Nascut pe 13 ?

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Arhistefy spune:

Eu sunt nascuta intr-o zi de Vineri, 13

www.bconsulting.3x.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moniboni spune:

Socrul si cumnatul meu - amandoi pe 13
eu - cununia civila vineri, 13

Eu nu cred in superstitii; pot spune chiar ca mi-a adus noroc data de 13, ceea ce va doresc si voua

pupiuall

mamica de rockerash

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Si eu sunt nascuta pe 13 septembrie, bunica mea la fel.O prietena e nascuta si ea in 13 septembrie. Nu pot zice ca-mi aduce ghinion.


Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_a spune:

Si eu sunt nascuta pe 13 noiembrie... in general zic eu norocoasa, mai putin la prieteni!
Ziua, insa, care mi-a influentat negativ saptamana - mai mereu a fost marti... am amintiri foarte multe cu ghinioane martea... e o zi care nu-mi place!!! In rest nu as fi de acord niciodata cu schimbatul datei in certificatul de nastere (adica 12 sau 14) daca copilul e nascut pe 13!! Asta este e ziua lui de nastere, plus ca eventualele ghinioane vin din stele... si nu dintr-o data de pe un certificat de nastere... ce ti-e scris in frunte ti-e pus!!

Mami si www.babiesonline.com/babies/n/nasturica" target="_blank">Ioana nasturica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Vin si eu alaturi de voi...
Eu sunt nascuta in 13 sept, ora 13,15 minute.
Adresa unde am stat inainte era la nr. 13, ap. tot 13.
Acum stau la o alta adresa, dar...tot la ap. 13.
M-am casatorit in 14 august, ca nu a vrut sotul in 13, desi asa eram programati.
Tot intr-o zi de 13, in oct, am aflat ca sunt insarcinata.
Sincer, intotdeauna, 13 mi-a adus noroc...


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

POZE CU NOI


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria spune:

baiatul meu cel mic este nascut intr-o zi de vineri, 13 iunie... (cel mare e nascut si el intr-ozi de martzi, 3 ceasuri rele...

mie imi place sa zic ca am doi copii - doua filme de succes:
"Vineri, 13" si "Nascut pe 4 Iulie..."

oricum, nu sunt superstitioasa defel !

_
Lumina Sfintei Invieri sa patrunda in sufletul si in inimile voastre, bucurandu-va de minunea Invierii Domnului nostru Isus Hristos!
Clipe de neuitat alaturi de cei dragi si multe realizari!

ANAMARIA, mama soldatzeilor de plumb
Bogdan - 04.07.2000 si Tudor - 13.06.2003

poze cu frumosii mei (si nu numai )
************************
DRAGOSTEA NU INSEAMNA DOI OAMENI CARE SE PRIVESC UNUL PE ALTUL, CI DOI OAMENI CARE PRIVESC IN ACEEASI DIRECTIE ! Antoine de Saint-Exupery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carli1617 spune:

Nascuta pe 13 aprilie. (Dar n-am vazut subiectul decat acum.)
Intotdeauna mi-a placut data cand m-am nascut si numele pe care mi l-a ales tata: Carla.

Desi nu ar trebui sa credem in superstitii, eu simt ca 13 mi-a purtat noroc pana acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

13 aprilie- cumnata-mea, 13 mai tatal meu, 13 iulie o prietena si 13 august alta....a si 13 februarie bunicu'.

"Prietenia este mana care-ti sterge lacrima atunci cand viata te doare......"

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaruta spune:

quote:
Originally posted by anamaria

baiatul meu cel mic este nascut intr-o zi de vineri, 13 iunie... (cel mare e nascut si el intr-ozi de martzi, 3 ceasuri rele...

mie imi place sa zic ca am doi copii - doua filme de succes:
"Vineri, 13" si "Nascut pe 4 Iulie..."

oricum, nu sunt superstitioasa defel !

_
Lumina Sfintei Invieri sa patrunda in sufletul si in inimile voastre, bucurandu-va de minunea Invierii Domnului nostru Isus Hristos!
Clipe de neuitat alaturi de cei dragi si multe realizari!

ANAMARIA, mama soldatzeilor de plumb
Bogdan - 04.07.2000 si Tudor - 13.06.2003

poze cu frumosii mei (si nu numai )
************************
DRAGOSTEA NU INSEAMNA DOI OAMENI CARE SE PRIVESC UNUL PE ALTUL, CI DOI OAMENI CARE PRIVESC IN ACEEASI DIRECTIE ! Antoine de Saint-Exupery


Anamaria, ce chestie, am gresit-o pe Daria cu o luna, ca altfel aveam exact ac date de nastere la copii
04 iulie si 13 mai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisi_ella spune:

Emma, fetita mea e nascuta pe 13 mai 2003, intr-o zi de MARTI! In curand face 4 ani! Nu sunt superstitioasa, nu m-am gandit o clipa ca i-ar putea aduce ghinion, din contra! Suntem cu totii niste norocosi!

_Ella, Emma & Matei

Emma-Andreea, minunea mea....
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=11054

Povestea nasterii lui Matei ;)
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58237



Deschide bratele spre schimbare, dar nu-ti pierde din valorile tale.


Mergi la inceput