Nascut pe 13 ?

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eternell spune:

Mama e nascuta tot pe 13. 13 ianuarie. Cam de ziua ei a aflat ca are cancer! Vestea buna este ca este in stadiu incipient, stadiul 1.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisica28 spune:

Sotul meu e nascut pe 13 mai, norocos nu pot sa spun ca este, dar nici ghinionist; vorba lui e ca "s-a dus tot norocul cand m-a intalnit pe mine" Si mai am un veriosor pe 13 aprilie, ii merge bine, dar nu din cale-afara. Eu zic ca e o zi ca oricare alta ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

eu sunt nascuta pe 13... si aprilie. starea civila am facut-o pe 13 martie (acu' cativa ani). nu stiu daca e noroc sau ghinion cu data asta, dar mi-e simpatica.
in alta ordine de idei, maica-mea a vrut sa ma treaca pe 12 (m-am nascut la 2 noaptea) si nu a reusit... de parca nu tot 13 ar fi fost data

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Viata in 3 + fix 365 de zile
Luca creste
Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

Buna fetelor

Si eu tot intr-o zi de 13 m-am nascut .Eu am avut noroc in viata chiar daca au fost multe incercari am trecut cu bine peste tot .
Nu cred in nici o cifra eu ma bucur de fiecare zi .Va pup si o floricica la fiecare din grup

eternell sanatate multa mamei tale

danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

Si daca tot suntem nascute pe 13 , azi e ziua noastra asa ca La multi ani !! sa fim sanatoase si fericite .

mihatpiti urez La multi ani sa fi santoasa si fericita alaturi de cei dragi tie [chhers]

danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)


Mergi la inceput