Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (22)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

quote:
Originally posted by ruxandra_sb

quote:
Originally posted by alexandra_25
dar ce ar fi sa veniti voi aici toate la munte....stiu o pensiune grozava si atatea locuri minunate...va organizez un sejur in Maramures de nu-l uitati niciodata....sa va spuna Saryta ce frumos e pe la noi...ea a fost....!



Alexandra, eu vreau in Maramures!!
Te rog sa-mi recomanzi pensiunea cea grozava.. ca daca n-ajungem vara asta din motive de bb, vara cealalta e MUSAI.

.. mai am un pic si fac 4 luni

Are mama doi flacai.. Matei (5) si Grigore



Si eu as vrea la Maramu' dar de la mine sint cam 13 ore de condus cu masina...,daca nu ma insel...si nu prea se poate...,nu mai zic ca in ultima perioada am avut probleme cu masina...De la munte o-m mai pacali noi pe cineva sa ne tracteze...,dar de la Maramu' nici ca vine cineva...,da' taman bine,ca raminem la fetele dragutele...

VirstaCrinuta, 1, 2, 3, 4 5

Poze Dandusa
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Cei mai frumosi fulgi de nea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Carla,
am votat si eu "Ingerasul"Sper sa cistigati...
Yagmur,
ai invatat cum sa faci sushi?Hai ca vreau sa fac si eu acasa...Claudiu este inebunit dupa sushi...,ar minca tone si nu s-ar satura...Pooopam fata si baietelul ei frumos.
Asiza,
tu pe unde te ascunzi?Iesi din ascunzatoare ,stiu ca ne citesti...,te vaaaddddMi-este dor de Denis...,nu mai pui si tu poze noi cu ginerele meu?
A-deju,
ai reusit sa vezi vedetele?Stabilim noi cumva...,dar pina atunci caut sa vad ce mai gasesc cu trei camere...sau cinci,ca mai am niste prieteni care ar veni...Vedem noi cum facem...

VirstaCrinuta, 1, 2, 3, 4 5

Poze Dandusa
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Cei mai frumosi fulgi de nea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandra_25 spune:

Dandusa...la fel e si la mine...pana la mare..atatea ore...dar tot nu pot sa stau departe de ea.....
Donia..uite asta e o pensiune extraordinara....www.popasul.ro/" target="_blank">pensiune.......te astept cu drag la noi!!!!Acolo am facut botezul,de Valentine's tot acolo am fost...e grozav!Daca te uiti la poze o sa ma vezi pe mine undeva cu spatele si pe Marius....
Fetelor...sa stiti ca Dolores nu mi s-a plans mie...am bazait-o mult...aveam eu o presimtire ca e ceva...si nu am lasat-o pana nu mi-a zis...ea m-a ajutat mult de la inceput....mereu ma incuraja si era alaturi de mine....chiar imi pare rau ca pleci...o sa iti duc lipsa...
Vad ca Asiza...a disparut.....unde esti????
Va urez noapte buna si ma duc la nani ca sunt franta....maine de la capat...!



alexandra de Mark Andrei 23.11.2006
poze cu Mark
www.youngnutrition.net/member/tickers/61354/ticker1.png[/img]" target="_blank">varsta Mark
www.bebo.com/Widget.jsp?WidgetId=3662428255&MemberId=3524611238" target="_blank">slideshow Mark
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Un site cu cei mai frumosi fulguleti
Mark la 3 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

Aici gasiti formularele pt declaratiile si cererile din dosar
http://www.ddfssbuc.org/legislatie.html

Madalina +Darius Cristian ( 14.12.2006 )

poze Darius
www.rockyou.com/show_my_gallery.php?instanceid=54197687" target="_blank">Slideshow Darius,

Slideshow botez Darius,

SITE FULGULETI,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:

quote:
Originally posted by alexandra_25
Donia..uite asta e o pensiune extraordinara....www.popasul.ro/" target="_blank">pensiune.......te astept cu drag la noi!!!!Acolo am facut botezul,de Valentine's tot acolo am fost...e grozav!Daca te uiti la poze o sa ma vezi pe mine undeva cu spatele si pe Marius....



Donia??????
Ma cheama Ruxandra.........




.. da multam fain pt link, l-om studia mane in liniste..

Are mama doi flacai.. Matei (5) si Grigore

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Florentina G spune:

Salutare!


Eu nu reusesc deloc sa tin pasul cu voi. Citesc cate doua-trei pagini si trebuie sa se intample ceva sa fiu intrerupta. Cel mai mult ma solicita Maya care face numai nazdravanii prin casa si nu o pot lasa nesupravegheata nici o clipa!

Insa nu renuntz la angajamentul pe care mi l-am luat, cel de a face un slide-show cu fulguletzii nostri.
Angi, daca mai ai poze te rog mult sa mi le trimiti si mie!

Ma gandeam sa dau un timp limita si apoi sa ma apuc de treaba.
Deci astept poze, pana duminica 11 Martie - le puteti trimite la mine direct (florentina_ghita@yahoo.com) sau le puteti trimite la Angi si ea mi le va forwarda si mie!

Multumesc mult!



Tina, mami de Patrick si Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

Dandusa, A_deju: cand vreti sa organizati plecarea? La vara sau mai curand? daca e in primavara asta , venim si noi....dar in weekend si nu in maramures. Si la vara as vrea, dar nu pot promite de acum pana atunci..mai sunt 5-6 luni si nu imi place sa promit pe un termen asa de indelungat

Madalina +Darius Cristian ( 14.12.2006 )

poze Darius
www.rockyou.com/show_my_gallery.php?instanceid=54197687" target="_blank">Slideshow Darius,

Slideshow botez Darius,

SITE FULGULETI,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

quote:
Originally posted by alexandra_25

Dandusa...la fel e si la mine...pana la mare..atatea ore...dar tot nu pot sa stau departe de ea.....




Da',dar cind vii la mare,vii in concediu si probabil ca stai mai mult de 2 zile,cit as putea eu sa stau acum...dar las',ca nu se stie...,poate o-m veni si noi cinvda si vom putea sta mai mult...,mi-ar place tare mult sa explorez zona asta...si mai ales sa va cunosc...

VirstaCrinuta, 1, 2, 3, 4 5

Poze Dandusa
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Cei mai frumosi fulgi de nea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Ma enerveaza de mor ca nu merge netul...deja i-am sunt pe aia de 5 ori, mi-au schimbat si Ip-ul si tot merge ca naiba...da' maine ma duc la ei si

Asaaaa...intai de toate vreau s-o tzuc asa, ardeleneste, cu zgomot, pe Dolores......si eu am simtit uneori ceea ce descrii tu acolo foarte bine, asa ca te inteleg, dar noroc ca io ma tot bag in sama p-acilea si nu ma las pana la urma cineva tot se bangheste sa-mi raspunda......

Iote, nu stiam io de ce ma tot doare spinarea zilele astea...cand colo madam Dianocica biciuia de zor la spatele meu ...

dandusaaaa si Denis vrea intalneala cu Crinuta...chiar si asa tunsa tot ne zboara mintea la ea...ca-i frumoasa si de-ar fi fara par deloc manca-o-ar mama...ca vazui din poze ca motanu'(stiti voi bine la cine ma refer) ne lucreaza iscusit pe la spate si e cu Crinutza bot in bot!!!! Asa ca intrebam maine sotul daca putem merge la munte...da' sa stim si noi exact cand, cum, de ce, unde si in special, care-i gaura in bugetul familiei!!!! a_deju si dandusa...

Alex, ioooo vreau si-n maramu'...da' nu stiu cand exact...ca vrem sa intlanim si piui' de morosan...

No stati sa va zic de noi...azi am fost la plimbare cu Denis de la 9.00 dimineata pana la 4.00 dupa-masa cu doua pauze de alaptat pe la prieteni (care m-au si hranityagmur...am fost si cu yagmur si bb Luca la primarie sa-si ridice ei multimea de bani, premiul pentru nastere...apoi am fost cu copiii la Mozart Caffe [alcoo]...unde noi am mancat niste prajitura de si acuma cand ma gandessc...dar am fost in mare fuga ca domnu' Luca n-a crezut ca nu-i dam si lui si cand a vazut ca mamele bagau in ele ca spartele si el trebuia sa se uite doar...s-a pus pe-un jeeeliiitttt....

De dimineata am fost iar cu Denis la eco pentru hidronefroza lui...Rinichiutii lui sunt inca mariti si luna viitoare va trebui sa facem nenorocita aia de cistografie mictionala (radiografie la vezica si rinichi) si i se va baga sonda pe putzulica si i se va injecta lichid de contrast sa vedem daca are reflux vezico-ureteral...hai ca v-am zapacit...si cred ca vor trebui sa mi-l sedeze...si ma doare inima...[dia] intreaba si pe sotul tau: e ok daca mi-l sedeaza cu ceva cu fluor parca mi-a zis doctorita, n-am retinut numele,dar mi-a spus ca nu e periculos pentru dezvoltarea lui psihica ulterioara?...dar totul va fi bine sper...

Hai c-am scris un cearsaf....

Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)
Slideshow Ingerasul nostru drag
www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank">Varsta Denis
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti si mamici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:

quote:
Originally posted by asiza
Asaaaa...intai de toate vreau s-o tzuc asa, ardeleneste, cu zgomot, pe Dolores......si eu am simtit uneori ceea ce descrii tu acolo foarte bine, asa ca te inteleg, dar noroc ca io ma tot bag in sama p-acilea si nu ma las pana la urma cineva tot se bangheste sa-mi raspunda......


..... ca bine-ai grait!

Are mama doi flacai.. Matei (5) si Grigore

Mergi la inceput