Hair stylist bun

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

Buna fetelor!
Am mare nevoie de o schimbare in viata mea si cred ca m-ar ajuta mult sa-mi schimb look-ul. V-as ruga sa povestiti cate ceva din experientele voastre, daca stiti vreun hair stilist foarte bun, impresii, preturi etc.

Astept cu nerabdare

http://t2.lilypie.com/E9rkp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi_dalma spune:

Toni Stoenescu - e f bun..... ieri m am aranjat la el si cred ca nu mai schimb.
Este destul de scump pe acolo dar nu regret absolut deloc!
http://www.tonystyle.ro/



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maxinne spune:

adi, poate ne mai zici cate ceva despre tony. cam ce stil are-sugereaza el.. te ghideaza despre ce ti s-ar potrivi..asteapta sa ii spui ce vrei..preturi..trebuie sa fii vedeta sa se ocupe el de tine..altfel te paseaza la un ucenic..?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

quote:
Originally posted by klato

Hai ca vin eu si supralicitez: da' un hair-stylist bun pentru par carliontat, stiti?

Ca eu asta caut: unul care sa nu-mi intinda parul si sa mi-l zapaceasca. Pana acum toti mi-l piaptana si mi-l intind si mi-l fac apoi cu peria rotativa, cand eu sunt o dragutza cu parul carliontat . De ce sa-l strice? Ca nu se pricep altfel? O fi stand el bine asa...dar o seara maxim...a doua zi ce mai fac?

Sincer: cate aveti parul carliontzat, ati fost la stilist, ati iesit cu el tot carliontzat si ati fost multumite? Daca vi s-a intamplat asta, share .


Adevar, grait-ai! Si io am parul cret, lung, si pana acum nu am gasit pe nimeni care sa ma aranjeze astfel incat sa fiu multumita, asa ca, ma duc la coafor doar k sa imi ia din varfuri, si uneori, cand am schimbat coafeza, am gasit cate una care practic m-a slutit... si am un par frumos, si cred ca fata mea s-a obisnuit cu carliontii, k atunci cand m-am intins, iti vnea sa o iei la fuga... In concluzie, si pe mine m-ar interesa cineva care sa imi dea si sfaturi si care sa ma tunda ca lumea.
P.S. Tasia, iti sta foarte bine cu coafura facuta de Radu, poate o sa ma duc si eu la el....si sa iti traiasca bebelusul, e scump foc..si sa-mi tii si mie pumnii la ..bebici. Pup, fetele!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

Am gasit ceva dragut despre Radu Serban...daca aveti timp sa cititi. http://www.supereva.ro/info.asp?id=1137

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelik82 spune:

Eu am fost la Fresh salon din str.Ramnicu-valcea si pot sa va spun ca a fost super.Am ajuns acolo cu o capita de fan in loc de par si am iesit cu o superba coafura. La fel si manichiura, sprancenele... Preturile sunt accesibile iar rezultatul superb. Eu am fost impresionata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi22na spune:

ionelik82 cat ai dat la tuns si pensat ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi_dalma spune:

quote:
Originally posted by maxinne

adi, poate ne mai zici cate ceva despre tony. cam ce stil are-sugereaza el.. te ghideaza despre ce ti s-ar potrivi..asteapta sa ii spui ce vrei..preturi..trebuie sa fii vedeta sa se ocupe el de tine..altfel te paseaza la un ucenic..?



L am rugat sa mi gaseasca o linie prin care sa par tanara, frumoasa si slaba si sincer am un succes nebun de cand am fost la el.Mi a gasit si o culoare extrem de frumoasa, potrivita cu tenul si ochii si totodata f naturala!!!!

Cum a decurs treaba: fratele lui m a vopsit (in culorile, concentratiile indicate de el), spalatul parului l a efectuat altcineva; dar el m a tuns; apoi m a uscat tipul care m a vopsit si Toni a facut niste retusuri la sfarsit.

Eu nu sunt VIP, a mai aranjat niste tipe in acelasi timp cu mine si nici ele nu aveau o figura cunoscute mie....
Dar banuiesc ca trebuie sa soliciti programare la el. Si Catalin e f bun am inteles.

Si trebuie sa retii ca el a format f multi stilisti f buni. O amica de a mea se aranja in Dr Taberei la un fost elev a lui Toni si era super incantata!

Sunt efectiv indrostita de el ;)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Fetelor, puneti si voi niste poze, please....

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bufi spune:

Fetelor de la Miko stiti pe cineva?
Eu merg maine la Miko Palace si mi-ar de folos o informatie.
Este pentru prima oara, si ma vopsesc, tuns, coafat.

Bufi

Mergi la inceput