Mamici de iulie-august 2007 (22)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Ok, astept poza cu una putzulica Matei Hisham.



Luna 15 sapt +Cosmin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea c spune:

Neata!
Fetelor nu prea am ce sa va povestesc de la botezul la care am fost. Nu mi-a placut deloc restaurantul. Poate voi ati mai fost la Nicoresti, dar eu nu mai fusesem si sincer ma asteptam la altceva. In primul rand ca este rustic si nu au prea putut sa schimbe decorul, iar in al doilea rand sala mi-a lasat un gust amar. Este mai mult o casa modificata cu trecere dintr-o camera in alta si loc de dans nici nu exista. Mare dezamagire...
Carla eu merg la Ina Moldovan.



Andreea 21+ Radu Stefan
pregatiri nunta...
nunta noastra 2 iulie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

neatza burtici!
luna
meda joi voi intreba medicul ,atunci merg la szeged.dar mai intai sa vad daca o pot alapta pe elisa(desi mi-a iesit AgHBe negativ PCR ADN-ul viral e pozitiv de data asta,inainte sa raman insarcinata binenteles ca era negativ...).vreau sa vorbesc cu medicul meu poate reusesc sa ma intalnesc cu un neonatolog de la ei din clinica.
nikole si samadhi?????


alina 18+ cu bb Elisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

quote:
Originally posted by andreea c

Neata!
Fetelor nu prea am ce sa va povestesc de la botezul la care am fost. Nu mi-a placut deloc restaurantul. Mare dezamagire...
Carla eu merg la Ina Moldovan.



Andreea 21+ Radu Stefan
pregatiri nunta...
nunta noastra 2 iulie 2005





Andreea, chiar asteptam vesti de la tine... Las' ca pana in vara ne vin noua idei grozave si petrecerile noastre vor fi reusite. Cum a fost intalnirea cu decoratorul?

Felicitari burticilor care stiu deja ce fel de carucior plimba! Eu trebuie sa mai astept putin...


Lia S17

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea c spune:

"Cum a fost intalnirea cu decoratorul?"

La 13.00 ma intalnesc cu el si va povestesc... Mi-am cumparat deja niste floricele albastre pt. marturii si pt. sala.




Andreea 21+ Radu Stefan
pregatiri nunta...
nunta noastra 2 iulie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns orchis spune:

Fetelor va rog mult spuneti-mi daca a vi s-a intamplat sa aveti dureri in partea inferioara a abdomenului?! Eu m-am trezit azi-noapte de durere, nu mai puteam sta in pat in nicio pozitie; acum mi-a mai trecut, numai ca trebuie sa am grija cum ma misc, caci orice miscare brusca imi provoaca dureri! Ce credeti ca poate fi? Ligamente sau ceva mai periculos cum ar fi contractii?!

Pupici

orchis
17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

netza burtici!

orchis eu mai am dureri din cand in cand dar nu de lunga durata si nici chiar atat de mari incat sa nu ma pot misca. ar trebui sa vorbesti cu medicul.


Simona 16+ Matei Hisham

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

neatza, gagici!
si io p-aci, noutati nu prea am, doar ca iar sunt, vorba aia, cu nervii prashtie (), din cauza mesterului manole care ne face casa: ieri cica trebuia sa fie gata prima camera - ei bine, nu e: cica nu-i iese sa puna parchetu ca lumea! in fine, intelegem asta, si cica vine azi, la 9 jumate-10, s-o ia de la capat - ei bine, oha! e 11 jumate si asta n-a mai aparut! nu mi-e de altceva decat ca maine la pranz imi vine mobila...daca nu e camera gata, ce ma fac?! n-am unde s-o tin!
si apropo de mobila : am fost acu 2 sapt. sa ne orientam. si cu orientarea am ramas, pt. ca, evident, vineri cand ne-am dus chititi s-o luam, modelu respectiv nu mai era pe stoc. si-a trebuit sa ne reorientam. si ne-am reorientat: am luat una cu aproape 10 mil. mai scumpa! in ritmu asta, cre'ca o sa incepem sa taiem una-alta de pe lista...

www.youtube.com/watch?v=wsTVfwWlfy4" target="_blank">19+ www.youtube.com/watch?v=9vNE-mRdkBk" target="_blank">

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

De la nunta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pepi spune:

Felicitari fetelor care stiu deja ce culoare va avea camera lui bb!!!!!
Va pup!
Revin

pepi 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorinaoo1 spune:

Salutare! Tocmai am venit si io din oras - mi-am permis sa ies la o prajitura cu niste prieteni. Dar cel mai fain moment a fost cand l-am vazut pe finutu` care de cum m-a vazut, a vrut in brate la mine . Cumatra zice ca numai a mine si la sora ei face asa, deci sunt ffff onorata

Simo s-a facut! Eu abia astept sa iesim cu bebeii sa ii plimbam la vara Si poza aia cu putzulica lui Matei Hisham... cred ca o va vedea fii-mea, mai stii... s-or potrivi Si daca nu-si baga degetele in ochi la plimbarica, poate ne incuscrim

Alina.a acu am inteles; scuze, dar eram cam nauca si nu intelesesem . Bineinteles ca strang din genunchi si din altceva ca sa nu se grabeacsa bebe sa apara

Karligutza nu radea nimeni de voi. Si nu ai de ce sa fii invidioasa pe zapada de la Iesi, ca deja s-a murdarit si pe sosele si trotuare e balta

Amameda felicitari pt fetita Lasa ca ai sa te obisnuiesti cu ideea si, cine stie, data viitoare poate iese baietel

Lavinia-nasica de moflea
burticaLorina 19+


Mergi la inceput