Mamici de noiembrie-decembrie2007(7)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Annithami-am facut gem de portocale.Dar am pus prea multa apa si nu mi s-a ingrosat.Azi o sa-l mai fierb putin,o sa-l scot din borcane.La gust e foarte bun,putin amar,cred ca o sa mai pun niste zahar.

poze
vine bebe

Ramonel8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annitha_cl spune:

Anca, am dat pe salopeta (pantalon) 120 ron, e din velur si e foarte frumoasa. Mai aveai rochite, bluzite, camasi, pantaloni, fustite, lenjerie intima, costume de baie... toate numai pentru noi, gravidele.
Ramonella, te-am avertizat ca o sa iasa putin amara, e de la coaja de portocala. Osa va dau pe mailul comun adresa de web.
Abia atsept sa vina Andrei ca sa dorm putin ca nu mai pot...


copilul meu



alte poze


Cristina 8+

"Nici o alta bogatie nu e mai scumpa decat copilul, fiindca e rupt din suflet si legat de el."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Annitha poti da adresa de web aici,ca ne e de folos tuturor.Se poate comanda si de pe net???

poze
vine bebe

Ramonel8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annitha_cl spune:

As da-o aici dar mi-e sa nu se supere moderatorii. Da, se poate comada si pe net. Am trimis deja pe mailul comun adresa. Daca vrei, si vad ca nu mai ai rabdare, iti dau pm cu adresa web.



copilul meu



alte poze


Cristina 8+

"Nici o alta bogatie nu e mai scumpa decat copilul, fiindca e rupt din suflet si legat de el."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ali_bia spune:

fetelor
la voi cum e colul?
lamine a fost tare si sus dar aseara am constatat ca era mai moale dar tot asa de sus
va rog lamuriti-ma.....

Alina5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annitha_cl spune:

Ramona, ti-am trimis pe pm adresa... salopeta pe care mi-am luat-o eu este Salopeta colorata din velur, cu elastic pe spate,( bej cu maron)


copilul meu



alte poze


Cristina 8+

"Nici o alta bogatie nu e mai scumpa decat copilul, fiindca e rupt din suflet si legat de el."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ali_bia spune:

NU ma baga nimeni in seama pe mine?

Alina5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare tuturor
ce mai fac burticile azi?
noi am dormit asa bine azi noapte, poate pentru ca s-a mai racit vremea si a plouat, si nu mai e caldura de zilele trecute.
vad ca sunt tot ca p de afis, nu vrea nimeni sa mi se alature
va pup pe toate, va doresc o zi frumoasa tuturor
ma duc la medic acum la 12 sa vad ce zice si sa ma trimita sa imi fac analizele corespunzatoare

+5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creem spune:

quote:
Originally posted by Ali_bia

fetelor
la voi cum e colul?
lamine a fost tare si sus dar aseara am constatat ca era mai moale dar tot asa de sus
va rog lamuriti-ma.....

Alina5+



Da cum il masori, Alina? ca eu nu am stut pana acum nici unde tre sa fie nici cum sa aflu asta. L-am lasat in seama dr.
Si el nu azis nimic, asa ca...nu prea imi fac pb, cel putin nu din cauza asta. Mai mult din cauza durerilor de burtica si a greturilor, iac

5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ali_bia spune:

quote:
Originally posted by creem

quote:
Originally posted by Ali_bia

fetelor
la voi cum e colul?
lamine a fost tare si sus dar aseara am constatat ca era mai moale dar tot asa de sus
va rog lamuriti-ma.....

Alina5+



Da cum il masori, Alina? ca eu nu am stut pana acum nici unde tre sa fie nici cum sa aflu asta. L-am lasat in seama dr.
Si el nu azis nimic, asa ca...nu prea imi fac pb, cel putin nu din cauza asta. Mai mult din cauza durerilor de burtica si a greturilor, iac

5+

Pai atunci cand ma spal in interiorul vag imi dau seama cum e.............

Alina5+

Mergi la inceput