*** Mamici de Mai - Iunie2007 *** (40)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Paflo spune:

Chowpersa, nu am reusit!Verifica, poate ai gresit o cifra...
Chiquitita, sincera sa fiu, din cate am auzit de la prietenele mele mamici, nici una, nici alta. Dar, cred ca depinde si de sensibilitatea fiecarui bebslus. Am auzit lucruri bune de gamele Mustela ptr copii (dar e cam scumpa), Bubchen, Sanosan. Dintre gamele dermato-cosmetice iti recomand produsele Bioderma - au o linie ptr bebelusi foarte faina, mai ales ptr bebeii cu dermatita atopia, dar nu numai! e greu sa alegi! Si eu stau in dubii, sa stii!
Florina 31 + si bebelina Sosolina

Florina R.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Multumesc, Florina!

27+Luiza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CHOWPERSA spune:

Asa cum este scrts pare corect nu stiu sigur daca primele 2 sunt:
RO(LITERA O) sau R0(ZERO).
Acesta este contul pe care mi l-a scris tipa de la banca.
Oricum iti multumesc pentru bunavointa si va doresc tot binele din lume.
Eu trebuie sa plec acum acasa dar sper sa revin sambata sau duminica.
Va doresc noapte buna!!

DANNA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Paflo spune:

Fetelor, a mai incercat careva sa puna bani in contul Chowpersei? Eu una am o problema cu nr. IBAN. Daca nu reusesc nici maine (desi, repet, e prima data cand am probleme la transferuri interbancare prin Raiffeisen online) o sa incerc sa ajung la un oficiu postal sa pun prin mandat (dar abia sambata sau luni, din pacate, caci vinerea imi este cea mai aglomerata zi din saptamana!).
somnic usor!
Florina

Florina R.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eimotto spune:

Florina - ai incercat si cu RO? Ca acolo era gresit, Danna ne daduse contul cu R0(Rzero) si nu exista asa, este RO(o mare). Am corectat si pe prima pagina (banuiesc ca tu ai luat cu copy/paste).
Sa ne spui dc e ok...

Mamica de Iulia (06.02.2004) si 31+



Fasolica din burtica si Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sobi spune:

buna dimineata,

azi dupa-masa ma duc la echo sa vad daca mi-au scazut ir-urile in urma tratamentului si am niste emotii asa de mari...incat de la 4 tot ma invart prin casa. va rog sa-mi tineti pumnii.

Andreea 24+ Vladut

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vali5 spune:

Buna dimineata!

Sobi, iti tin pumnii sa fie bine la echo. Incearca sa nu te mai agiti asa si sa fii optimista

Eu m-am trezit mai devreme ca a plecat sotul meu in delegatie si nu am mai putut sa dorm. Oricum in aprox 1 ora plec si eu sa imi fac analizele de sange.
Ma apuc sa citesc din ultimele doua capitole.

Va pup pe toate si sa aveti parte de o zi la fel de frumoasa precum rasaritul pe care-l vad eu acum (imi pare rau ca nu mai am baterii in camera, ca va trimiteam si voua rasaritul pe mare)

Valentina 31+ Andrei
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianalaura spune:

Buna dimineata va spun si eu!
Sobi, bafta la echo azi! Vali5, si tie la analize! va trimit cate un pt fiecare
Paflo, eu una nu am incercat, de abia azi ia sotul meu banii si in momentul asta sunt pe 0. Dar o sa incerc luni. Contul pare a fi corect, sincer eu mi l-am notat pe o foaie de hartie, dar l-am notat direct cu RO, ca stiu ca toate conturile incep cu indicatorul tarii. Poate era trecut pe prima pagina R0 (zero), de aceea iti dadea cont invalid. Sper ca azi sa reusesti!
Eu mi-am sterg deja praful prin camera de cand m-am trezit, acum imi beau cafeluta si Stefy se joaca. Daca ma mai lasa el, mai dormeam, dar asa...
Oricum, voi incerca azi sa stau mai mult in pat cu perna sub picioare, sa mi se dezumfle si mie picioarele astea. Vad ca ieri cel putin a avut efect, si nu mi s-au umflat asa de tare, dar inca mai am mici intepaturi in talpa la mers.
Va pupic pe toate si va doresc sa aveti o zi de vineri linistita...si un inceput de weekend frumos.!

diana 29+ STEFAN
asa creste bebe
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradap spune:

Neatza, fetelor!!! Si va multumesc pt. aprecieri

Sobi, BAFTA la ECO!!!!

Paflo, daaaaaaaaaaaaaaa... AI MARE DREPTATE... e cam prea fix la MANECI... Si la urmatorul imi iau marja de eroare (adik il fac mai larg )... Pe cel albastru nu-l mai desfac... ca NU MA TRAGE INIMA... recunosc DAca o fi nevoie mare de modificari o sa fac atunci la fata locului... sau o pun pe soacra

Eu trebuia sa ma intalnesc azi cu o fata care s-a oferit sa-i dea doua fiole de Clexane... Dar NU primesc datele ei... sa vedem unde ma duc...

Eu acum tre' sa ma pregatesc ca plec la medicul de familie... sa iau niste retete...

Revin mai tarziu!

Va pup

PS: Maine, asa cum v-am mai zis PLEC la ziua cumnatului Deci e rost de DANSAT!!!



BUBURUZA!!!
ANTONIO ne zambeste
Andrada 30+ cu Antonio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pauly spune:

buna dimineata fetele,

ne-am trezit si noi, bebelina s-a trezit mai devreme ca si mine si i-mi dadea suturi...cred ca ii era fomica..
m-am trezit mai devreme din cauza unei dureri de cap...si am avut o nara infundata, dau sa o suflu si binenteles apare un cheag de sange si o mai curs putin dupa...nasoala situatie.

sobi bafta la eco.

vali5 sa-ti iei ceva de papa cu tine, ca dupa ce i-ti trage sange sa nu ti se faca rau..pana ajungi acasa.


ma duc sa pap niste cereale cu lapte si ma intorc

26+Riana Alessya

bebelina mea
poze

Mergi la inceput