Cirese de Mai-Iunie 2006... La Multi Ani (51)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Sunt ingrozitor de cu in sus astazi... Vladut m-a scos din minti afara nu m-a ascultat, a facut numa tampenii si s-a tot certat cu prietenutul lui... Timi m-a scos din sarite la pranz cand iara a inceput cu mofturile... Mor de somn... Vreau vacanta...

Am vazut poza cu cele doua cirese clujene si ouale de Pasti.

Lacri, spor la invatat si bafta la examene, mai un pic si scapi, il ai pe Razacescu numai ptr tine, !

Apropo de vacanta, ce faceti la vara? Pe unde vreti sa mergeti? Si daca tot am intrebat frumos ii sa raspund si eu la propria intrebare vrem sa mergem in Antalya pe la inceputul lui septembrie in formatie completa. Si daca a fost cineva pe acolo apreciez niste impresii, sfaturi...



Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)
Filmulete


Lamaitele: Andre_ea, Adameasca, Hopes, DianaR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

V-am spus ca sunt obosita?

Uitasem...Tricoul e ok, doar ca asa va trebui sa facem 6 variante de spate chiar 7...ciresel/cireasa de aprilie/mai/iunie si un ciresel de iulie.

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)
Filmulete


Lamaitele: Andre_ea, Adameasca, Hopes, DianaR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miti2004 spune:

Gabi25 LA MULTI ANI cu sanatate si multe-multe bucurii !

Carmina si eu ma gandeam la analizele pt Mihnea cand ai zis ca iar a facut raceala asta. E bine sa stii daca are vreo alergie sau ceva de genul asta.

Ellax si Arleena ce dragut ca v-ati intalnit !

DianaR noi ne-am propus sa mergem la mare la vara, cred ca in Mamaia, desi daca ne ajuta D-zeu poate tragem o fuga si pana la verisoara mea in Grecia, care sta la 3 Km de malul marii pe coasta de sus, deci cea mai aproape de Bucuresti ca distanta.

Lyly acum cred ca ti s-a luat o piatra de pe inima referitoare la putza lui Alec. Vroiam sa te intreb daca de acum inainte va trebui sa-l decalotezi mereu la baita ? am inteles ca daca se opteaza pt decalotare atunci trebuie curatat mereu acolo, nu ? ca cica poate face iar infectie daca se aduna mizerie ( repet, asta in cazul celor decalotati ). Sa-mi zici si mie cum vor sta lucrurile, eu nu il decalotez, ca mi-e frica

miti, mamica de 20 iunie 2006
POZE_Alex
www.dropshots.com/mitilica" target="_blank">FILME_Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miti2004 spune:

Draga Doroti, vin si eu cu o idee. Poate ar fi bine sa pui adresa ta de yahoo la semnatura pana pe 1 mai, data limita pt poze. Stiu ca saraca de tine ai scris-o de multe ori, dar poate ar fi mai usor pt restul mamicilor sa o gaseasca asa, decat sa caute in capitolele precedente. Cum zici si tu acuma. Ti-am trimis si eu o poza.

miti, mamica de 20 iunie 2006
POZE_Alex
www.dropshots.com/mitilica" target="_blank">FILME_Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiM spune:

'Neata livada!!
Suntem pe receptie si noi!!


LA MULTI ANI GABI!!!
Sa fii sanatoasa si fericita alaturi de cei dragi si la cat mai multe si fericite aniversari!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana.iat spune:

Lacra, te asteptam la Iasi!!! Uite cum era sa o pun si eu de o intalneala cu un ciresar.
Doroti, iti trimit si eu poza pana pe 1 mai, acum e numai bubite . Sa vedem cum o sa facem rost de oua rosii atunci, ca doar trebuie sa fie poze reprezentative pentru Paste.
Adib, azi nu ma oftic ca stau in casa, ca e cam urat afara, sunt ceva nori si vant. Vedem zilele urmatoare, cred ca in week-end o sa fie mai nasol.

Oana si Alexandra (12 iunie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiM spune:

Doroti am trimis si noi poze!!
Merci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

LA MULTI ANI GABI



Ildi si David (2 mai 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYLY809 spune:

Miti, da, trebuie curatat, dar nu-i mare lucru. Important este faptul ca nu mai are "aderentele" acelea, ma scuzati pentru amanunte, era o pielita care impiedica decalotarea si pe sub ea se adunau kestii. De acum nu mai e cazul, dar, inteleg ca la baita trebuie totusi curatat caci se mai poate prinde pielita la loc, nu asa de rau ca inainte, dar exista si aceasta posibilitate.
Te inteleg ca-ti este frica, si mie mi-a fost, am tremurat ieri cand m-am dus cu el la doctor.
De vreo 3 ore nu mai plange cand face pishu. Urla pana acum de mama focului si tremura de durere.
Ei, la noi e cald, dar la vara va fi cumplit. Caut de pe acum solutii de evadare!

Adib, si noi stricam toate jucariile, o facem cu placere chiar, ne trezim de cate ori avem o problema, adesea din cauza de dureri de dinti sau daca ne este cam sete. Ziua dormit in medie cam 2-3 ore, in 2-3 momente ale zilei. Noaptea dormit cam 9 ore, cateodata 10. Suntem niste ursuleti la capitolul asta, dormim destul de bine. Dar avem somnul usor...de aceea la mine in casa nu prea bazaie nici musca, cand doarme Dumnealui, Ursuletul.

Andrusksandu, multumim pentru vot,desi nu il cunosti prea bine pe Razacila, ai raspuns pozitiv la cererea lui Doroti. La fel si celorlate "vreascuri", indiferent daca mi-au spus ca au facut-o sau au tinut secret numai pentru ele insele.
Diana, ma ofer sa-ti pove eu despre Antalia. E bine in septembrie. Eu il voi plimba pe Alec numai prin tara pana pe la un an jumate.E prea chitcait ca sa plec cu el prin aeroport...nu cred ca ar sta cuminte o ora pe scaunul din avion, cat dureaza zborul pana in Antalia ( de fapt, parca e mai mult de o ora, dar nu mai stiu precis cat, ah, neuronii )


Lacri si Razaciosul Alexandru 30 mai 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana79 spune:

La multi ani Gabi!!!! Sa fi sanatoasa si fericita alaturi de familia ta.

L-am votat si noi pe Alec!!! Scuze ca reactionam mai greu dar acum ca Nicole s-a facut bine asta nu inseamna ca problemele s-au terminat de data asta tati e bolnav...si uite asa.

Astazi incep si eu orele de condus, m-am hotarat sa-mi iau masina...abia astept pt ca aici fara masina cu bebe e cam complicat un pic.

Va doresc numai bine


Diana de Nicole Evelyn (13 Iunie 2006)

Mergi la inceput