Nascut pe 13 ?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AlinaCan spune:

Bravo la toti nascutii pe 13 si mult noroc! :) La multi ani celor nascuti pe 12/13/14 aprilie.:)
Ma bucur sa aud ca totusi exista asa multa lume nascuta pe data de 13 si ca majoritatea au mult noroc.Eu personal nu consider 13 cu ghinion, dar indiferent de parerea mea, 13 este recunoscut in general ca fiind un numar ghinionist.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

Eu am nascut o fetita pe 13 iulie 2006, ora 13:47 ( adica cu 13 minute inainte de ora 14). Pentru mine 13 a fost mereu numar cu noroc si ma bucur ca fetita s-a nascut pe 13 ( sper sa fie o norocoasa).

Poze cu Alexia
http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabyzv23/my_photos

Larisa si Alexia (13 iulie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirrella spune:

Eu am avut un coleg de servici nascut pe 13 septembrie,la fel ca si fiul meu.Este o fire echilibrata, calm si placut.Sper ca si fiul meu sa ii semene la caracter.
Nu cred ca 13 aduce ghinion.


La ce bun sa contrazici o femeie? E mult mai rentabil s-o lasi sa-si schimbe singura parerea. - Jean Anouilh

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanjelyk spune:

SALUT.......SI EU AM TREI FETE DIN CARE CELE MAI MARI SUNT NASCUTE PE DATA DE 13......ANDREEA KARINA(13-12-1995) si MIHAELA ALEXANDRA(13-04-1999).NU SUNTEM SUPERSTITIOASE....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabella spune:

Din raspunsurile voastre vad ca 13 iulie e o zi norocoasa pentru multi dintre voi si intru si eu in gasca voastra pentru ca sora mea e nascuta in 13 iulie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitoni spune:

Cumnata mea este nascuta pe 13...Eu cred ca este o zi cu ghinion pentru ea...dar cine stie...
poate sunt mai superstioasa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

quote:
Originally posted by gabella

Din raspunsurile voastre vad ca 13 iulie e o zi norocoasa pentru multi dintre voi si intru si eu in gasca voastra pentru ca sora mea e nascuta in 13 iulie.

Gabriela si Andrei(22.06.2004)
Andreiucu



Eu tot in gasca cu 13 iulie ma inscriu

Adina + Olivia Karla 04.03.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Noi ne-am casatorit intr-o zi de 13 si nu am lasat superstitiile si babele sa ne strice o zi frumoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adrianai spune:

Eu nu am cunostinte care sunt nascute pe 13. Dar atestatul mi l-am dat intr-o zi de vineri 13 si am tras biletul cu numarul 13. Am luat 9.
Coincidenta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

sotul meu este nascut pe 13 septembrie....si vad ca nu este afectat de asta:))

Save the Earth- it's the only planet with Chocolate!

Mergi la inceput