Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (31)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Dia1609- mersi babysiterul vecinei

Lavinia_p-are ochii albastru gri uneori se vad spre verde eu vreau sa ramana albastri ,am vrut sa ne vedem in copou dar fetele au zis ca e departe si eu am inceput sa fac curatenia de primavara am sters toate geamurile


Adriadna30-noi am inceput diversificarea dar sunt cam in plop deocamdata papam doar piure de fructe si cereale,blender am de la braun multiquik


BambolettadeAntonia-Gabriela(1 noiembrie 2006)

luna 1luna 2luna 3luna 4luna 5
www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">varsta Antonia
Botez Antonia
www.smi.ro/fulguleti/" target="_blank">Fulguleti nov-dec 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danita spune:

salutare fetelor
thx de ganduri bune !

in primul rand dam mana asa ca barbatii si il felcitam pe david de ralumat !

Bambo : ma mananca invidia cand vad ce mami faina esti !:) ;)Ai vreun secret ? ;) pupi !

Alex: ai pus si morcovi ? ca aia sunt la putere ptr noi :)

Miro: bueiiiiii ai de grijaaaaa cum educi fata aia ....ca nu o vad bine ...2 bajeti deodata ?? ei ei !! :) Ia sa ne mai pupam ca sa nu uiti de noi :)

Chris: soacrele tot soacre ......si uneori si mamele parca sunt soacre .... azi am avut o experienta d-asta cu mama .....

Yagmur : where are u darling ? la vreun pub ? ca sunteti cam calatori de la un timp !

Daaaaaaanduselllllll poooooooopppppppp

Dia: pupi mici la ciufulici

Asizoi : intoarcem pupii si uram o duminica frumoasa !

Dolores: ce faceti darling? mai bine sper !

pupi la toate mamicile de aici ca nu ma mai lasaaaaaaa

D

BeBelusca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Salutare!

Nu am mai avut timp sa scriu, v-am citit doar , pe fuga. Am probleme cu Calin, de marti face kk cu mucozitati si cu niste chestii verzui , ca patrunjelul. Doctorita de familie a spus ca daca n-are febra si nu varsa inseamna ca-i iritat intestinul si mi-a spus sa-i dau Debridat de 3 ori pe zi. Ii dau de marti seara, i-am luat si Milupa HN25 , dar nu-i nicio schimbare. De aseara a-nceput sa mai si tuseasca, ii curgea nasul de sapt. trecuta. M-am programat luni la o doctorita despre care am auzit lucruri bune ,sa vad ce spune. Dupa ce plec de la ea, ma duc la dr. de familie, sa vad ce spune si aia, cu toate ca e cam paralela, dar trebuia sa-i fac vaccinul de marti. Mi-a spus sa ma duc vineri, dar nu m-am dus ca mai m-am certat o data cu ea, la vaccinul de la 2 luni, cand Calin era mucos si ea vroia sa-l vaccineze, ca n-are nimic, doar muci(parca-i pusesem eu acolo). Vreau s-o schimb, dar am inteles de la voi ca dupa 6 luni.

Serviciul il incep dupa Paste, de pe 10 aprilie.
Ma duc sa citesc din urma.

Am citit de David de Ralumat si mi s-a facut parul maciuca. Unde ati fost internati, la Grigorescu?


Roxana,deCalin(9.11.2006),Oana(21.07.97) si Ana-Maria(4.02.02)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RUXMAX spune:

multam de sugestii pt daruri (nasi).
Mai astept si altele.
Am pus poze noi dar tot nu reusesc sa dau link " frumos" , fara balarii...

[url=”http://pg.photos.yahoo.com/ph/ruxmax/album?.dir=e9efre2„]pozele mele[/url]
Ruxmax cu bebe Tudor- 08.12.06

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Ruxmax, noi le-am luat o masina de tocat electrica, stiam ca n-au .

PS: am vazut ca nu ti-a iesit linkul cu pozele. Inainte sa inchizi prima paranteza ,n-ai pus ghilimelele sus, cum trebuia, le-ai pus jos
Roxana,deCalin(9.11.2006),Oana(21.07.97) si Ana-Maria(4.02.02)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RUXMAX spune:

mda, la ceva pt casa m-am gindit si eu, dar habar n-am ce au prin gospodarie, pare ciudat dar n-am fost pe la ei...

[url=”http://pg.photos.yahoo.com/ph/ruxmax/album?.dir=e9efre2„]pozele mele[/url]
[url=”http://pg.photos.yahoo.com/ph/ruxmax/album?.dir=e9efre2„]pozele mele/url]
Ruxmax cu bebe Tudor - 08.12.06

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

quote:
Originally posted by RUXMAX

multam de sugestii pt daruri (nasi).
Mai astept si altele.



Ruxmax - noi ne-am gandit la un set format din halate de baie, prosoape mari si prosoape mici si pijamale pentru toti trei - nasii si fetitza lor.

In legatura cu link-ul - sunt ghilimelele puse de WORD - stergele si punele manual - din tastatura - in rest - e ok.


Miro si Karina Ioana (3 noiembrie 2006) I,II,III,IV,V, - filmuletze Karina www.dropshots.com/new.php?userid=121067&cdate=20061201&cimg=0" target="_blank">1,www.dropshots.com/Mirona1" target="_blank">2
am o nepotica talentata si o burtica in amintire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RUXMAX spune:

Mirona:Cum adica, din word?
Eu le pun din tastatura, cum alfel..? Nu-s experta , zau!

ma stresseaza rau ca nu's in stare...

[url=”http://pg.photos.yahoo.com/ph/ruxmax/album?.dir=e9efre2„]pozele mele[/url]
Ruxmax cu bebe Tudor - 08.12.06

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

pozele mele


da-i Replay with quote la mesajul meu si copiezi link-ul.
Ti l-am aranjat eu. Ziceam dn word - ca poate ai scris link-ul intr-un word si abia apoi l-ai trecut in forum - asa iasa in word. Mai incearca o data.


Miro si Karina Ioana (3 noiembrie 2006) I,II,III,IV,V, - filmuletze Karina www.dropshots.com/new.php?userid=121067&cdate=20061201&cimg=0" target="_blank">1,www.dropshots.com/Mirona1" target="_blank">2
am o nepotica talentata si o burtica in amintire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

ruxmax, ai tastatura setata pe lb romana, de-aia iti pune ghilimele romanesti (adica primele sus, ultimele jos - nu ca in engleza, unde ambele sunt sus..). vezi cum butonezi pe-acolo, sa-ti iasa treaba' :)) (trebuie sa setezi undeva in bara de windows, cam pe unde e si ceasul, da' nu mai stiu exact cum e la PC, la laptop difera nitel...)

Deea, mami de Eric (15.12.2006)

Mergi la inceput