Ai nostri, ca brazii- ian-feb 05 (42) LMA

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

AnaMaria, Bubu multumesc frumos pt complimente. Il iubesc la nebunie si ma topesc cand ma fixeaza cu ochisorii lui si imi spune mami. Zilele astea am avut multe suparari si M m-a vazut plangand. Era atat de impresionat! Venea la mine si ma privea in ochi spunand cu compasiune "mami", de parca ar fi vrut sa-mi opreasca plansul. Of...
Cu burtica nu am pus poze pt ca nu am facut. Ma vad/simt atat de mare incat ma indispune fotografiatul...
Anda, succes cu gasitul unei bone! Te inteleg, e f greu sa nu ai acest ajutor. Intre timp si bona noastra ne-a anuntat ca nu ne poate ajuta cu adusul lui Matei de la cresa. Sper sa fie doar temporara decizia ei pana isi va rezolva problemele de familie...

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si 25s cu baby-boy2

Forum despre Flori Presate (3)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

Liviana, s-a operat mama ta? sper ca e totul bine.
L-am admirat si eu pe Matei cu ochii frumosi si mari.

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Liviana, nu te mai supara, nu mai plange ca nu-i faci bine lui bebita! Ce ai patit?? Eu chiar vroiam sa-ti vad burtica

Noi azi am facut o curatenie generala, Vlad s-a plimbat cu bunica si eu cu tati am muncit! Ma bucur si eu de we liber, celalalt voi munci



Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shobo spune:

salut fetele,

noi suntem ok, nu cred ca avut nimic decat masele.. ieri dim pe la 9 a fost prima data cand chiar mi s-a parut ca-l dor maselele dupa cum se comporta si fiindca era ora ultimei doze de Calpol am vazut in 10 min cum si-a facut efectul ca a dormit cu mine in fotoliu pt 30 min (cred ca adormise ca dupa o durere care te lasa). de aceea cred ca au fost dintii pana la urma si nu altceva.

noi am inceput cu bona cea noua, pare ok deocamdata, sper sa ramana asa. toata luna martie va fi in paralel cu cea veche si de la 1 apr ramane singura. Doamne ajuta sa fie bine! ce e super e ca ac sta la blocul de peste drum, ne vedem de la balcon si deci nu ii mai platim si drumul sau oricum nu va face un drum lung ca prima pana la noi. oricum de la maxim 3 ani il vom da la gradi..

pupici

Mamica lui Codrin din 21.02.2005
"Te iubesc nu doar pt. ceea ce esti, ci si pt. ceea ce sint atunci cind sint cu tine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shobo spune:

Liviana, sa-ti traiasca Matei! e un scump si frumushel foc! iarasi vad ochii maaaaari si dulci!. hehehe, seamana masinutele noastre (adica ale baietilor).
incearca sa nu mai plangi, nu ii face bine deloc nici celui din burtica si nici lui Matei!

fetelor, eu citesc acum o carte "mami, tati, ma auziti? - limbaje nonverbale la copii" - MA IMPRESIONEAZA cu fiecare pagina! v-o recomand din tot sufletul sa o cititi si sa cugetati la ce scrie acolo! ar tb sa o citim si recitim dupa parerea mea, atat e de impresionanta! o gasiti la topicul Psihologie - carti psihologie copii. dc nu reusiti v-o trimit eu insa are cam 7MB si nu stiu daca puteti primi atat in casuta postala.
pupici


Mamica lui Codrin din 21.02.2005
"Te iubesc nu doar pt. ceea ce esti, ci si pt. ceea ce sint atunci cind sint cu tine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Shobo, bafta multa cu noua bona.

Rayan face singur la olita pipi, intr-un mod unic.
Pana acum spunea cand face, se dezbraca singur, aducea olita si mama i-o tinea sus, iar el facea stand in picioare, iar acum 5 minute, m-am intors la el ( eu fiind cu spatele) si l-am vazut cu olita in mana, facand in ea in picioare. Pur si simplu nu-mi vine sa cred, il pap tot.
Azi dimineata de asemenea a avut o tentativa de a face din picioare la wc, si vazand ca nu ajunge a cerut un scaun.Ce mai, are mama un baiat destept foc.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shobo spune:

crinuta, bravo lui Rayan!!! tot asa!
merci pt urarea cu bona! sper sa fie ok, vom vedea..

Mamica lui Codrin din 21.02.2005
"Te iubesc nu doar pt. ceea ce esti, ci si pt. ceea ce sint atunci cind sint cu tine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Merci Shobo.

L-am masurat acum si are 96,5 cm. Nu il mai masurasem de ceva vreme si eram curioasa.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

http://www.dropshots.com/lbelciug filmulete de la party cu Matei in care puteti vedea si mami-burticoasa.
Patricia, mama mea nu s-a operat inca, dar a vazut-o un dr de la Sp Militar. A prohramat-o la coronarografie pe 18 aprilie si abia atunci ii va putea spune cat de grav e si cand e bine sa faca operatia de inlocuire a valvei.

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si 25s cu baby-boy2

Forum despre Flori Presate (3)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

Liviana, am admirat si eu pozele si filmuletele. Sunt minunate! Ai un pui frumos foc! Sa va bucurati de el si tie iti mai doresc sarcina usoara si un bb 2 sanatos!

Bubu, sa te bucuri de daruri! Iti doresc din suflet sa reusesti cu ultima d-na! In privinta durerilor de cap, sa nu fie cumva de la un inceput de viroza. Sanatate multa!

Anda, mult succes in cautarea unei bone!
Tu ce mai faci? Ai reinceput job-ul?

Shobo, ma bucur ca doar de la masele a avut temp! Doamne Ajuta sa treceti mai repede peste aceste momente! Mult succes cu bona cea noua! Folositi deja sistemul video? Cum e ?

Crinuta! Mii de felicitari in privinta olitzei! un Bravoooooo mare lui Rayan! Ce ti-am spus eu candva? ca te va lua pe nepregatite si vei trece usor peste acest moment. Mie ac etapa mi-a mancat mii de nervii.

Amaya, Patri..si nu mai stiu cine incepuse ac operatiune, cum stati?


albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00
rochita rosie


Mergi la inceput