Mamici de iulie-august 2007 (27)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andutzy spune:

Va rog frumos, azi am schimbat prefixul la saptamani,DA???

AndraSapt20 cu Horia Andrei siDragos Alexandru

Dragoselu si noi (familie, prieteni, etc)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andutzy spune:

Aylin, nu vreau sa ma gandesc ce va fi la usa lui cand va reveni in tara dupa 2 saptamani de absenta....Cred ca voi merge la un alt medic cu ecografia sa mi-o citeasca, ca mai devreme de 5-10 apr nu am sanse sa intru la el! Nu mai vorbesc ca nu am mai fost la el de pe 6 febr...deci exclus sa mai stau atat!

AndraSapt20 cu Horia Andrei siDragos Alexandru

Dragoselu si noi (familie, prieteni, etc)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Imi faceti pofta cu numele bb-ilor; sotul meu nu a fost impresionat de listoiul de nume pe care i l-am dat spre analiza, asa ca i-am zis sa vina si el cu propuneri. Sint foaaaaarte curioasa.

Eu m-am enervat duminica cu soacra de am zis ca o bat, nici n-am vorbit cu ea citeva ore. Or fi intrat soacrele in astenia de primavara.

Ioana, mama Mirunei (25.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aylin_tarcan spune:

andutzy, vorbesti de eco la iosup? pe aia sa o interpreteze? vezi si tu ce zice iosup. daca el nu zice nimic semnifictaiv, cred ca poti sa mergi sa o vada altcineva intr-o prima faza, si apoi te duci tu si la T (poti sa te duci dimineata la 11 - 12, cand incepe el programul, ca sa fii prima sau printre primele.

eu nici pana in ziua de azi nu l-am sunat sa ii comunic rezultatul de la TT. dar vreau sa ma duc cu eco de pe 29 martie.

Aylin, 17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorinaoo1 spune:

Andutzy felicitari pt schimbarea prefixului Cat despre nesimtirea vis-a-vis de socrela, iti trimitem noi niste prafulet prin posta Oare noi ce fel de soacre vom fi si cati nervi vom face ginerilor/nurorilor?

Fetiliiiii, am recitit primul nostru capitol si m-a apucat nostalgia Ce frumoase au fost primele clipe dupa aflarea adevarului si ce departe suntem Eu una sunt la 55% din cele 40 de sapt.


Lavinia-nasica de moflea
burticaMaria Lorina 22+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

La Iasi e o zi superba! Abia astept vremea frumoasa, mai ales ca hainele groase nu ma mai ajung. La capitolul tinuta de primavara stau bine, am haine largi , am un shal superb... Mai trebuie sa bat insa si magazinele, dar sa vad cand.

Sa vedeti ce ciudatenie la mine. Pana sa fiu insarcinata nu suportam berea. Acum salivez numai gandindu-ma, asa ca imi iau cam la doua zile o doza de bere fara alcool. Ma uimesc pe mine...nu alta!

Oana DPN - 26 iulie 2007 si Stefan-Vladimir - 11 martie 2003



"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aylin_tarcan spune:

hihi...am sunat si la medsana de curiozitate. prima programare disponibila e pe 21 mai....nenicaaaa, nu mi-as fi inchipuit chiar asa. ma gandeam ca daca sun cu o luna inainte e super ok.

Aylin, 17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

soacrele tot soacre raman!!!:D dar oare asha vom fi si noi viitoarele mamici d baietzei??:D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andutzy spune:

Aylin, eu am facut tratament cu Pregnyl pentru IR-urile de la 14 saptamani si vroiam sa vad ce masuri va vrea sa ia acum...cat despre TT, nu te complexa ca habar nu are el ca nu l-ai sunat, la mine a decurs in felul urmator: a raspuns asistenta pe nr lui, i-am zis ca am facut TT si m-a intrebat sec: "pozitiv sau negativ"? negativ, zic . Atunci e ok. Nu tu date, valori, nimic. Dupa aceea mi s-a zis LA REVEDERE si un praz verde(asta din urma fiin continuarea mea). Deci...

AndraSapt20 cu Horia Andrei siDragos Alexandru

Dragoselu si noi (familie, prieteni, etc)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

21 mai??!!!! Doamne dar parca exagereaza astia cu programarile. Pai dc e prea tarziu pe 21 mai ce face omul???

20+ David Gabriel

http://pg.photos.yahoo.com/ph/brazuca22/my_photos

Mergi la inceput