Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (22)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

ALEXXXXXX,
nu te supara pe mine...,am avut impresia ca nu ai mai scris de mult,dar m-am inselat...Deaia am si intrebat de tine...,scuze,pooop tare pe obrajori ca sa treaca

Deci v-a trecut cheful de munte...,bine...,nici nu stiti ce pierdeti...,noi mergem cu siguranta...,A-deju s-ar putea sa mearga si ea si abia astept...

VirstaCrinuta, 1, 2, 3, 4 5

Poze Dandusa
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Cei mai frumosi fulgi de nea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

cred ca Dolores a explicat foarte clar in cateva mesaje de ce e nemultumita, iar urmarea a fost inevitabila: plecarea ei !!!
faptul ca i se dadea peste nas la orice incercare de comunicare nu a picat foarte bine

e mare pacat caci suntem cateva de la inceputuri si noi ar trebui sa fim cele mai unite...dar de fapt e pe dos...



desiree si bebe Octavian

pozici puiul meu;

varsta Octavian;
slideshow fulguletz;
Ploaie de stele







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Si eu sunt de partea lui Dolores, o inteleg perfect, dar vreau sa vina inapoi pe forum. Eu una cand intrebam ceva ma bazam mereu pe faptul ca macar Dolores o sa-mi raspunda, asa ca: HAI INAPOOOOI!

www.smi.ro/anamaria" target="_blank">Poze Anamaria
Povestea nasterii
www.smi.ro/fulguleti" target="_blank">fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

dandusa noi ne bagam 90%sigur.... tu fa planul de bataie.fi capitanul nostru!

_
diana (03.12.06) david 1 2 3 4 www.youtube.com/watch?v=qEEYWGhUS7Y" target="_blank"> f1 fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

quote:
Originally posted by desiree

cred ca Dolores a explicat foarte clar in cateva mesaje de ce e nemultumita, iar urmarea a fost inevitabila: plecarea ei !!!
faptul ca i se dadea peste nas la orice incercare de comunicare nu a picat foarte bine

e mare pacat caci suntem cateva de la inceputuri si noi ar trebui sa fim cele mai unite...dar de fapt e pe dos...



desiree si bebe Octavian

pozici puiul meu;

varsta Octavian;
slideshow fulguletz;
Ploaie de stele











Eu nu inteleg nimic...,oare am lipsit cind s-a discutat ceva vis-a-vis de acest lucru?...De ce spui ca i s-a "dat peste nas cind a incercat sa comunice"?Cine i-a dat peste nas?Eu imi aduc aminte doar de mesajele in care zicea ca mesajele ei sint invizibile...,dar nu mi-am dat seama ca ea este suparata...Eu ,una,consider ca sintem foarte unite...,dar in limita timpului...,ca de aici si raspunsurile la mesaje si pooopicurile trimise...,sincer...,asta cred...Degeaba sint activa pe forum,daca nu am raspuns la o intrebarea anume...,normal ca nu raspund ,ca nu am ce...,dar nu este o situatie singulara...Nu cred ca este o persoana de pe acest forum ,care sa nu fi simtit ca nu este bagata in seama la un moment dat...,dar asta se intimpla...,nu inseamna ca trebuie sa ne suparam...si mai ales...pe toate fetele...Eu imi aduc aminte foarte clar,ca am fost alaturi de Dolores,cu mic cu mare...si nu o data...,din pacate ea a avut nevoie mai multa de noi ,decit alte fete...si i-am fost alaturi de fiecare data,asa cum s-a putut...,poate ca multe fete s-au rugat ,dar nu au sustinut-o pe forum din lipsa de timp...Eu zic ca important este sa ne intelegem una pe cealalta si daca nu ne convine ceva...,sa spunem ,ca ,daca tinem in noi,uite ce se intimpla...Poate cineva a uitat sa puna un hitza,si acel mesaj a luat un alt inteles...,poate ca a citit si a uitat sa raspunda...,sintem oameni si trebuie sa ne acceptam...Eu,azi de ex...,am intrat de nspe' ori si de fiecare data am uitat sa urez "La multi ani" lui Erica de Ank...,sa-mi fie rusine...,dar am uitat...,acum ca discutam desprea asta mi-am amintit...Scuze Ank...!!!
Dolores,mie ,una ,imi pare rau ca te-ai suparat pe noi...,dar daca tu asa consideri ca este normal...,sa te retragi fara sa ne spui macar de ce esti suparata pe noi...,iti respect alegerea...,dar nu mi se pare normal...Ori de cite ori ai avut nevoie de noi ,ti-am fost alaturi...,la fel putem fi si acum...

VirstaCrinuta, 1, 2, 3, 4 5

Poze Dandusa
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Cei mai frumosi fulgi de nea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

quote:
Originally posted by dianocica

dandusa noi ne bagam 90%sigur.... tu fa planul de bataie.fi capitanul nostru!

_
diana (03.12.06) david 1 2 3 4 www.youtube.com/watch?v=qEEYWGhUS7Y" target="_blank"> f1 fulguleti




Pai capitanul cui?Al tau,A-deju si al meu?Pai tre'sa stiu ,cite ne adunam ,ca sa stiu cum ma orientez...,eu ma uitam la o vila de 7 camere,dar sintem putine...,deci tre' sa ma reorientez...La capitolul organizare sint foarte buna...,dar sa nu cumva sa ma trezesc singura apoi...,ca va bat la gol pe amindoua...Voi ati putea sa mergeti si in cursul saptaminii?...,ca al meu sot lucreaza 4 cu 2 si urmatoarele libere va cadea in cursul saptaminii...

VirstaCrinuta, 1, 2, 3, 4 5

Poze Dandusa
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Cei mai frumosi fulgi de nea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lavinia_P spune:

Dolores, de acord cu Dandusa.

Nu e corect sa te superi pe toate si nici macar sa nu ne spui..sa aflam de la Alexandra.Si mai ales Dandusa,care imi aduc aminte ca a intrat de la Bucuresti pe forum sa o puna la zid pe Porumbita ca s-a luat de tine.

Si eu am pus intrebari la care nu mi s-a raspuns, am postat mesaje care mi s-au parut invizibile,dar nu m-am suparat.Nici eu nu am timp uneori cat as vrea sa raspund la toate fetele sau sa citesc tot.Asa ca le inteleg.



"minunea mea"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

nici eu nu imi dadusem seama ca s-a suparat dolores. nu mi-am dat seama ca s-a intamplat ceva de natura sa o faca sa plece.am crezut ca e prinsa cu botezul si o asteptam saptamana asta sa ne povesteasca si sa ne arate poze.
si eu, ca si alte fete, am pus intrebari la care nu am primit raspuns. de exemplu, duminica va intrebam cum sa fac trecerea de la anticonceptionalul din timpul alaptarii la cel normal, combinat. nu mi-a raspuns nimeni, probabil ca nu era nici una dintre fetele noastre in situatia asta, sau daca da poate nu era in ziua respectiva pe forum, am mai citit prospectul o data, m-am lamurit si asta e. inteleg ca raspunde fiecare cat, unde si daca poate/vrea si ca nu avem obligatii contractuale una fata de alta. chiar nu cred ca absenta unui raspuns o data sau de mai multe ori inseamna ca se vrea ca cel care a lansat intrebarea sa plece. e pacat ca dolores a luat hotararea asta, poate nu e definitiva si se razgandeste, noi aici suntem si o asteptam cu drag. sincer, mi-ar fi placut sa ne spuna ce sau cat de tare o deranjeaza ceva, ca sa ii zicem la randul nostru ca nu a fost cu intentie si ca pur si simplu asa s-a nimerit. daca citesti ce am scris, hai intai sa ne certi si dupa aia sa ne arati poze!

chris + alexandra
varsta alexandra
poze bebe alexandra

bebeii nostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

quote:
Originally posted by a_deju

dianocica, uite lista cu acte:
- cerere tip a solicitantului
- declaratie tip a celuilalt parinte
- original si copie BI/CI solicitant
- original si copie BI/CI celalalt parinte
- original si copie certificat de nastere copil pt care se solicita drepturile
- original si copie certificat de casatorie
- copie pagini scrise din livretul de familie (pt cei care au)
- adeverinta eliberata de angajator (contine stagiul de cotizare)
- copie dupa decizia de suspendare activitate - cf. Codul Muncii;
- dosar cu sina



Deea, mami de www.totsites.com/tot/ericneamtu" target="_blank">Eric (15.12.2006)
POZE
atat mai avem pana la 1 an
www.rockyou.com/show_my_gallery.php?instanceid=53997601" target="_blank">motanu' mic
site fulguleti



si unde se depun astea?

chris + alexandra
varsta alexandra
poze bebe alexandra

bebeii nostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Salutare

de citit am citit dar pe bucati si nu prea imi mai aduc aminte ce si cui sa raspund

pt toti bb-ii ce-si sarbatoresc ziua azi

Dolores-

Dianocica-da mi-am tras efect GLOW dar mai demult

Anunt pt iesence Ne vedem maine?in fata la palatul culturii?la ora 13.30-14?

Dandusa-tare scump baitoiul tau ce as merge si eu la munte ultima data am fost anul trecut



Bambolettade Antonia-Gabriela (1 noiembrie 2006)
poze
www.dropshots.com/bamboletta" target="_blank">video bebelina
poze Antonia -luna 1 luna 2luna 3luna 4
www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">varsta Antonia
botez Antonia
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Site Fulguleti

Mergi la inceput