Mamici de iulie-august 2007 (34)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

salutare la voi! si vad pe aici lume draga mie... cristina26,stai linistita ca trec toate,nu ne mai uitam in urma ok? si e normal sa-ti fie frica de dr, unora le e frica si fara sa fi avut vre-un contact vreodata cu ei...la el meu tot timpul ia fost groaza de medici,de spitale si l-a "linistit" DD numai de asta aude acum.
nico imi pare rau ot vestile care le-ai scris....stai cuminte ca trece.si eu ma lupt cu aceeasi treaba,am un fibrom de toata frumusetea si uterul meu e cam de cacao...
mai fetele dar pt visuri erotice am trimis ceva pe email cu echipa de ruigby a frantei,si acum ma trec fiorii.....noi suntem cu interdictie.adica eu am vise erotice si a lui sotu' se atrofiaza...daca as naste normal cred ca inainte le-ar trebui pikamer sa sparga betonu'.noroc cu mainile drepte si stangi ale fiecaruia....upssss am intrat in amanunte....

alina 22+ cu bb Elisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

quote:
Originally posted by alina.a
noroc cu mainile drepte si stangi ale fiecaruia....upssss am intrat in amanunte....

alina 22+ cu bb Elisa






4 zile...

Simona 20+ Matei Hisham

Nunta_2005 Dubai_2006 Burtica_2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

razi tu razi harap alb......
tocmai am castigat o sapca si mi-am comandat si un tricou la o promotie he he he ,ma bucur ca si pruncii!

alina 22+ cu bb Elisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

quote:
Originally posted by alina.a

razi tu razi harap alb......
tocmai am castigat o sapca si mi-am comandat si un tricou la o promotie he he he ,ma bucur ca si pruncii!

alina 22+ cu bb Elisa




Stiu eu ce stiu

Cu sapca si tricoul te-nteleg perfect, nici eu nu mi-am pierdut puterea de a ma bucura din tot sufletul ca un copil pentru orice.

4 zile...

Simona 20+ Matei Hisham

Nunta_2005 Dubai_2006 Burtica_2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samadhi spune:

Hallo fetelor !!!!!!
De abia am mai recuperat offffffff, tare mult scrie-ti....... iar eu ma pun mereu sa citesc intai si apoi sa va scriu....... acum trebuie sa-mi amintesc ca sa nu uit ce am citit........

Cristina26 - bine ai revenit ! Cred ca frica e ceva spontan acum in sarcina, mai ales ca ai trait experiente nasoale si nu le mai vrei. Eu cred ca trebuie sa speri ca va fi bine si sa fii optimista, pentru ca bb poate sa simta vibratiile gandurilor tale si e pacat sa intristezi puiutul....... asa ca fii fericita ca ai bebe si daca ai trecut de jumate de sarcina treci cu brio si peste restul....... eu iti doresc din inima asta !!!!!!

Karligutza - aseara nu am mai putut intra din pacate, ca mi s-au pus pitici pe creieri si trebuia sa iau toata casa la curatat, bine ca m-a ajutat si sotul ca dupa 2 ore de munca intensiva am cazut ca un erou pe sofa la tv.
Acum sunt aici........

Imi pare rau pentru fetele cu probleme si cele care necesita o spitalizare...... va doresc numai bine si multa sanatate.

Felicitari celor care au aflat culoarea caruciorului !!!!!!!

Carla - merci ca iti e asa de draga Maxima, si stiu ca in poze e cuminte, dar cand o vei vedea si ti se pune in cap....... bine ca poate mai stii ceva germana, si te mai descurci ......... ca iti vorbeste doar in germana, chiar de ii spui tu in romaneste tot ce vrei......... si cand ii da cu povestitul atunci e ca o cascada ...... imi e foarte greu sa o opresc. Iti doresc o fetita ca ea, dar nu asa de multa energie ca ea are prea multa ......... intrece orice leu !!!!!!!! Cred ca i-am donat prea multa energie, sau a furat ea prea mult de la mine

LUNA - am vazut pozele favorite....... cele 2 sunt colosale. Casca de politai e intr-adevar reala ??? Daca vrei sa schiezi no problem, aici e zapada...... putem invata impreuna Invitatia stiu ca e valabila, insa prima data ma asteapta Pastele si o raita pe la Bucuresti.......

Trebuie sa ma opresc de la scris ca Maxima refuza sa ma lase in pace, vrea la computer si iar e vina mea ca am invatat-o sa scrie aici...... nu stiu de ce nu isi foloseste computerul ei ???? La intrebarea de ce nu si-l foloseste pe al ei, imi spune ca nu este ca asta mare si nu poate sa scrie asa......

18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samadhi spune:

Fetelor nu mai e nimeni pe site ???????

Am reusit acum cateva minute sa ma tai la deget !

Am vrut sa va intreb daca in noaptea asta la voi nu se schimba ora ????
Aici da. Si de aceea intreb.

Va pup,

18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Eu is . Pune rivanol pe deget daca ai, daca nu poate o pudra cu Betadina, dar nu spirt.

Si la noi se schimba ora, bine ca mi-ai amintit.

Pupa energica Maxima...Mie imi plac astia energici

4 zile...

Simona 20+ Matei Hisham

Nunta_2005 Dubai_2006 Burtica_2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorinaoo1 spune:

Lia imi pare rau ca uterul tau simte nevoia sa faca gimnastica, asa cum spuneai tu. Iti inteleg temerile, pt ca si eu am avut o perioada asemanatoare. E bine ca totusi s-au rarit contractiile, poate scapi de ele pana la nastere Si eu simt bebelusul mai mult sub linia chilotelului, dar il simt si in dreptul buricului. Acum, nu stiu, bebelina mea sta cu capul in jos de la 14 sapt si nu vrea sa se mai intoarca, deci piciorusele ar fi in dreptul buricului.

Simo nu cred ca mai am mult nici eu pana sa/mi iasa buricul Sincera sa fiu, acum vad si eu cum arata buricul meu si pe dinauntru, pt ca era f misterios , adica bagat mult inauntru. Mie-mi placea ca arata ca o sageata indreptata spre sus Acu e ca un crater

Alexi22 contractiile pe care le simti tu sunt normale in sarcina, se numesc Braxton Hicks si sunt ca un exercitiu pt ce urmeaza. Nu trebuie sa te ingrijoreze.

Lavinia-nasica de moflea
burticaLorina Maria 24+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samadhi spune:

SIMO - Merci si eu la fel, imi va fi dor de tine cand vei si in concediu !!! Sau pleci de tot ???? Cat timp iti vom simti lipsa????

Am pus un pansament, nasol e ca acum am de lucru la computer si trebuie sa tastez ....... si cam ustura. Asta e daca nu-mi casc ochii la taiat de paine.....

Am sa o pup, acusi merge la culcare......

18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Samadhi nu scapati voi asa de mine

Stau pana pe 22 aprilie, dar am sa intru zilnic sa va dau raportul, insa nu am sa pot sta foarte mult, asa ca tre sa fie careva pe faza sa-mi faca rezumatul zilei .

4 zile...

Simona 20+ Matei Hisham

Nunta_2005 Dubai_2006 Burtica_2007

Mergi la inceput