~*Imprevizibilii de martie-aprilie 2004 (83)*~

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

PS: iote ce gasi eu prin albumul comun remember?.

Cand mai punem de-o iesire-n grup??

Mickyyy si cele 2 fete cucuiete: Malina Ioana (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34545" target="_blank">31.03.2004) Daria Maria (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58164" target="_blank">22.06.2005)

Ajuta-ma sa cresc langa mama mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Adevarat c'a inviat!

quote:
Originally posted by Mickyyy



Claudelu, ori io nu m-am mai uitat de mult la pozele tale, ori neuronu-mi joaca feste...."blonda " aia faina din poza esti tu?? Pe bune, daca vedeam poza bagam mana-n foc ca nu-i a ta . Oricum, chiar si asa, "blonda", iti sta tare bine

Mickyyy si cele 2 fete cucuiete: Malina Ioana (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34545" target="_blank">31.03.2004) Daria Maria (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58164" target="_blank">22.06.2005)

Ajuta-ma sa cresc langa mama mea!






Io-s, cu siguranta io-s Doar n-ai crezut ca am poza cu altcineva?
Am o lene in mine de nu va imaginati , drept urmare si de ciuda ma duc la o tigara



ce mai astepti??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Buna dimineata ! Hristos a inviat !

Ce poze frumoase am vazut !!!!! Clau esti superba ! si creatiile tale pascale m-au dat gata ! Bravo !
Mickyyy, ce grup de mamici frumoase ! Pacat ca nu mai suntem asa de multe si acum !
Oana, ce dor ne este de voi ! Nu gasesti putin timp sa ne povestesti de voi ???
Malina, asa scurt ?
Codruta voi cum ati petrecut ? Ai facut cozonac ?

Noi am fost la Sacele sambata si duminica, luni am vizitat finii, iar marti am fost la ai mei la tara sa recuperam copila si apoi la bunicii sotului sa taiem porcul. Daria a fost super incantata de plimbarea cu caruta !


Acum din nou la munca, cam fara chef ce-i drept !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgescu oana spune:

Urmeaza doua poze de la noi , sunt de acum o luna , promitem sa venim cu mai multe si mai recente
http://pg.photos.yahoo.com/ph/martie_aprilie2004/detail?.dir=/58d2re2&.dnm=7bb5re2.jpg&.src=ph
http://pg.photos.yahoo.com/ph/martie_aprilie2004/detail?.dir=/58d2re2&.dnm=7552re2.jpg&.src=ph
SA DAM DETALII ACUM ,
vorbeste toata ziua , de ce in sus , de ce in jos , este cam rasfatata ,durdulica, creata, plina de viata ,pusa pe sotii cu noi ... si foarte cumintica la gradinita , la inceput nici nu imi venea sa cred ca imi spun educatoarele
Astea ar fi pe scurt vestile , va pupam si mai intram cu stiri


Oana si Maria Alexandra(17.04.2004)
Martie-Aprilie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgescu oana spune:

Avem un nou album "La 3 anisori" va astept sa mai puneti poze cu prichindeii

Oana si Maria Alexandra(17.04.2004)
Martie-Aprilie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Vai, ce domnisorica frumoasa s-a facut Alexia , mi-o aduc aminte acum un an jumate, era scunduta, grasunica si bucalata, iar acum .
Hai ca tre sa ma invrednicesc si eu diseara sa va pun poze, sa vedeti ce mari s-au facut capritele mele .


Mickyyy si cele 2 fete cucuiete: Malina Ioana (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34545" target="_blank">31.03.2004) Daria Maria (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58164" target="_blank">22.06.2005)

Ajuta-ma sa cresc langa mama mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ceau!

Laura, dau o bere Ei nici chiar asa, sunt frumoasa stiu da chiar superba nu cred

Oana, Alex s-a facut o domnisoara superba! Se vede pe ochisorii ei cat e de smechera.

Faza, il sunt ieri pe Raul si il intreb ce face...el "pai ce sa fac, fac pe nebunu"



ce mai astepti??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sapphire spune:

Clau, multam de informatii, le pun in practica, da` n-am putut intra pe forum deloc-deloc zilele astea, nu stiu de ce...
Mikkky, abia astept pozele cu fetele...si-asa sunt uimita de schimbari
Oana, fata ta e maare, mai stii cind mi-ai zis tu in parc ca ioana mea pare mult mai mare decit virsta? Ca are mutra de copil mare? E, asa mi se pare mie alex a ta acum...
In rest, Paste, indigestie, cam asa

gabi si Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Gata......in sfarsit POZEEEEEE!


Mickyyy si cele 2 fete cucuiete: Malina Ioana (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34545" target="_blank">31.03.2004) Daria Maria (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58164" target="_blank">22.06.2005)

Ajuta-ma sa cresc langa mama mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LaviB spune:

Hristos a inviat!!

fetele sper ca ati petrecut bine sf.sarbatori si imi cer scuze ca nu am reusit sa va transmit un mesaj insa sa stiti ca am fost cu gandul la voi

Si noi am petrecut bine, am avut pana la urma musafiri (n-am reusit sa fim rapizi sa plecam in Italia , asa ca a venit Italia la noi - o prietena buna si fosta colega de liceu)
Ne-am simtit ff bine, mai ales ca am reusit sa mergem si la invierea ( avem un preot ortodox care pe cat posibil incearca sa ne adune cat mai multi mai ales in astfel de sarbatori), apoi duminca pastelui a fost o zi superba cum de altfel a ramas si acu.Avem temperaturi de peste 20 grade inca un motiv de a nu prea sta pe acasa.
A fost frumos insa cum se intampla mai tot timpul cand e bine si frumos se gata repede.
O sa pun si poze insa tre sa le descarc

Va las acu insa nu inainte de a va spune ca am vizionat niste poze super frumose cu niste copilasi de nota 1 000 0000 000 000 000 .... si cu o mamica cu burtica nemaipomenita (ela )

Suntem o gasca faina si .....daca vreti de o intalnire, n-o puneti in mai?! Cica o sa venim acasa si stam vreo 4 saptamani (avem o gramada de treburi de rezolvat)

hai ca iar ma intind cat o zi de post.Va pup si....sper sa intru in curand cu mai multe povesti.


de la noi pt voi

Lavinia, mami de doua "cocoline": Hanna (16.04.2004) si Thea (22.10.2006)

Mergi la inceput