Piticlonti de iulie-august 2004 (216)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

mamica de Vrabiuta si bunica de Lia ! felicitam bebelina pt cumintenie si istetime Si o certam pe mama`sa pt chiul
Ioana -

Edit: mamica de Alice si bunica de Gizmo


Daria & www.webshots.com/user/giulia16" target="_blank">GIULIA_(2004_08_16)
Ekipa albastra: Crystina - Mephala - Khristin - Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Am intrat sa va spun repede AMR 51.

Si sa-i multumesc Monica-i. Am primit ieri cele doua plicuri. Sarut mana mult. Acum astept sa-mi trebuiasca...



Liliana

Poze noi

Poze 2

Poze cu maimutica mea

Poze 1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Liliana . Iti urez sa-ti foloseasca (,) cat mai curand!

De abia astept sa pot sa o ascult si eu pe Marioara de la Ieshi...:)...Acum Marioara mea doarme si "n-am boie" vorba ei.
Marcela, multi ani sanatosi mamei tale . Felicitari puiului, copil model. Mai dati-ne si noua cumintenie ca a noastra s-a terminat...
Alice, la multi ani sanatosi si mamei tale !
Roxi, spor la teme!

Eu trebe sa admit ca nu prea stiu pe unde vin magazinele de care ziceti (sau daca macar marks&spencer sunt in buc...sau si in buc...) sunt pe alta lume!...:)
Dar nu cred ca la inaltimea Mariei (105-110cm) mai gasesc body-uri...


Monica si Maria Alexandra (02.07.2004)
poze , pozici si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

quote:
Originally posted by roxanaz

Gabi eu ii iau lui Pat body-uri de la Marks&Spencer, sunt de super calitate, iar pretul de 130 lei pe 7 bucati mi se pare super ok. le spal cel putin odata pe saptamana si se tin excelent!



Pai si eu tot de acolo i le iau sau de la Mothercare insa nu am gasit masuri mai mari de 24 de luni si astea deja ii sunt mici. Am cautat si in iesirile mele in afara tarii dar nu am fost mai victorioasa...Stiu sigur ca cei de la mothercare de exemplu produc si body-uri masuri pina la 36 luni dar aici la noi nu am vazut niciodata...Si da, Cristalina, M&S sunt in Buc - la Vitan Mall si la Carrefour Orhideea si Feeria...si cred ca cele de care spun eu, pina la 36 luni ar trebui sa-i fie si Mariei bune pentru ca masurile englezesti (vorbesc de inaltime) sunt diferite de ale noastre...

Marcela si Alice - sa va traiasca mamele!!!

Gabriela si Stefan David (8 Iulie 2004)
Poze nou-noutze cu Stefanutz

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Polux - 51 de zile
Cristal - sunt si pt prajinele noastre, io recunosc nu`st de marca internationala, am gasit la un magazin micut langa bloc, din bumbac, super rezistente la spalarile intense Ma gandesc cu frik ce draq` ma fac dak renuntam la ele ...


Daria & www.webshots.com/user/giulia16" target="_blank">GIULIA_(2004_08_16)
Ekipa albastra: Crystina - Mephala - Khristin - Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

la multi ani bunica de lia! sa fiti sanatoasa, sa va bucurati de stranepoti!
ashe... brei, bine ca m-ati lasat sa-mi tai venele cind aveam probleme cu ilinca de nu minca, atunci n-ati hi dat atitea exemple cite i-ati dat liei, ghiniiii
vaz ca vorbiti de gradinite, ilinca va mere din toamna la program prelungit deci pin` la 17
vazut marioara murarescu
sorrry, la multi ani bunica de gizmo, multi ani frumosi!

tzucurei de tzucurei 1, 2, 3,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

La multi ani mamica de Vrabiuta si de Alice!!!!Si distractie placuta!!!
Meiii si noi tot de la un magazin de cartier cumparam,de la brotacel si sunt din bumbac si foarte rezistente si io-s obsedata de ele,numa' tacsu ma intreaba pana la ce varsta o imbrac cu asa ceva
Liliana,hip,hip,ura,hai liberare!!!!

www.dropshots.com/emig" target="_blank">filmuletze,gorodeii,
aripile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

LA MULTI ANI mami de ALICE si VRABIUTA! Sanatate multa!
Si eu sunt in categoria- ce ma fac cand nu voi mai gasi body?? Noi purtam zi si noapte, avem toate modelele si dimensiunile,cu maneca lunga sau scurta, dar cele mai bune mi se par niste body maieu pe care i le-am luat anul trecut de la o dugheana de cartier, nu-s de fitze, dar sunt din bumbac de foarte buna calitate.
MARCELA, felicitari pentru Lia cea cuminte!
POLUX- acusi incepe numaratoarea inversa 10,9,8...si vine Adeluta!
Am uitat sa mentionez ca am vazut vecinica-cantareata mica si scumpa!

Pe mine m-a pocnit harnicia, m-am apucat de smotru de ala greu in bucatarie, desi am promis cuiva ca nu fac nimic. Pentru a-l face pe Matei sa stea cuminte in alta camera, i-am zis ca vine iepurasul de Paste daca e curatenie si dupa ce a rumegat ideea, mi-a zis conspirativ:"Mami, ii spunem lepurasului (asa se cheama, cu L), ca eu am facut curat, sa imi aduca cadou ganbad" (adica galben, da nu stiu ce vrea )


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

bey, m-a prins flama cu emisunea lu` banica misun ca albinutza sa hiu libera pin` la opt;))

tzucurei de tzucurei 1, 2, 3,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

carmen......baga viteza ....hihihi

Ioana, super Marioara de la Ieshi!


Monica si Maria Alexandra (02.07.2004)
poze , pozici si poze noi

Mergi la inceput