Grup de suport pt.slabire 5 kg.(9)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Fabya spune:

XIO la mine asa a functionat si mult diete nu merg,deci calculez nr.calorilor sau nr de gasimi ,eu am lucrat pina recent intr-o clinica de dieta in germania.Exact asa trebuia si pacienti in cele doua saptamini cit stateau in clinica sa stie sa caluleze zilnic calorile sau nr.de grasimi.Deci e bine sau nu e bine eu ma simt bine .

Sa aveti o zi usoara si plina de surprize placute
Fabya


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Da , da ,stiu si eu ca asta e cel mai sanatos mod de a slabi , dar mi-a spus o nutritionista , prietena de-a mea si am vazut si la TV intr-o emisiune speciala ca daca mananci mai putin de 1100-1200 calorii/ zi corpul nu mai slabeste.
Nu mai tin minte exact care e teoria , dar cum imi amintesc o astern

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gia_devil/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Xio, astept teoria poate o gasesti. Oricum si dieta mea e de la dr. pe baza analizelor ce mi-au fost facute. A calculat ea meniul pe 30 zile. Dupa aceea mi-a zis ca imi da alta dieta ca sa fac trecerea dintre dieta si alimentatia normala. Probabil vor creste nr. caloriilor.
Fabya, super ca ai slabit asa mult. Si eu ma simt deja mult mai bine. In 2 saptamani am dat jos 4,5 kg. Dar si la mine au fost puse fortat. Cred ca noi ne stim de la alt subiect .

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fabya spune:

Care subiect Moniland ca ma faci curioasa desi am o memmorie de elefant nick-name al tau nu ma face sa i-mi amintesc nimica in momentul acesta,poate ma ajuti tu poti scrie si pe privat .

Sa aveti o zi usoara si plina de surprize placute
Fabya


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


Fabya, ai slabit foarte mult pana acum! Mult succes in continuare
Moniland,eu nu am slabit in ultima perioada desi nu exagerez cu mancatul si fac si sport


Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eunice78 spune:

Salutare!
Am citit zilnic ce s-a scris pe aici dar nu am mai intrat ca nu am ce raporta, doar o luuuunga stagnare. Dar nici nu m-am mai tinut cum tb de sport ca am avut copii bolnavi, apoi s-a trezit sotul cu spatele intepenit..Asa ca am avut o groaza de tb, si cred ca ii dau si dintzii lui bb ca nu ma mai lasa deloc.Iar saptamana asta plec la mama pana joia viitoare, acolo nu am net. O sa incerc sa ma abtin de la ce e mai nociv din ce face mama, care crede, ca in Ardeal, ca cea mai buna leguma e porcul, evident.
Bun venit noilor fete si spor la slabit!
Gusta, iti tin pumnii pentru operatie!
La kg mai putine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

eunice, imi dai te rog si mie programul de tae bo. monica.hhh@gmail.com
Cu siguranta te vei simti excelent. Si ai dreptate cu legumele de la noi din Ardeal.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hermelina spune:

a incercat cineva nopalin?


"Daruieste dragoste si vei fi binecuvantat cu dragoste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Multumesc mult de sustinere...vad ca sunt singura poarca pe aici, insa merg la sala de 2 ori pe saptamana...sper sa scap repede de 1 kg macar sa scap de porcusor.
Am cumparat si Beau Monde cu un DVD cu exercitii...ptr cine e interesata sunt 74 de min de body shape.
Am fost si la un centru ptr impachetari si alte minuni, insa un pachet de slabit trecea lejer de 10 mil...era sa lesin! Norocul meu ca vreau sa raman gravi si deocamdata iese din discutie.

Va pup! Spor la treaba!


Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.dropshots.com/day.php?userid=173413&cdate=20060904&cimg=0 " target="_blank">Filmulete
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


quote:
Originally posted by mihaser

Salut!

Multumesc mult de sustinere...vad ca sunt singura poarca pe aici,







Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput