***LA REDOUTE(21)***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Neata!

Vreau si eu parola aia pe PM,please.


Ieri am reusit sa dau 2 comenzi mici,una de pe contul meu si una de pe contul sotului.La ambele am primit mail de confirmare.

Cine ma lumineaza si pe mine:ce naiba sunt cookies astea?De ce apar si la ce folosesc?Daca le-am sters o data (pt site-ul LR) e suficient sau trebuie sterse periodic?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Numai mie imi merge forumul ca naiba? Se incarca f greu paginile, nu-mi trimte raspunsul...e ca naiba!

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Jasmine, am incercat eu sa ti le trimit dar nu-mi incarca pagina. Nu stiu daca a ajuns sau nu...

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

hello,

am primit un cod pe email: 65730
pana la 40% red + transp 0 pentru cos de 90 euro.

poate merge si la voi...


ella 37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vl-ad spune:

quote:
Originally posted by assa


Si inca ceva: cineva pusese un link cu o fusta in carouri mici, pe maro acum ceva timp---cine mai are linku' , ca o vreau dar nu o mai gasesc




assa -www.laredoute.fr/vente-la-jupe-madras.aspx?productid=324108290&documentid=321407&categoryid=23109951&single=&hasnext=1&hasprev=1" target="_blank">fusta aceasta o cautai?

------------------------
ADINA SI VLAD (17-11-2004)

VLAD
POZE CU PUIUTUL MEU
www.dropshots.com/vl-ad" target="_blank">filmulete Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

feli, ai primit pachetul din 11? Eu nu...

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Vb fetele pe la generale la sub cu basescu ca a crescut euro si dolarul...Asa e? De-abia mai scazuse si ieseam si noi in avantaj...Acum daca a crescut iar nici nu-mi vine sa mai comand.

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

fetelor sunt nervoasa rau pe LR ...am primit acum un colet comanda facuta pe 10.04 si am luat pt mine o pereche de pantaloni de la adidas am selectat inaltimea 1.62 eu am 1.68 dar am zis sa nu fie foarte lungi si pe factura si pe punga pantalonului scrie 1.62 si in punga am oo pereche de pantaloni 1.76mor de draci sunt imensi si nici nu mai sunt pe site ca sa-i pot comanda iar

eu nu inteleg...cum asa de la ei putere schimba produsele??


INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

nushulica...ce nasol!!!! Daca problema e doar la lungime zic si eu sa-i scurtezi. Sau sunt mari in general? Pe eticheta lor ce scrie? Daca nu ar costa asa mult ti-as zice sa-i returnezi.

Le-am trimis replay la mail sa le spun ca nu pot folosi codul care mi l-au trimis si mi-a raspuns Julie ca nu am trimis bine, sa ma uit pe site...Da-i drak...nu mai reclam nimic!

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns padi spune:

_
Nushulica,

salutare fetele!

intru si eu diseara sa bag poze cu setul de ceramica 3 boluri vrezi pentru sosuri pe care l-am primit cadou la o comanda si vad ca nimeni nu l-a mai luat si e frumos tare
_

poti sa pui pozele cu cele 3 boluri. Te rog mult....si codul
mi-am mai comadat si eu cate una alta, daca imi dati si mie parola pot sa pun si eu poze....



Adriana

Mergi la inceput