~*Imprevizibilii de martie-aprilie 2004 (83)*~

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Mariana multumim pentru urari ! Drum bun si sarbatori fericite !

Gaby, ai un album ? Pe webshots sau yahoo ti-l poti face gratuit. Daca ai, faci albumul public, deschizi poza de la care vrei sa inceapa vizionarea si copii linkul ( sus in pagina "Adress: http....") apoi ii dai paste aici intr-un mesaj.

Ca sa iti apara la semnatura (adica de fiecare data cand postezi) copii acelasi link in Profil personal la sectiunea "semnatura".

Sper ca am fost destul de explicita, abia astept sa vad pozele.

Edit ca facu-i o boroboata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

La multi ani Daniel Ioan

Noi suntem tot pe fuga, ca de obicei in ultima vreme....n-am reusit nici macar sa pun poze cu piticul de la serbare (sa-mi vedeti si voi iepurasu' ), si la ce lene am seara cand ajung acasa, nici nu cred sa ma invrednicesc prea repede.
In schimb am vazut cam toate pozele voastre , pupici la toti piticii, ca tre frumusei s-au facut!

Mickyyy si cele 2 fete cucuiete: Malina Ioana (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34545" target="_blank">31.03.2004) Daria Maria (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58164" target="_blank">22.06.2005)

Ajuta-ma sa cresc langa mama mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Gabi, nu se supara nimeni. Orice pretendenta e binevenita , ca oricum vad ca cuscra si nora ne-au cam parasit!

M-am cam enervat, cu toate ca am incpeut ziua fff bine. M-a enervat cineva de pe forum, n-are importanta cine, ba mai mult m-a amenintat ca imi arata ea cand ne intalnim...brr ce frica imi e

Am vrut sa va scriu mai multe, dar sincer nu mai am nici un chef de forum



Nou stil de viata
Cookie-Alma-Ina-Claudelu
ce mai astepti??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Fie ca sarbatoarea invierii Domnului Iisus sa va aduca liniste sufleteasca, pace in casa si multa sanatate intregii familii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malina_mircu spune:

LA MULTI ANI puiutilor nascuti zilele astea !!


Paste fericit cu sanatate si implinirea tuturor dorintelor. Sa fie copilasii sanatosi si cuminti.




pupici
Malina siDanutz (5 aprilie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Paste fericit tuturor , ca nu cred ca mai apar pe-aici pana martea viitoare.

Si La multi ani puiutilor sarbatoriti in aceasta perioada, George Cosmin, Lara-Diane, Tudor, Ana si Jo-elle !


Mickyyy si cele 2 fete cucuiete: Malina Ioana (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34545" target="_blank">31.03.2004) Daria Maria (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58164" target="_blank">22.06.2005)

Ajuta-ma sa cresc langa mama mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgescu oana spune:

Paste FERICIT TUTUROR SA AVETI PARTE DOAR DE LUMINA SANATETE SI BUCURII
Va pupam , daca nu ne-ati uitat suntem bine mari merrgem la gradinita , fartyoir sau surioara nu avem...inca cine stie..urmeaza

Oana si Maria Alexandra(17.04.2004)
Martie-Aprilie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Oana bine ai revenit!


Fetelor dragi eu va spun de pe acum PASTE FERICIT, multa caldura in suflet!

PS: uitati ce oo au stiut face doua maini dibace si ce blond superb mi-am tras io aseara



ce mai astepti??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codritu spune:

La mine e 12 noaptea asa ca va spun Cristos a inviat! Sa aveti Sarbatori frumoase in continuare.

Comorile lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Adevarat a-nviat!

Oana, bine-ai revenit . Poze, ceva cu domnisoara care deja merge la gradinita, primim si noi ?!

Eu vorbesc...care de mai bine de 1 saptamana n-am fost in stare sa pun niste poze de la serbare si de la ziua ei......

Claudelu, ori io nu m-am mai uitat de mult la pozele tale, ori neuronu-mi joaca feste...."blonda " aia faina din poza esti tu?? Pe bune, daca vedeam poza bagam mana-n foc ca nu-i a ta . Oricum, chiar si asa, "blonda", iti sta tare bine

Mickyyy si cele 2 fete cucuiete: Malina Ioana (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34545" target="_blank">31.03.2004) Daria Maria (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58164" target="_blank">22.06.2005)

Ajuta-ma sa cresc langa mama mea!

Mergi la inceput