Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (162)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alin@ spune:

Cosmi
Bianca, postas! Ma mai intalnesc cu el pe-afara si mi-e o rusine!!! Nu mai zic cand vine cu alocatia!

Alina, mami de Ayan(13.01.2006)

Poze cu noi

www.dropshots.com/mami_de_Ayan" target="_blank">Filmulete
www.onetruemedia.com/shared?p=2282f6c86fbfef9b727d82&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Iubitul nostru


"IT'S ALL ABOUT THE ATTITUDE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

ALINAAAAA l ai distrus de asta uita sa ajunga aici

stef 12 02 2006si bia 12 12 1997 poze stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

si noi ne chefuim la carciuma ...abia astept vreo 20 suntem sa vezi betivaneala

stef 12 02 2006si bia 12 12 1997 poze stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Multumesc la toata lumea pentru urari!
NU de alta dar cien stie dc mai apuc s aintru pana la noapte. Asa cum zice Moni iar chefuiala...si apropo de ce discutati si eu merg la chefuiala la resto de 8 martie cu prietene si vecine....super...va pup ca merg sa imi trag pipa si cafeaua si sa plec la Bila...cu teroristul dupa mine.
Incao data multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Irina...distractie placuta si cadouri cat mai frumoase
Am bagat si eu niste haine la spalat, mi-am schimbat fiul dar nu a facut mult kk.
Dana..
Eu sper sa mergem anul asta undeva..ca anul trecut nu am fost nicaieri ca noah...aveam bebe si prietenele mele saracile s-au facut cam pudice
Cosmi...esti tare ..ce sa iti spun..unde? ca nu se vedeCum merge scoala? Ce materii i se par mai grele la Bianca?

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostruPoze Daniel 1 An
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme
Craciun 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufumic spune:



A revenit si compu meu acasa, in sfarsit, dupa ce l-am amenintat pe al meu cu toate chestiile posibile.

IRINA, la multi ani si multa, multa sanatate!
La multi ani si spiridusilor si mamicilor care s-au serbat cat am lipsit noi!

Despre Vladimir, pe scurt: cumintel (dar nu foarte), mofturos (orice ii bagi in gura mai intai se stramba bine si apoi mananca...sau nu), nimic remarcabil privind dezvoltarea, 8 dinti si ceva pe vine, ca ma canoneste noaptea de ceva vreme cat n-a facut-o de cand e. O sa pun ceva poze/filmulete la un moment dat. Am incercat sa intru in contul comun si ciu-ciu, probabil ati schimbat parola de cand cu razbelul. Poate isi face cineva pomana si mi-o trimite si mie. De vazut l-ati vazut sigur pe fii-miu, ca Daniela a zis ca pune poze de la intalneala motatilor (pe care le caut chiar acum, sper ca le-a pus in drop).


Ioana si Vladimir (08.02.2006)

http://www.dropshots.com/pufumic
http://www.dropshots.com/ipeltod

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

LA MULTI ANI IRINA SI MULTA FERICIRE!
Fetele eu am cazut in cratita Biei!Bia in calut, inca, sa vedem pina cind..maine ne vizitam cu cuscra Alina si ginerica Ayan, asa ca o tinem dintr-o intilneala in alta..
Ingrid si eu ti-am admirat chilotii!

Bia nazdravana
poze noi
www.dropshots.com/utocatalina" target="_blank"> filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Ingrid...se pare ca chilotii tai au fost mai admirati ca mobila
Loren...sa pare ca lui Bia ii place sa calareasca..ai grija ca de mici li se formeaza apucaturile

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostruPoze Daniel 1 An
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme
Craciun 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

BIANCAS biancai ii place la scoala dar e foarte ocupata ca face dansuri de 3 ori pe saptamana si mediattii le engleza si nu are timp de joaca

stef 12 02 2006si bia 12 12 1997 poze stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Bianca unica problema o am sa nu se cracaneze!
Mie poza cu Ingrid mi-a placut mult..apropo, eu nici nu am observat patul!Era si un pat acolo?

Bia nazdravana
poze noi
www.dropshots.com/utocatalina" target="_blank"> filmulete

Mergi la inceput