Hair stylist bun

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dooku3 spune:

Supermami,cum a fost?Esti multumita de rezultat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Si eu m-am hotarit sa fac o schimbare radicala.Acum sunt roscata de vre-o 15 ani, am fost blonda prin tinerete dar am hotarit mai nou sa ma fac suvitze, asa ca miercuri e ziua ceea mare.Sunt cu sufletul la gura sa vad ce o iesi.Intr-un fel abia astept dar in altul imi e frica .
va tin la curent daca a fost o decizie buna sau nu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMami_1 spune:

DAAAAAAAAAAAAAA, sunt supermultumita de schimbare!
iata Inainte:
http://inlinethumb30.webshots.com/41245/2481030830101981029S425x425Q85.jpg
si dupa:
http://inlinethumb42.webshots.com/43177/2834511210101981029S425x425Q85.jpg

Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dooku3 spune:

Frumos!Imi place ca a mentinut linia.Pentru mine asta denota bun gust.Adica,din ce vad eu,tu ai un stil clasic si el a urmarit linia asta.Cam atat de lung am si eu parul acum(cat il aveai tu inainte de tuns)si nivelul umerilor vreau sa-l tai si eu.
Lemoni,suvite blonde pe roscat sau alta culoare?Pentru ca,daca le vrei blonde,sa transformi roscatul in blond..e un tratament foarte agresiv pentru par.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martie spune:

Depinde de par, unele isi transforma negrul in blond, blondul in rosu, rosu iar in blond si nu au nimic, altele isi fac 3 suvite si au parul gata ars.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMami_1 spune:

Merci, Dooku si mie imi lace tipul, mai merg la el.... am vorbit un pic mai mult inainte sa ma tunda si sa-si pregateasca toata operatiunea, adica m-a intrebat cam cat vreau sa ma tunda, cum, mi-a studiat scalpul, parul,mi-am ales eu culorile (m-a facut cu mese in 3 culori,) mi-a scris o fisa de 'diagnostic'.. e un tip foarte degajat la care te duci de placere, e vesel si volubil... e mai mult decat un frizer.. ti-l recomand, Tassia... si e genul care chiar asculta ce-i zici, nu ii intra pe-o ureche si te tunde tot trendy... parerea mea!

Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

dooku, acum sunt satena de vre-o luna , asa ca nu stiu ce o sa se intimple maine eu asta am de gand suvite blonde dar poate tipul vine cu o alta sugestie .
Super mami te-a tuns tare frumusel parca te-a intinerit cu vre-o 10 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMami_1 spune:

merci mult, Lemoni! chiar ma simt intinerita atat din cauza frizurii, cat si din cauza celor 15 kg minus!

Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

200 $ mai tarziu.......... nu m-a facut blonda , mai inti am dat o culoare ciocolata la par, apoi mi-a facut numai cateva suvite mi-a promis ca a doua oara o sa se vada mult mai bine ....sa speram.
Oricum e o schimbare, sptului meu i-a placut a zis ca tipul asta e cel mai meseriasi dintre toti.Cred si eu la bani astia trebuia sa intru eu si sa iasa Sharon Stone!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMami_1 spune:

Vrem poze, Lemoni!


Albumele noastre

Mergi la inceput