Piticlonti de iulie-august 2004 (216)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

sunt in pauza unui tort.
Gabi vrei sa iau eu de aici un set de 2-3 ani?am vazut sigur ieri in M&S. si ti le aduc saptamana viitoare. daca vrei...nu e mare scofala.
multamesc de urarile de spor la teme. am nevoie
Liliana multi pupici, nu mai e deloc mult, 51 de zile zboara intr-o clipa!
mii de scuze ca nu am mai apucat sa vad poze lately, incerc sa recuperez saptamana viitoare!
Marcela la multi ani pentru mama ta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

roxy, tort? iamiiiiii
edit, inundatiii, ma ia cu rau, la marasesti e cod portocaliu...

tzucurei de tzucurei 1, 2, 3,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana21 spune:

E adevarat ca body/urile de la Z nu sunt extraordinare (ma refer la aspect, ca de bune, is bune, nu se rup si nici nu se decolereaza). Dar eu tot de aici i-am luat si mi se par si chilipir. Cel mai scump e 170 de mii. Cele mai subtirile sunt 110 mii. Plus ca cele de 3 ani chiar ii sunt putin lungute strumfitei. Si eu is maniaca cu spatele gol si cu papucii de casa.

Marcelina si Alice, la multi ani mamicilor voastre. Si multumesc de felicitari, pentru mine e o usurare enorma. Chiar ii ziceam lui Razvi ca n-am fost asa de obosita si de distrusa nici in prima luna de dupa nastere. In ultima perioada imi dadeau lacrimile cand suna ceasul, la 3 si 10. Si mai aveam zile cand nemernicii aia de soferi plecau daca nu coboram exact la ora la care eram trecuta pe lista. Nu stateau nici un minut si ma trezeam singura cuc in fata blocului, injurand si cautand taxi, cu inima cat un purice de frica...Gata, nu ma mai gadesc ca iar ma apuca damblaua! Mai am o saptamana!

Ianca Nasturica
Poze mai vechi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=78981" target="_blank">Povestea Burticii
Dialoguri strumfesti
http://iancadariana.blogspot.com/



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana21 spune:

Ioana, super tare! a viziunat impreuna cu Ianca filmuletul si la final m-a intrebat "Ce tace tetica (nu-l spune pe f initial). felicitari, e o scumpa!

Ianca Nasturica
Poze mai vechi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=78981" target="_blank">Povestea Burticii
Dialoguri strumfesti
http://iancadariana.blogspot.com/



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Multumesc,meii cred ca o fac cantareatza la nuntidin toamna pot s-o bag in paine,la ce repertoriu are deja
Carmen si io tocmai am vorbit cu mama la Buzau si zicea ca ploua torential de ieri intr-unada au zis la stiri ca greul a trecut,doamne ajuta,multe
Noi am ramas singurele,taticul tocmai a plecat ca are maine de arbitrat la Cluj,asa ca ne facem de cap...momentan desenam..Maria a facut un copac iar la baza lui mazgalea de zor,o intreb "ce faci iarba?"..ea raspunde"nuuuu,cacatzel de catzel"

www.dropshots.com/emig" target="_blank">filmuletze,gorodeii,
aripile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Salut!
Io se pare ca sint singura care nu stiu ce-i aia body!Nu mai folosim de la virsta de 1 an...Nu folosim nici maieu..nada! Tricou ..sau bluzon direct pe "pelea goala"!Citeodata ma gindesc ca poate si de aceea Luca desi la cresa a racit atit de putin... fata de cit ati patimit voi..Noaptea nici atit..nici cind a fost bebe nu am folosit la nani!

Roxa ..teme? Sa fie cu spor..Nu zici nika de greutate???? Io te asteptam cu soarele in priviri De miine se intra la daneza ..in mod organizat..adeka il bag si pe sot

Am vazut gorodica..sa nu-i mai tai parul!Filmuletele de acasa trebuie sa le vad...

Liliana 51 de zile! Trec repejor!

Carmen nu te supara ca nici cind m-am vaitat io ..de Uka..tot nu mi-a dat nimeni exemple...tu erai singura!

Adela noi am inceput cu Uka program de 6 ore(varianta de 4 ore era exlusa)..si apoi de buna voie si nesiliti de nimeni am trecut la 8...tocmai pt ca Luca ...acolo doarme fara sa zica pis(acasa in we doar cu plins si amenintari)..acasa nu papa (acolo da..orice)...acasa il hranesc io (acolo papa singur)...acolo bea din cana/pahar obisnuite (acasa doar din canuta cu cioc)..si multe...Dpdv al meu..pt Luca ideal este 8 ore...pt moment cel putin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

La multi ani mami de Alice!Alice ai dreptate..dar daca ei nu fac..parintii de ce nu cer?
Robi spor la curatenie!
Carmen sa speram ca Marasestiul nu o sa fie f afectat...Dar asa de rau ploua in RO??


vazui ce criza politica este in Ro....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

olivia, loool, relili;))
la marasesti ploua inca, la tv a zic ca va ploua pina miine dimineata dupa care soare... oi videa in direct

tzucurei de tzucurei 1, 2, 3,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Pleci acolo? Drum bun si pupicei Ilincai!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

plec miine pe la 11, nu de alta da` "camen" imi ramine numele;)) intii imi zice mama si apoi se corecteaza si-mi zice 'camen"

tzucurei de tzucurei 1, 2, 3,

Mergi la inceput