Mamici de iulie-august 2007 (22)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

quote:
Originally posted by CarlaV

Hmmmm, m-am uitat pe site si nu mai au decat 44 si 46 bleumarin. Dupa tabelul cu marimile de acolo, avand 89 circumferinta soldurilor, rezulta ca imi trebuie nr. 36. La Rococo ati vazut asa ceva? Imi place si pretul de la Tara...

Carla, 21+



M-am uitat si eu peste pe ambele site-uri, da' nu m-au prea convins. Probabil am eu o problema cu felul asta de a cumpara haine - pe vazute, nu te probate. M-as simti mai bine daca le-as pune pe mine inainte de a plati.

Lia S17

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Te inteleg, si eu sunt la fel, insa am ajuns sa nu mai am ce purta. Sau trebuie sa-mi deschei macar un nasture, sau sa cada pantalonii de pe mine. Am probat niste pantaloni de acest gen si stateau binisor, dar nu mi-a placut materialul si pretul (130 ron). O sa mai las din pretentii acum, n-am ce face. Americanii au de toate

Carla, 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

quote:
Originally posted by CarlaV

Te inteleg, si eu sunt la fel, insa am ajuns sa nu mai am ce purta. Sau trebuie sa-mi deschei macar un nasture, sau sa cada pantalonii de pe mine. Am probat niste pantaloni de acest gen si stateau binisor, dar nu mi-a placut materialul si pretul (130 ron). O sa mai las din pretentii acum, n-am ce face. Americanii au de toate

Carla, 21+




Aici chiar nu te pot contrazice! Oricum, nici eu n-o sa mai pot intinde multa vreme hainele dinainte de sarcina. Tot speram ca o sa rezolv problema cu niste blugi cu talie foarte joasa, chiar imi luasem unii specila pentru perioada cand voi fi insarcinata. Ei bine, si alora trebuie sa le las nasturele de sus descheiat, fiindca ma cam deranjeaza. E drept ca, de la tot statul asta in pat, am pus ceva sunculite si pe fund, nu numai pe burtica...

Cineva imi tot recomanda o croitoreasa grozava. Vad eu ce fac pana la urma...

Lia S17

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculici spune:

Fetelor vreau sa imi spuneti si mie daca voi puteti sa vedeti pozele mele si daca nu sa imi spuneti ce tb sa fac ca sa puteti sa le vedeti

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

quote:
Originally posted by Anculici

Fetelor vreau sa imi spuneti si mie daca voi puteti sa vedeti pozele mele si daca nu sa imi spuneti ce tb sa fac ca sa puteti sa le vedeti

15+



Eu am incercat sa deschid adresa pe care ai postat-o dar n-am reusit.

Lia S17

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculici spune:

am mai pus o data linkul aveti idee de ce nu imi merge tb sa bifez vreo optiune ceva


http://new.photos.yahoo.com/anculici2007/

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jeni71 spune:

Buna seara !
Am intrat doar sa va urez o saptamana placuta, sa va fie bine, sa nu mai aveti probleme, fara greturi, dureri de burta sau alte neplaceri.
Va pe toate !

Jeni 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

quote:
Originally posted by Anculici

am mai pus o data linkul aveti idee de ce nu imi merge tb sa bifez vreo optiune ceva


http://new.photos.yahoo.com/anculici2007/

15+



trebuie sa bifezi optiunea sa il faci public, nu mai retin cum se ajunge la ea, dar te descurci tu

Simona 16+ Matei Hisham

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LuciaZ spune:

Buna seara fetelor!
Va doresc o saptamana fara evenimente nedorite precum dureri, crampe etc.Sa auzim numai lucruri bune si frumoase.
Pupici pentru burtici cu bebici.

13+
Viata e prea frumoasa ca sa pierdem macar o zi fara a ne bucura de ea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

Luna1 multumesc ; sunt asa obosita dupa o zi de schimbari, mutari, etc... si inca nu s-a terminat; of... mi-a placut bluzita ta pentru ca iti pune in valoare foarte frumos burticutza de gravidutza! arati super si in rest! deci BRAVO mamicutzo! in seara asta se dau toate OSCARURILE + 1 pentru tine! la categoria "cea mai dragalasa burtica pusa in valoare!" asa e? hihi!

Lorina am glumit cand am spus sa nu mai radeti de noi... trebuia sa folosesc ghilimelele ca sa ma fac si inteleasa! scuze daca te-am supi... sa stii ca mi-s dragi tare moldovencele, Moldova si Iasi-ul in special! si iti spun si de ce! ca si eu sunt moldoveanca chiar din NORD! am facut facultatea in Iasi timp de 4 ani si nu iti spun ce drag mi-e Copoul si teii lui precum si gradina de liliac de dupa Agronomie de la Casa Sadoveanu. Iar oamenii au un alt fel de amabilitate in zona! se vede diferenta cu ochiul liber (compar aici doar cu Bucuresti-ul, caci asa am mai intalnit oameni draguti la Cluj, Sibiu, Arad... si lista poate continua). Apropo de Arad... cea mai tare si mai super supa gulas am mancat-o la un restaurant unguresc in ARAD! Alina cred ca esti cea mai fericita daca iti place supa gulas ca ai cum sa o mananci pe cea mai buna chiar acolo in oras la tine! vai ce-mi ploua in gura cu gandul la ce-a fost! sper sa mai ajung pe-acolo sa mai pap asa gulas!


sorry ca am narat mai ceva ca Ion Creanga aici, insa ma iertati ca doar e weekend, nu? ne mai si relaxam; si ca sa nu inchei doar salutandu-va cu povestiri despre trecut va dau o veste buna! aseara s-a miscat bb in burtica super fain! pentru prima data cand am simtit clar de tot ce se intampla si sunt sigura ca bb a fost! frumoasa declaratie de dragoste de la bb chiar de DRAGOBETE, nu? isi 'ubeste mamica ca si mamica 'ubeste pe bb!!!!!



va pupik fetele, maine iar mut si impachetez si despachetez!


karligutza, sapt.21

Mergi la inceput