Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (162)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

LA MULTI ANI, IRINA! Sa ai parte de tot ce-ti doresti, sa fii sanatoasa si fericita alaturi de cei dragi!!!

Cristina, mami de Razvan Nazdravan (31.01.2006)

www.dropshots.com/astery
www.dropshots.com/astery2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Ceau fetelor!

IRINA, LA MULTI ANI, SANATATE, FERICIRE SI TOT CE ITI DORESTI ALATURI DE MARIO SI FAMILIE!

Moni, baga rpd un oki, pana nu sterg o poza in chilotei pe cand eram gravida in luna a 3, ca acolo se vede patul. Restul le-a facut sotzul acum dimineata si nu a pozat patul, asa ca a trebuit sa pun poza cu mine. Dar o sterg, ca e indecenta .
Diana nu a facut decat pishu la olita, kka a mers in pampers mai bine azi, dar o las in pace. Ea stie ce si cum si cand.
Bianca, Diana i-a rupt un picior la biata buburuza, asa ca nu prea mai merge, plus ca mereu ii scotea bateriile si mi-era teama sa nu le inghita. Si daca le baga in gura doar, sunt toxice, ce naiba.
Ma duc la o tigara, fata mea se plimba pe aici de zabauca si maraie ca nu ii dau atentie.
Ingrid S si Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alin@ spune:

Bianca, roscata nu ma mai fac curand ca asa am fost tot liceul si 2 ani din facultate si m-am plictisit. In poza aia eram in tranzitie spre blond, asa ca e din greseala roscat acolo.

Alina, mami de Ayan(13.01.2006)

Poze cu noi

www.dropshots.com/mami_de_Ayan" target="_blank">Filmulete
www.onetruemedia.com/shared?p=2282f6c86fbfef9b727d82&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Iubitul nostru


"IT'S ALL ABOUT THE ATTITUDE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Sa mor de nu m-am zapacit, am uitat linkul:
http://s126.photobucket.com/albums/p102/Ingrid28_photo/
Ingrid S si Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alin@ spune:

Ingrid, cat erai tu la tigara eu ti-am vazut chilotii

Alina, mami de Ayan(13.01.2006)

Poze cu noi

www.dropshots.com/mami_de_Ayan" target="_blank">Filmulete
www.onetruemedia.com/shared?p=2282f6c86fbfef9b727d82&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Iubitul nostru


"IT'S ALL ABOUT THE ATTITUDE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

beyyyyyyyyyyyy lasati fata ca e chiar sexoasa...bravo INGRID

stef 12 02 2006si bia 12 12 1997 poze stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Alina...vai, vai, vai cum ai putut? Si apoi s-a prelungit tigara ca a venit mama sa stea cu Diana.
Ingrid S si Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Ingrid..frumos dormitorul dar asha ceva se poate pune doar la casa Zilele trecute cand ai pus pozele cu Diana era si Sandra la ele..si a spus..."oau...ce fetitza draguta...Mami..stau la casa? uite ce loc de joaca are...si eu vreau la casa" Cate camere aveti? Am vazut ca livingul e mare...ai loc sa intorci un tico.
Alina...fa-te castaniu spre blond, brunetul daca nu stiai imbatraneste Eu deaia nu ma mai fac bruneta cu toate ca cateodata ma mai apuca, apoi ma razgandesc.
I-am pus la Dani un dvd cu Chip si Dale...e extaziat, rade singur aici.. Au astea doua niste voci...te cred si eu ca ii place ca doar si mie imi place

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostruPoze Daniel 1 An
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme
Craciun 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Niciodata nu am putut sa stau in chiloti in casa . De dormit dezbracata ce sa mai zic...seara imi iau pijamaua, vara un pijama cu tricou si pantaloni scurti...
Am incercat sa dorm si dezbracata si simteam ca sunt dezbracata si nu puteam adormi nicicum.
Ingrid, areti foarte bine


Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostruPoze Daniel 1 An
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme
Craciun 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Cosmi, sexoasa zici? In luna a treia? Pai era grasa deja...dupa standardele mele..
Bianca, da ai loc sa intorci o masina acolo, l-am facut mare ca m-am saturat de cutiile de chibrituri in care am stat la bloc. Dezavantajul e ca daca suntem certati eu si sotzul, putem trece unul pe langa altul la distanta...la bloc nu puteam face asa...si ne impacam mai repede
Cred ca ii pun si eu la Diana ceva dvd-uri cu filme, i-a placut Alba ca Zapada, dar nu a putut sa fie atenta pana la capat. Fain ca ii place lui Dani Chip si Dale .
Eu ma pun sa-i fac mancarea, ca ramane fata mea flamanda cu netul asta .
Ingrid S si Diana

Mergi la inceput