Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (162)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alin@ spune:

Bianca, am crezut ca trupa aia de stripperi Nu stiu cum se scrie, dar stii tu ce zic!

Alina, mami de Ayan(13.01.2006)

Poze cu noi

www.dropshots.com/mami_de_Ayan" target="_blank">Filmulete
www.onetruemedia.com/shared?p=2282f6c86fbfef9b727d82&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Iubitul nostru


"IT'S ALL ABOUT THE ATTITUDE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alin@ spune:

Ingrid, da, esti sexoasa!

Alina, mami de Ayan(13.01.2006)

Poze cu noi

www.dropshots.com/mami_de_Ayan" target="_blank">Filmulete
www.onetruemedia.com/shared?p=2282f6c86fbfef9b727d82&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Iubitul nostru


"IT'S ALL ABOUT THE ATTITUDE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

INGRID poti sa pozezi pe la o revista ....si eu ami stau asa prin casa

stef 12 02 2006si bia 12 12 1997 poze stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

dar eu sunt cam

stef 12 02 2006si bia 12 12 1997 poze stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alin@ spune:

Si eu stau in chiloti in casa si de cat ma zapaceste Ayan am deschis usa postasului in chiloti, nu stiam de ce se uita asa ciudat

Alina, mami de Ayan(13.01.2006)

Poze cu noi

www.dropshots.com/mami_de_Ayan" target="_blank">Filmulete
www.onetruemedia.com/shared?p=2282f6c86fbfef9b727d82&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Iubitul nostru


"IT'S ALL ABOUT THE ATTITUDE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Alina... nu am inteles
Cosmi...pune niste poze sa vedem cat de esti
Ingrid...spor la facut mancare. Azi as vrea sa ii fac si eu la Dani spanac daca se trezeste barbatu-meu sa mearga dupa lapte ...dar m-as mira ca el a facut de serviciu azi noapte la Dani..la 4.30 inca nu dormea. S-a si si merga si la Dani cand plangea...
Fetelor o intrebare...
Dani de cand mi-a cazut mi s-a constipat, face la 2 zile, si in a doua zi doar seara. I-am dat acum 2 linguritze de miere sa vedem.
Voi ce ziceti...oare are treaba sperietura cu Cosntipatia? ca el nu a mai facut dinastea si in alimentantie nu am schimbat nimic...

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostruPoze Daniel 1 An
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme
Craciun 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

beyyyyyyyy ALINA de asta pe aici nu mai trece postasul ....i a deschide usa ca si acum e acolo

stef 12 02 2006si bia 12 12 1997 poze stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

BIANCAS daca te uiti in pozele lui STEF ai sa ma vezi

stef 12 02 2006si bia 12 12 1997 poze stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alin@ spune:

CHIPANDALE, e o trupa de stipperi

Alina, mami de Ayan(13.01.2006)

Poze cu noi

www.dropshots.com/mami_de_Ayan" target="_blank">Filmulete
www.onetruemedia.com/shared?p=2282f6c86fbfef9b727d82&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Iubitul nostru


"IT'S ALL ABOUT THE ATTITUDE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Pana v-am scris mesajul Dani a facut kk...se pare ca a avut efect mierea...dar e ciudat de ce e constipat...si de o sapt de cand a cazut..
Alina,....a avut ce vedea postasul..era postas sau postasitza? Eu am postasitza asha ca nu cred ca ar fi impresionat-o.
A inca ceva....eu nu port chiloti in casa niciodata, doar cand ies afara Si asta de ani multi...
Alina...nu i-am vazut pe Chipandels doar la tv...in schimb pe Flamingo boys i-am vazut live de 2 ori, am si niste poze cu ei si cu mine......
Deobicei de 8 martie vin la noi si ies cu fetele...Hehe..se apropie 8 martie..sper sa reunesc iar gasca ca toate au copii mai nou si probleme.

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostruPoze Daniel 1 An
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme
Craciun 2006




Mergi la inceput