Prichindei martie - aprilie 2005 (120) 2 ANI !!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zuzunaki spune:

rp si gabrianah,
va tinem pumnii stransi!

Felicitari si sarcina usoara, Alina!Sa aveti parte numai de fericire,la patrat!

Mami de pufulet pufilos si Sofiliciu-un deliciu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

mamacita, da, am intrat si la odisee. Nici eu nu prea am timp, dar m-am inscris si acolo, sa abia bebe anturaj de varsta lui :)

alessia, mai chiar ai un mare nazdravan!

mamica lui Rares(10.03.2005)
http://community.webshots.com/user/andrruzzaR

"Neasteptatul se produce intotdeauna"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisicuta si matei spune:

cate s-au mai intamplat de cand nu v-am mai vizitat

Ocrainic felicitari pt bb Luca cel mancacios.Iti doresc numai bine si sanatate,sa se faca mare si destept

Andruzza si Mamacita sarcina usoara.Chiar ca m-ati surpins.Eu deja am emotii cand citesc pag de la acest subiect,ca in ritmul in care apare al doilea bb sper sa nu am si eu o surpriza

tuturor [richindeilor care au sarbatorit 2 ani,foarte repede a trecut timpul,imi si amintesc momentul cand am venit eu prima data aici,si acum bb au deja 2 ani

Despre noi nu mare lucru,Matei este in plin proces de iesit canini de jos si ne chinuie la greu.Tipa din absolut orice si trebuie sa ii facem neaparat pe plac.De vorbit...face progrese mereu si ne imita ca un papagal.Sigur ca inca facem eforturi sa intelegem exact ce ne spune .

Numai bine tuturor

Pozici cu noi
"Cronometrul" lunilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rrox3 spune:

Mamacita Felicitari!! Ma bucur ca au iesit toate testele bune Iti doresc o sarcina si o nastere usoare, ca la carte si un bebe 2 pe masura Samuraiului scump (dar mai putin insomniac ) M-a cucerit cu grija lui pentru bebe mic

Nino Bine ca a trecut hopul si Alex e mai bine. Multa sanatate! Si abia asteptam si povestile si pozele cu apartamentul si noile indeletniciri!

Rp, Gabrianah multi -ici, in fiecare zi ma gandesc la voi

Ocrainic ce face Luca? Tot papacios?

Cenia Vacanta placuta si un fratior sau o surioara pentru David, asa cum va doriti, cat mai curand!

Alessia Benny e un scump si jumatate! Mi-au placut tare pozele

Adseana Mai zi-ne de Ale! Mi-e dor de ea A devenit mai papacioasa intre timp sau inca te lupti pentru fiecare lingurita?

Coco cum e serviciul cel nou? Iti place? frumosului tau!

tuturor!

Roxana, Mariuca (n. 1 iulie 1999) si Ioana (n. 23 martie 2005)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coco spune:

Rrox- incep de luni serviciul, de aceea nu am raspuns nici Laurei, sorry! O sa va povestesc, asta e clar!

Azi am stat si m-am minunat de una singura , de Mamacitei -jos palaria! Si eu incep sa-mi doresc al 2-lea bb, dar simt ca nu-s in stare inca. Alina- ai toata admiratia mea (o aveai oricum si inainte, dar de data asta m-ai surprins definitiv).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ninocikap spune:

Mamacita felicitari. sarcina usoara si multa sanatate. asta da intradevar o surpriza.


multumim mult pentru urarile de sanatate, sper sa se prinda de noi.

am pus cateva pozici cu noul apartament : http://new.photos.yahoo.com/ninocikap/album/576460762392013138

inca nu e aranjat chiar totul...mai lipsesc diverse maruntisuri, dar noi suntem tari mandri de el.

Nicoleta si Mihai Alexandru (17.02.2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

felicitari mamacita, sa va dea Domnul un bebe sanatos si tie o sarcina usoara, ma bucur muuult pt voi



"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte."
Michael Levine
*******Adrianafedorca - An-k - Deea - Cornelia*******
http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1noteP_1sternP_67_60_52_abs.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamacita spune:

quote:
Originally posted by coco

Azi am stat si m-am minunat de una singura , de Mamacitei -jos palaria! Si eu incep sa-mi doresc al 2-lea bb, dar simt ca nu-s in stare inca. Alina- ai toata admiratia mea (o aveai oricum si inainte, dar de data asta m-ai surprins definitiv).




In primul rand multumesc si celor care m-au felicitat astazi si le doresc numai fericire,sanatate si putere fizica si psihica.Apoi,coco,ai fost tare dulce:si noi ne-am minunat ca,dintr-o singura aventura neprotejata a iesit un bebe,cand noi ani de zile ne-am chinuit realmente sa-l facem,pana a aparut Alexut.Suntem inca putin ingrijorati de cum vom putea sa ne descurcam cu 2 pitici,dar nu suntem premiera universala si,in plus,sper ca acum macar sa am ajutor in bona,ca prima data,stiti voi cum a fost,ajutoare putine si rareeee.Dar daca asteptam pana consideram ca suntem in stare,ajungeam la varsta pensionariisau ramaneam cu un samurai,in loc de doi-trei,cum ne-am dorit cand eram tineri

Alexandru,soarele nostru
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

nino, am vazut pozele. Mi-a placut apartamentul. Ce harnici sunteti! In final vad ca ati luat mobila noua!
Sa-l stapaniti sanatosi!
Mi-a placut si de voi si de Alex cel mai mult!
Imi pare rau ca ati trecut prin atatea, bine ca acum e mai bine.

mamacita, o singura aventura zici?! Bravo, deci a fost o surpriza si pt voi! DD are planuri marete cu voi!
Ne-ai aratat niste poze de la o petrecere si am vrut sa zic atunci ca stralucesti, parca ai fi gravida, dar cum ne spusesei ca nu crezi ca mai ai curajul, am zis ca mai bine tac. Si tu cand colo!!!
Hai ca sunt sigura ca totul va fi bine. Parintii mei mereu spuneau ca daca nu ma aveau pe mine ar fi inbatranit mai repede, asha au avut motivatie sa se mentina (sunt fata la 40 ani , din greseala

Eu si Raducu (22.04.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

nino, foarte frumos apartamentul. Sa-l stapaniti sanatosi si fericiti!

adrianafedorca, bine ai revenit printre noi

mamica lui Rares(10.03.2005)
http://community.webshots.com/user/andrruzzaR

"Neasteptatul se produce intotdeauna"

Mergi la inceput