***LA REDOUTE(21)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

madau m-ai intrebat de situatia comenzilor la mine: cea de pe 6 februarie a fost rezolvata si in rest toate mi-au venit la timp. Asa ca e OK.

Aseara mi-am bagat si eu un pic nasul pe ma-reduc si am gasit codul asta:

38520 - scade 24 de euro pe o comanda de 48 inclusiv preturi verzi (=articole de firma) valabil ->30.06

si asta:

40037 - valabil ->6.05
-35% la primul articol (fara rosii, verzi, mini)
-40% din al doilea articol
-30% din restul comenzii
25% pagini verzi
+ cadou surpriza pt 3 articole comandate peste 40 euro

tot madau vezi ca primul cod din lista ta zice ca e oferta personalizata (cel putin mie) si nu mi-l poate oferi; al doilea cod zice ca nu mai e activ, si la fel 41653 (transport gratuit), nu mai e activ.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

neata fetele!!!

am dat si eu o comanda acum prima data mi-a golit cosul ca sunt la calc de la serviciu am sters cookies si pe urma a mers am incercat coduri...ma rog pana la urma am pus un cadou niste cesti rosu cu verde...nush ce eo sa vad

monica activeaza-ti pm sa-ti trimit mada parola


INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

quote:
Originally posted by Madachan

quote:
Originally posted by Lorenza

Madachan,ce moava esti si tu!



De fapt nu vroiam sa ies chiar asa moava, acum nu mai am ce face.....

EDWARD 29.11.2004
poze->
Si eu la fel,habar n-aveam ce-i aia efect glow,si n-am stiut cu ce se mananca,am bagat 100,si sunt mai moava ca tine!Sac!
Oricum eu folosesc numai Mozilla si doar ocazional IE,ca acum, cand Mozilla mea abia se taraie!


Claujro,


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Vreau si eu parola!

Am primit coletul de pe 8, am in el camasa de 3.25 cu flori, un pantalon si o fusta pe care vi le arat diseara si setul de genti rosii.
L-a ridicat sotul meu si era intr-un sac desfacut si resigilat la francezi, la greutate aparea in plus acum coletul pt ca s-a pus cutia in sac si probabil a crescut greutatea. Ce vroiam sa va spun este ca din cate inteleg de la sot(verific acasa) pachetul a fost deteriorat si sigilat in Franta nu la noi. a astia il puneau sa faca reclamatie.
A, plus ca in loc de ENACHE scrie ENACHJRE la nume desi in cont scrie bine desigur. De la posta i-au zis ca nu conteaza numele ca adresa sa fie buna dar daca au scris candva si adresa gresit?

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Am incercat de curiozitate si cu IE si cu Mozilla,coduri pe LR si cu Mozilla imi goleste cosul de la al doilea cod iar cu IE de la al-3 -lea!
Edit:am sters toate cookies-urile pe IE si am bagat mai multe coduri si nu mi-a mai golit cosul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns assa spune:

Buna dimineata
Fetele ajutati-ma si pe mine cu masura pt camasa de 3,25E--daca port 42 sa comand tot 42? Voi spuneati ca nu se potrivesc masurile, parca...
Si inca ceva: cineva pusese un link cu o fusta in carouri mici, pe maro acum ceva timp---cine mai are linku' , ca o vreau dar nu o mai gasesc
Vreau si eu parola, daca e chestia de coduri si alte cele pe la mailul privee
dianadamiani@yahoo.fr
merci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

assa camasa la 3.25 e eu am luat-o port 40 si atat am luat doar ca...i-a venit nasei mele care poarta 44

deci sa o iei mai mica cu 2 numere decat porti sau macar 1


INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

quote:
Originally posted by nushulica

assa camasa la 3.25 e eu am luat-o port 40 si atat am luat doar ca...i-a venit nasei mele care poarta 44

deci sa o iei mai mica cu 2 numere decat porti sau macar 1


INGRID




Corect. Eu am luat 44 si mi-e f mare... O vrea cineva? E aia cu flori.

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addya spune:

yupiii, mi-a aparut comada data pe contul sotului ca fiind en cours de preparation :))
nushulica, tu pt comenzile date aku cateva zile ai mail de confirmare?
eu am 2 comenzi fara mail, una de pe 17 si asta de azi, data tot pe 17 dar abia azi am creditat cardul shi mi-au luat banii, tot n-am mail....

Adina si Razvan

Razvan-Nazdravan
www.dropshots.com/day.php?userid=235207&cdate=20070122&ctime=123718" target="_blank"> Razvan tine o conferinta - filmulet
Silfidele purpurii Addya, Niko, Cristina si Adablackcat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viairo spune:

Neata!
Ma tot intreb, dau o comanda pe LR sau trag o fuga la drobeta...
Demodata din mine tot la LR ajunge
Vreau si eu daca se poate contul si parola pe PM.
Thx!

Mergi la inceput