Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (24)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Salutare

Ce mai fac fetele?vad ca ati cam fulguit
noi am fost la cumparaturi,la bunici azi a fost mai linistita nu a mai fost asa nervoasa

Kokorina-am vazut pozele cu comorile

Mayaione-tare scumpa grasunica

Dianocica-multumim ,frumoase hainutzele de la casa de moda mami&buni

Aka-f frumos ingerasii dormind

Angi_m-tare frumos cadoul de 8 martie si pozele cu tine micuta super

Aelita-nu suntem noi primul dintisor de la fulguletisigur are dintisori Rares de veronici,Mario de porumbita si cred ca mai sunt dar nu ne-au zis
ce mai face Sofia

Flore26-doua flori frumoase de 8 martie

Yagmur-felicitari pt micul crestinasteptam poze

Asiza-f frumoase pozele din gradina botanicace mare si grasun e Denis

Angi_m-vazut maxima zilei vulturul


Bambolettade Antonia-Gabriela (1 noiembrie 2006)
poze
www.dropshots.com/bamboletta" target="_blank">video bebelina
poze Antonia -luna 1 luna 2luna 3luna 4
www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">varsta Antonia
botez Antonia
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Site Fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

porumbita80 deja aveti dinti? la cat mai multi si cat mai sanatosi.

Andrei (16.12.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Azi a fost ziua pozelor la fulguletiam vazut asa multe

Porumbita-nu fi suparici eu stiu ca Mario are dintisor

Dandusa-la printesa agitata sa se linisteasca

Alexandra25-ce mai faceti?va plimbati cu mertanul?

Fetelor mai stiti ceva de Marcela_c?

Bambolettade Antonia-Gabriela (1 noiembrie 2006)
poze
www.dropshots.com/bamboletta" target="_blank">video bebelina
poze Antonia -luna 1 luna 2luna 3luna 4
www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">varsta Antonia
botez Antonia
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Site Fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Si sa lamurim Antoniei inca nu i-a iesit dintisorulare gingia foarte umflata si se vede alb dar inca nu a spart ,va anutam cand a iesit de tot

Bambolettade Antonia-Gabriela (1 noiembrie 2006)
poze
www.dropshots.com/bamboletta" target="_blank">video bebelina
poze Antonia -luna 1 luna 2luna 3luna 4
www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">varsta Antonia
botez Antonia
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Site Fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutz spune:

Porumbita, mea culpa, asa este Mario inainte cu dintisorii...
Angi, stiam de poza aia, a facut un mare tam tam cand a fost publicata...Eu una nu am fost om in ziua aia...si nu eram gravida. Cred ca daca o vedeam cand eram gravida(si cu hormonii dusi rau) boceam de ma luau la nebuni!!!
Noapte linistita sa aveti!

Danutz, mamica de bebic Rares (14.12.2006)
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank"> fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

Angi trimis pe mailul tau de yahoo..poze cu noi

nu am primit raspuns pt mailul Florentinei

desiree si bebe Octavian

pozici puiul meu;

varsta Octavian;
slideshow fulguletz;
Ploaie de stele







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

quote:
Originally posted by desiree

Angi trimis pe mailul tau de yahoo..poze cu noi

nu am primit raspuns pt mailul Florentinei

desiree si bebe Octavian

pozici puiul meu;

varsta Octavian;
slideshow fulguletz;
Ploaie de stele




florentina_ghita@yahoo.com ... asta e adresa, sper ca mi-am amintit-o bine...

Mersi Desiree de raspuns..si eu il puneam pana acuma doar la un san (stiu pe de rost toata povestea cu alaptatul), dar de doua zile face figuri...ceva SIMT ca nu e in regula...incerc macar la mesele principale, cum spunea Dianocica, sa-l pun la ambii sani, sa vedem cum merge...
Dandusa, chiar e coincidenta...si Denis e tare marait de doua zile, mai ales azi...nu a fost ok, nu a prea dormit, nu a prea zambit...astenia de primavara

M_monique, mersi de raspuns...

Porumbito, nu cred ca e cazul sa faci pe cineva RAUTACIOS!
Danutz, ce frumos e Rares...si ce atent e la acel centru de activitati!!!! De unde l-ati cumparat?


Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)
Slideshow Ingerasul nostru drag
www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank">Varsta Denis
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti si mamici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saryta spune:


Desiree - florentina_ghita@yahoo.com.



Mariana - de ANTONIA (21.11.2006)
Mamicuta de 3 -ANDRA, SARA si ANTONIA
ANTONIA - 1 , 2 , 3 ,
SLIDESHOW TONITA
varsta ANTONIA
fulguletii nostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla2005 spune:

angi_mam ramas blocata cu poza asta...mai fratilor eu dabea imi revin dintr-una si dau in alta ...sotul nici la stiri nu ma mai lasa sa ma uit ca astia dau mereu cate ceva socant de nu mai dorm cateva nopt...eram eu dusa si inainte dar acuma sunt irecuperabila
m-moniquesi a mea doarme putin ziua si seara face un scandal monstru apoi adoarme si nu mai misca.
porumbitamario are dintisori?!!!Scuze dar eu citesc cam in graba!!
yagmurfelicitari pentru botezul lui Luca sa ne povestesti cum a fost si bineinteles sa ne pui poze!
M-am uitat pe poze la toate fetele si aveti niste bbi superbi care mai de care mai grasut si mai frumos, fetelor sa ne traiasca si la mai multi ca vad ca avem productie buna!

Acum problemele mele:
-copilu are in continuare 7 mese pe zi si pe unde citesc scrie ca trebuie sa aibe 5
-am fost cu Alexuta la oftalmolog cu okisorul care curge mi-a dat alt tratament de 3ori pe zi pus ser fiziologic masat la baza okiului apoi puse niste picaturi daca nu trece in 20 de zile facem analize de secretie si daca este canal infundat e posibil Doamne fereste sa o opereze, asa ca tineti-mi pumnii sa ii treaca cu tratament ca ma lasa nervii!Nu va spun cum face cand ii pun picaturile si vreau sa o masez ma apuca de mana si ma impinge si tipaaa
-de doua nopti nu mai adorme decat pe o parte si cu nasul in saltea nu mai pot dormi noaptea de teama ca se sufoca,
-am schimbat laptele din Milumil in Topfer si facem kk de 2 ori pe zi fara ajutor,
-saptamana asta incep diversificarea(vineri)asa ca pana vineri trebuie sa fiu burdusita de teorie ce si cum cu diversificarea asta!

carla2005 de Alexandra Maria 16.11.2006

poze Alexuta



"Doar doua lucruri sunt infinite: universul si prostia umana. In legatura cu universul nu sunt sigur."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angi_m spune:

quote:
Originally posted by carla2005

angi_mam ramas blocata cu poza asta...mai fratilor eu dabea imi revin dintr-una si dau in alta


Scuze
quote:

Acum problemele mele:
-am fost cu Alexuta la oftalmolog cu okisorul care curge mi-a dat alt tratament de 3ori pe zi pus ser fiziologic masat la baza okiului apoi puse niste picaturi daca nu trece in 20 de zile facem analize de secretie si daca este canal infundat e posibil Doamne fereste sa o opereze, asa ca tineti-mi pumnii sa ii treaca cu tratament ca ma lasa nervii!Nu va spun cum face cand ii pun picaturile si vreau sa o masez ma apuca de mana si ma impinge si tipaaa



Maine mergem si noi la oftalmolog cu aceeasi problema, dar noi vrem sa desfundam deja canalul. Am asteptam 4 luni. Sa fie sanatos. I-o tragem la ochi.

site fulguleti
"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare"
Angi poze
Iulia - 3 noiembrie 2006 - luna 1 luna 2 luna 3 luna 4 luna 5
www.youngnutrition.net/member/tickers/63865/ticker4.png[/img]" target="_blank">Varsta si greutatea Iuliei

Mergi la inceput