2007

Bubuleana DN 25.08.1978 UM 26.03.2007 DPN 4.01.2008

Cornilia DN 4.02.1975 UM 26.03.2007 DPN 4.01.2008

Gugushtiuc DN 22.04.1980 UM 27.03.2007 DPN 3.01.2008

DanutaD DN 26.04.1977 UM 27.03.2007 DPN 1.01.2008

Laura Ioana DN 8.01.1976 UM 28.03.2007 DPN 4.01.2008

Irda DN 30.07.1978 UM 28.03.2007 DPN 4.01.2008

Raly DN? UM 2.04.2007 DPN 4.01.2008


Poze Laura

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dianalaura spune:

Felicitari Laura!
Sunt convinsa ca veti avea o odisee cel putin la fel de frumoasa cum am avut-o si noi, si pe care inca o avem, chiar daca e pe sfarsite! Alaturi de fetele de la mai-iunie am invatat multe lucruri utile, si aici a fost locul unde timp de 8 luni mi-am impartasit bucuriile si tristetile!
Sa ai tu si viitoarele tale prietene de odisee sarcini usoare, fara probleme, si in final niste bebei sanatosi, frumosi si mancaciosi!

diana 35+ STEFAN
asa creste bebe
poze
bebe mai are de stat in burtica...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

Laurici vin si aici dupa tine sa te felicit!!!
Felicitari iubita o sarcina usoara, o odisee de vis si un bebe sanatos!!!
ma rog sa fie o odisee cu mult noroc si sa se adune aici cat mai multe viitoare mamici fericite!

Mcrissa in asteptarea mormolocului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Mi-au dat lacrimile citind mesajele! Sunt foarte emotionata si imi e si cam teama, dar sper sa fie totul bine!
Diana multumesc mult! Sa ai o nastere usoara si un bebic sanatos! Sper sa am odiseea la fel de frumoasa si cu final fericit, ca a voastra

Mcrissa ce ma bucur sa te vad si aici! Abia astept sa fim colege


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina M spune:

Felicitari din inima Laura!
Iti doresc o odisee frumoasa si un copilas plin de sanatate.
In aceasta seara, cand aproape imi pierdusei orice speranta de a avea un copilas in 2007, am avut marea bucurie sa aflu ca sunt din nou graviduta..Traiesc cu adevarat o mare minune!Mi s-a pozitivat testul in primele secunde!Sper ca de data aceasta, sa fie totul bine.
Eu voi fi insa,o mamica de:Decembrie - exact asa cum mi-am dorit! Te

Testul meu esteAICI!


POZE +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia25 spune:

aici erai...
buna dimineata!ce mai faci?
vin si eu aici sa te felicit inca o data pe tine si toate gravidutzele care vor mai veni!!!!!
iubitele mele,sa aveti sarcini usoare,lipsite de griji,bebei sanatosi,mancaciosi si frumosi!!!!!


p.s.sper sa vin si eu cat mai curand aici si sa raman pt mult timp(8-9 luni)

vine bebe?<februarie 2006>

tot am zis ca-i prea devreme,dar acum deja-i tarziu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_r7 spune:

nu am rezistat sa nu intru sa va mai felicit inca o data..........primele doua gravidute de 2008, ce bine suna..........
sa aveti sarcinile cat mai usoare si nasteti sanatosi si frumosi!!!!!!!!!
Laura, cand da-i pe forum de Gugu, ia-o frumusel de maneca si trage-o aici, ca este si ea tot la 2008!!!!!!!!! si ...........mai vin eu in vizita, ca poate imi faceti pofta.........

poze
bebe al meu13 decembrie 2000
ROXANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kateryna spune:

Salut! Eu sunt o mamica de steluta de ianuarie-februarie 2007 si vreau sa va felicit din toata inima si sa va urez sarcini cat mai usoare! Cand am intrat la subiectul vostru mi-am amintit de momentul cand am anuntat si eu ca am vazut cele doua liniute pe test. Va doresc o Odisee cat mai placuta si plina de bucurii!
Laura, Gina ma bucur mult ptr voi!!



Kateryna si Anelin-George (7 ian 2007)

www.dropshots.com/extazis" target="_blank">Poze Anelin-George

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

felicitari Laura, sarcina usoara si bebita sanatos

va doresc o odisee frumoasa cu cat mai mute mamici , cu sarcini usoare lipsite de griji, bebelusi sanatosi si mancaciosi

Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze, poze2006, Poze printesica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Multumesc mult, fetelor Sper sa fim cat mai multe si foarte, foarte fericite


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinush spune:

Laura ma bucur enorm pentru tine. Mi-au dat lacrimle,eu am fost prima mamica de ianuarie-februarie 2007 si pt ca stiu cat de mult iti doresti bebele asta.Iti doresc sa ai o sarcina cel putin la fel de usoara ca a mea cu un bebe sanatosi si papacios




Adinush cu Ayleen-Alexandra *09.01.2007*

Mergi la inceput