Hair stylist bun

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tasia spune:

Am fost in sfarsit vineri la Dl. Radu Serban. Ma tuns, mi-a facut suvite si ma coafat ca pe o zeitza M-am simtit cu adevarat rasfatata de cate 2 baieti la coafat, 2 la vopsit unul la spalat si masaj Am iesit de acolo cu 5 ani mai tanara si cu un look nou. Deci il recoman si eu cu caldura pe radu serban oricui vrea o schimbare de look.

de Mario-Fabian (25.09.2006)

pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moss spune:

Cristi Pascu e ok daca isi da interesul...m-am facut la el pentru nunta.
Cam scump pentru ce a iesit ( si nu sunt o persoana zgarcita )

Acum merg la salonul lui Tony Stoenecu dar lucreaza Catalin Dumitrescu.( de fapt cred ca amandoi sunt asociati ) Este un tip super haios si de la care plec intotdeauna multumita!!

Pe Radu Serban nu il cunosc si nici nu o voi face....deocamdata !

Sa fiti frumoase
c

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marybell spune:

tasia plsssssss, daca ai putea sa ne spui si noua cam la cat te-a dus d.p.d.v financiar, toata treaba asta?
multumiri anticipate

Marybell si bb Erik (23 dec 2006)
poze bb
poze Botez

varsta Erik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maxinne spune:

se-ti fie de bineee tasia si sa pastrezi tonusul de buna dispozitie muuulta vremeee!-ma intreb daca i-ai cerut tu ceva explicit sau te-a ghidat,/ti-a propus ?asteept si eu sa-mi mai creasca putin parul sa-l atac din nou sper ca muult mai benefic de data asta!
am vazut prin reviste zilele astea despre stilistul andreei raicu- razvan dobrescu- stiti ceva mai mult despre el? merge cineva la el?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tasia spune:

marybell tuns, coafat, vopsit suvite (cu un ton mai deschis decat parul meu)+ am cumparat si niste produse de la Londa (crema de intins parul,sampon,balsam,si spuma pt volum) toata afacerea asta ma costat 230 RON. Eu zic ca nu e mult. Produsele cred ca m-au costat in jur de 100 RON.

Aici
puteti vedea 3 poze cu noua mea coafura.

de Mario-Fabian (25.09.2006)

pozele noastre[/b]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi22na spune:

tasia chiar esti super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

ma bateti daca va zic ca mie mi-a palcut mai mult "frizura"bebelushuluie un dulce ca si mamica lui care arata super bine.
abia astept sa merg si eu... tasia,cam cu cat timp inainte trebuie sa faci programare?




monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamycutza spune:

vad multe reclame pe aici ,parerea mea este ca daca te tine buzunarul gasesti un coafor super bun.Poti nimeri si o coafeza de cartier cum se zice care sa iti placa cum te aranjeaza,nu cred ca neaparat trebuie in buricul bucurestiului,dar daca tii de faima de a spune denumire coaforului prietenilor tai este partea a doua...

mamy si fetitzele ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielle74 spune:

quote:
Initial creeata de tasia

Buna, Am o rugaminte la cele care cunosc din proprie experienta, un hair stylist foarte bun. Nu ma intereseaza scorurile (pretul). Dar sa fie mai mult decat un frizer, sa fie un prieten si consultant in acelasi timp pentru parul meu
Multumesc anticipat

de Mario-Fabian (25.09.2006)

pozele noastre






am o prietena la ozana care e de meserie ,lucreaza la un salon de lux.cand vreau sa ma faca la par ,ma duc la ea acasa .daca vrei pot vb cu ea si duap ce termina sesiunea te pot duce la ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi22na spune:

la ce salon lucreaza prietena ta?as vrea si eu sa merg

Mergi la inceput