Mamici de iulie-august 2007 (27)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorinaoo1 spune:

Brazuca cred ca asta e singura solutie pana la urma. Acu pe mine ma ajuta mult si bebe, ca m-am facut o nesimtita ... ceea ce inainte ma deranja si ma enerva cumplit acum nici nu ma atinge Si eu zic ca e super asa. Asta pana vine bebe, ca atata ii trebuie sa vina sa-mi dea sfaturi toata ziulica

Lavinia-nasica de moflea
burticaMaria Lorina 22+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

aylin, si eu tot pe 30 aprilie, la 6 juma, poate ne vedem. N-am numarat ecografiile inca.
Simo, Lavinia.
Cristina, felicitari pentru .

Ioana, mama Mirunei (25.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otim spune:

lasati ca o sa vedem noi dupa ce vin copii nostrii pe lume cate sfaturi si pareri vor din toate punctele de vedere de la toata lumea din jurul nostru , de aceea eu votez pentru vaccinul IMUNITATE , ca doar atunci cand nu stim vom intreba pentru ca avem pe cine , nu ... ???

19 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aylin_tarcan spune:

ioana, eu la 17.45....hai sa ne vedeeeemmmm!!! acolo se intra in ordinea programarilor sau in ordinea venirii? si cat se asteapta? ca sa stiu si eu pe la cat sa ma duc. oricum, mai e pana atunci. noi sa fim sanatosi, si bbii.

Aylin, 17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

criszta felicitari pt caruciorul roz! eva era si la mine ca nume printre primele.
lorina la mine "nesimtirea" de care scri tu cu socra s-a instalat mai demult,altfel nu reuseam sa supravietuiesc intreaga la cap....

alina 21+ cu bb Elisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

aylin, se intra in ordinea programarilor; daca insa mai sint urgente, se decaleaza un pic programul. Ultima oara am intrat exact cind am ajuns, penultima oara eram "urgenta" si am intrat peste rind, iar ante-penultima oara am asteptat cam jumatate de ora (au fost alte urgente in ziua aia). Cred ca avem sanse mari sa ne vedem. Pe mine ma recunosti ca sint cu fetita. Cica herghe are consultatii si la Medsana primaverii.

Ioana, mama Mirunei (25.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aylin_tarcan spune:

ioana, nu mai sun si la medsana. am auzit ca e tare ecograful de la euroclinic. la medsana am facut eco anul trecut la 23 sapt si nu am plecat impresionata de dotari.si nu cred eu ca acolo e plin de locuri disponibile.

mai vb in apropierea lui 30 aprilie.

Aylin, 17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorinaoo1 spune:

Otim mie mi se pare foarte logic ce spui tu, dar sunt unii care nu stiu cand sa taca

Alina.a ei, eu sunt mai capatanoasa si mai adauga si o fire hipersensibila... Sper ca bebelina mea sa nu ma mosteneasca pe mine in privinta asta Mai bine ia usurinta de a trece peste neplaceri de la tac-su

Lavinia-nasica de moflea
burticaMaria Lorina 22+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andutzy spune:

neatza!
fetele, vreau si eu o doza de nesimtitre in ce priveste relatiile cu soacra! ca oricat ma stradui, tot nu-mi iese, tot ce reusesc sa scit e fum pe nari si pe gura, ca de la nervi vars de numa'.
Carla, sar'na ca te-ai oferit sa ma ajuti. valorile de pe Elevit cred ca otim ni le-a scris, acum voi veni eu cu cele de pe Magneziul meu. Multumesc inca o data mult de tot!
fetele paciente ale lui TUtu, stiati ca pleaca 2 saptamani din tara de pe 14? Ca mie mi-a zis o vecina care mergea la el la monitorizari. Of, si eu care vroiam pe 20 dupa eco sa intru direct la el!


AndraSapt19 cu Horia Andrei siDragos Alexandru

Dragoselu si noi (familie, prieteni, etc)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aylin_tarcan spune:

andutzy, da pleaca in strainatate la specializare de pe 16 pe 25

Aylin, 17+

Mergi la inceput