Cirese de Mai-Iunie 2006... La Multi Ani (51)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adriana spune:

La multi ani, Gabi!
Diana, succes la condus, si eu as vrea sa ma urc cu toti 3 in masina, mi-e cam frica pentru ca nu stau niciodata cuminti, tot timpul fac ceva si mi-e sa nu ma innebuneasca de cap sa fac un accident, Doamne fereste.. Asa, cu unu, cred ca e mai simplu
La noi ploua, si sunt si eu cam cu capsa pusa..





Mami de Codrin - prier 2002, Olguta - undrea 2003 si Cornelie mica - ciresar 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

Doar 37 voturi diferenta. La 18.30 voi fi la post. Mamaaa dar si micul sucevean are galerie nu gluma .

Diana pai eu ma gandeam ca ar merge doar cuvantul "ciresica", se potriveste si la fete si la baieti. "Cireasa" e prea...sec iar "ciresel" merge doar la fete. Si parca as vrea sa fie musai si cuvantul nu doar poza cu cireasa...sper ca ai inteles explicatia mea.

Miti o sa mergem ca trebuie sa- fac si testul de AgHbs, transaminaze, calciu, fier, diverse.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

quote:
Originally posted by DianaR

V-am spus ca sunt obosita?

Uitasem...Tricoul e ok, doar ca asa va trebui sa facem 6 variante de spate chiar 7...ciresel/cireasa de aprilie/mai/iunie si un ciresel de iulie.



Tricoul->Imi place

Ai grija de tine, asa e cate o zi, iti vine sa fugi in lume...

Oana Rusu - mamica de Paul-Victor,
din 21 iunie 2006
Cresc maaareeee: 7 luni 8 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

quote:
Originally posted by carminabulina


iar "ciresel" merge doar la fete.



...voiam sa spun "doar la baieti" .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miti2004 spune:

Apropo de mersul in picioare am o intrebare:
Alex merge destul de bine doar in sosete si tinut de manute. Are insa zile ( sau momente ) cand isi trage mai greu piciorul drept, adica calca pe varful degetelor si cam inauntru. Nu face insa asa tot timpul. Insa cateodata zici ca e impiedicat, si numai cu dreptul. Azi i-am pus ghetute in casa, adica de fapt niste pantofiori cu siret putin mai inalti, pana la nivleul gleznei. Si cu dreptul calca f prost, si-l aduce prost in fata si tot pe varf si mai inauntru. Si in orice caz incaltat merge mult mai prost decat doar in sosete. L-am tot plimbat de manute ( el vrea saracu' ) si parca si-a mai dat drumul, dar tot cam impiedicat e. Pantofii sunt buni la numar, sunt doar f putin mai maricei.

La voi cum sta treaba ? ce sa fac cu piciorul drept ? la doctor nu mai primeste decat la 1 an ( abia am fost acum vreo 2-3 sapt ).
Sa-l tin mai mult incaltat in casa ? adica cand facem ture prin casa sa fie incaltat ?

miti, mamica de 20 iunie 2006
POZE_Alex
www.dropshots.com/mitilica" target="_blank">FILME_Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neda spune:


as avea o rugaminte:
Imi dati si mie adresa unde trebuie sa trimitem pozele.Am incercat doroti5@yahoo.com , dar nu merge.Mi se intoarce mesajul.....

multumesc anticipat
neda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

quote:
Originally posted by neda


as avea o rugaminte:
Imi dati si mie adresa unde trebuie sa trimitem pozele.Am incercat doroti5@yahoo.com , dar nu merge.Mi se intoarce mesajul.....

multumesc anticipat
neda



Esti pe aproape . Adresa e doroti_5@yahoo.com.
Cu placere...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

quote:
Originally posted by Diana79

La multi ani Gabi!!!! Sa fi sanatoasa si fericita alaturi de familia ta.

L-am votat si noi pe Alec!!! Scuze ca reactionam mai greu dar acum ca Nicole s-a facut bine asta nu inseamna ca problemele s-au terminat de data asta tati e bolnav...si uite asa.

Astazi incep si eu orele de condus, m-am hotarat sa-mi iau masina...abia astept pt ca aici fara masina cu bebe e cam complicat un pic.

Va doresc numai bine


Diana de Nicole Evelyn (13 Iunie 2006)




nu ne pui poze noi??sa vedem cum ati stat la plaja in mexic???
succes la soferit si sanatate sotului

de Alex SUPERSTAR (8 mai 2006)
www.flickr.com/photos/49551753@N00/sets/72157594507626190/" target="_blank">POZE
www.youtube.com/profile_videos?user=arleena79" target="_blank">Filmulete
nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Lacri, super, atunci vb pe privat sa nu plictisim lumea. Am fost cu Vladut cu avionul la un an si 4 luni in Egipt 3 ore, mi-a facut parul cret dar a mers, 2 ore pana in Antalya (daca plecam din Timisoara) cu amandoi sper ca voi supravietui.

Carmina, am inteles eu chestia cu ciresel... Da, ciresica ar merge cel mai bine. Mie mi-ar place ceva de gelul ciresica 2006 pe fata si pe spate musca-ma... daca ma prinzi si chiar uratul asta cu limba scoasa.

Miti, faina vacanta v-ati gandit sa faceti.

Adriana, te incurajez, daca eu merg singura cu doi de ce nu ai merge si tu cu trei in masina? Fiecare in scaunel bine legati si gata! Se poate!

Diana, spor la condus!

Merg la calcat... ca am un munte!

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)
Filmulete


Lamaitele: Andre_ea, Adameasca, Hopes, DianaR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana79 spune:

Fetelor statzi calme ca nu e asa de rau in avion. Nicole a zburat 10 ore si e ok. Asa ca...

In Mexic cand am fost am facut 3 ore dar la intoarcere avionul a avut intarziere si am stat si 5 ore in aeroport. Nicole e cuminte in avion, doarme mananca asa ca...bine se poate si mai rauuu am vazut alti copiii care tipau de mama focului....

Arleena as vrea sa pun poze dar nu prea am timp sa le descarc. Promit ca voi incerca.

Diana multumesc pt incurajari am ceva emotzii cu toata ca am condus o gramada inainte.

VOtam..votam sa stitzi...poate recupreaza Alec ca noi votam si noaptea...si poate cine stie...

Diana de Nicole Evelyn (13 Iunie 2006)

Mergi la inceput